Furry a sex 3/3 - erotické pomůcky pro furríky

V posledním dílu naší článkové trilogie se věnujeme erotickým pomůckám pro furríky. Dilda ve tvaru psích penisů, umělé dračí vagíny, velrybí pyje a chlouby samotných vlkodlaků. Komu se tyto erotické pomůcky líbí a proč? Pojďte s námi balancovat na hranici nevšedního životního stylu a perverze.

Furry a sex 3/3 - erotické pomůcky pro furríky

Bad Dragon

Jedná se o