Chutě a pachutě sexu! Jak holce říct, že tam dole smrdí?

Narazil jsi u ní v kalhotkách na rybí trhy? Když se ti při lízání jejího pokladu zvedá pajšl, není něco dobře. Stejně tak bys ty měl milované vonět a chutnat. Je tady lekce sexuální gastronomie, hygieny a světe div se – drsné upřímnosti!

Chutě a pachutě sexu! Jak holce říct, že tam dole smrdí?

Vždycky mě nepředstavitelně pobaví zpovědi mladých samců z různých sexuologických poraden, které se točí kolem vůně a chuti vagíny. Kluci pravděpodobně čekali něco mezi Bayleis a rozkvetlou jarní zahradou. Tenhle článek píšu pro všechny, kteří dosud trpí iluzemi nebo prostě zatím neměli to štěstí, že našli svou voňavou zahrádku.

Vůně a chuť ženských genitálií

Chcete vědět, jak chutná vagína, respektive její šťávička slasti? Jednoznačná odpověď neexistuje, protože chuť je ovlivněna celou řadou faktorů. Za všechny stačí jmenovat hygienu, životosprávu a v neposlední řadě míru vzrušení. Štáviček a aroma se někdy nemůžu nabažit, jindy si zase sám říkám, jestli mi to za to stojí.

Ať tak či onak, lízat stodvacetikilovou dámu, které doma už tejden neteče teplá voda, prostě nechceš. Překvapit tě ale může i holka, která je na pohled čistší než lilie.

Chlapi, měli jste někdy těžkotonážní milenku, která voněla? Ne fakt, upřímně mě to zajímá. Podle mě jsou to obecně vzato ufuněné upocené dámičky, které můžeš mít jenom ve chvíli, kdy zrovna vylezly z vany.


Jediné, co můžeš udělat proti její kyselé chuti, je oblepit ji lízátky
Jediné, co můžeš udělat proti její kyselé chuti, je oblepit ji lízátky

Moudří sexuologové na téma chutě ženského klína

MUDr. Radim Uzel, pravděpodobně nejznámější český sexuolog, uvádí, že sliznice ženského genitálu má doopravdy chutnat nakysle. Je to známka toho, že poševní laktobacily fungují správně.

Dokonce uvádí, že čím kyselejší, tím zdravější!

Jak má kundička vonět?

Pokud jde o vůni, cituje sexuolog Uzel jednoho vysloužilého gynekologa, podle kterého by vagína měla vonět senem a medem.

Vagína s příchutí kontejneru


No, tak hlavně, že princezna má piercing v pupíku
No, tak hlavně, že princezna má piercing v pupíku, ale tu paruku si mohla dát spíše na hlavu než do kalhotek

Nemilý šok si jedna mlaďoučká vysokoškolačka přichystala i pro mě. Měl mě varovat už pohled na její sundané kalhotky, které vypadaly jak po tanečním večírku hejna slimáků. Než jsem se jazykem přiblížil mezi její stehna, dráždil jsem ji rukou a pochvaloval si, jak skvěle maže.

První ponor ke štěrbině mě slušně profackoval. Zápach prošlé rybiny, kompostu a hokejových šaten po náročném zápasu. Doufal jsem, že se z toho vylížu. Bohužel chuť byla snad ještě horší. Ten můj dole to vzdal a já společně s ním. Holka koukala, jako co se děje, jestli náhodou nejsem impotent. To fakt nejsem, jen si na blití v posteli zrovna neujíždím.

TIP Nadsamce pro správnou chuť a vůni vagíny:

Jaký je můj recept na nejvhodnější dochucení jejího klína? Takový, že kundička má chutnat vonět hlavně tvým semenem. To je pro ni ta jediná a správná chuť, vůně i ozdoba.

Jak holce říct, že tam dole smrdí?

Kdyby ses do podobné situace dostal ty, což ti upřímně nepřeju, máš prakticky dvě možnosti. Buď se na něco vymluvíš, nebo řekneš pravdu. Já zvolil druhou cestu a doporučuji ti to samé. Pokud je to známost na jednu noc, klidně to vysyp. Buchta se pravděpodobně rozbrečí, nebo ti řekne, že jsi debil. Případně obojí. Výsledkem ale je, že s tím snad něco udělá a ty zachráníš příštího samce.


Někdy je lepší se na to vykašlat a říct pravdu. Zabolí, ale je to sakra nutný.
Někdy je lepší se na to vykašlat a říct pravdu. Zabolí, ale je to sakra nutný.

V případě nějaké vážnější známosti doporučuji se začít raději vyptávat, než naznačovat něco o tom, jak si orální sex neužíváš. Nemusí to být ani takový extrém, někdy jde doopravdy jen o mírně zanedbanou hygienu, případně nějaký zánět.

Mám docela dost kámošů, kteří se lízání vyhýbají, protože jim ta jejich doma nechutná. Připravují se o super zážitek jen kvůli tomu, že neumí starou poslat k doktorovi, případně do drogerie pro nějaké speciální mýdlo na intimní místa. Čímž se ostatně dostáváme k tomu, že i ty bys měl být vypucovaný a chutný. Jak na to?

Co může způsobit zápach vagíny?

Ženy musí o jejich nejlepší kamarádku pečovat o poznání víc, než muži. Zápach může způsobit mnoho příčin. Patří mezi ně například:

  • kvasinková infekce,
  • bakteriální infekce,
  • pohlavně přenosná choroba,
  • špinavé spodní prádlo,
  • bakterie z penisu partnera (to není tvůj problém, spíše její, že si ji neumyla a nechala to kvasit),
  • neupravený sestřih, smrad se drží v chlupech,
  • zapomenutý předmět ve vagíně, například tampón,
  • a v neposlední řadě taky dny kolem menzesu, kdy se zároveň objevuje slabý výtok, který je součástí cyklu a trochu jinak voní a chutná. To zase není nic špatného, jen to prostě není ta pravá chvíle na lízání.

Na některé příčiny existují volně dostupné léky, jiné jsou otázkou hygieny a ochrany při sexuálním styku (můžeš ji zkusit dát přečíst článek o tom, jak se má o svou mušličku starat).

Ale nebuďme jen negativní. Ono to může být i úžasné! Ale čím to je a jak takovou bohyni najít? Vyprdni se na sofistikované metody a jdi po čuchu :)

Když chemie zafunguje, na ničem jiném nezáleží

Jedna věc je všechna ta hygiena a dobré návyky, jak jsem psal před chvílí. Druhá věc je ale chemie. Když ti holka nechutná, tak to ještě nemusí znamenat, že je prase. Třeba prostě jen pro sebe nejste stvořeni. Však nemusíš mít každou díru, která se namane. Klidně buď vybíravý.

Někde po světě chodí kundička, a jistě není jediná, jejíž šťávičky jsou stoprocentně kompatibilní s tvými chuťovými pohárky.


I k tomu největšímu opičákovi existuje partnerka, která pro něj bude tou nejkrásnější, nejepší a nejvoňavější.
I k tomu největšímu opičákovi existuje partnerka, která pro něj bude tou nejkrásnější, nejlepší a nejvoňavější.

Chutnej jako bůh

Na závěr ještě pár informací přímo pro tebe. Aby ses v jejich kalhotkách netvářil jako pohoršený odborník a sám měl tři dny staré trenky.

Ptáka v puse jsem nikdy neměl, ale moc dobře vím, jak mi někdy po celém dnu smrdí boxerky. Z toho usuzuji, že narvat ho do pusy nějaké roštěnce bez předchozí sprchy není úplně košér. Naštěstí je hygiena u nás zdravých chlapů docela jednoduchá. Stačí si vše vydrbat, od díry mezi půlkami přes koule až po žalud.

TIP Nadsamce jak docílit "wow efekt":

Před rande se stav někde si ho opláchnout, i kdyby jen na benzínce. A převlíkni čisté spodky, nejlépe nějaké novější bez dírek. A bez komixových hrdinů prosím.


Chceš, aby si pošmákla? Tak to změň životosprávu kamaráde.
Chceš, aby si pošmákla? Tak to změň životosprávu kamaráde.

Použít můžeš výše zmíněné intimní mýdlo. Určitě ho nezapomeň pořádně spláchnout. Hořká chuť mýdla či nějakého sprcháče taky není pro partnerku zrovna lahoda. Samozřejmostí je čisté prádlo (klidně několikrát denně) a vyholení všech chlupů, případně alespoň nějaký zástřih na ježka.

Jak konkrétně ovlivníš chuť sperma?

Hodně diskutovaná je taky chuť semene, která by tě měla zajímat především tehdy, pokud se ta tvoje při polykání šklebí. U mě nejlépe zafungovala změna jídelníčku. Vyhni se chlastu, cigárům, pikantním jídlu a nedělej si ze žaludku apatyku. Prášky a různé doplňky stravy (včetně suplementů do posilky) mohou sperma dělat hořké.

Naopak doporučuji ananas, další sladké ovoce a hlavně dodržování pitného režimu. Čistá voda je absolutně nejlepší volbou. Taková změna ovlivní jak chuť sperma, tak tvoje celkové zdraví. Vyplatí se to! Není nic lepšího, než když milenka mlsně baští celou dávku, olizuje se a snaží se z tebe vydolovat poslední kapičku.

Sterilní sex taky není to pravé ořechové

Ještě bych rád dodal jednu věc. To, že genitálie nesmí páchnout a kazit požitek z orální sexu, je jasná věc. Přehnaná hygiena je taky na houby, protože prakticky eliminuje všechny výbuchy vášně. Kdo by chtěl před rychlovkou někde v autě do sprchy? Navíc vzájemná chemie je někdy mnohem lepší než vůně mýdla. Dokonce bych řekl, že dámský pot na mě samotného někdy funguje jako dost silné afrodiziakum!

Vybíráme z e-shopu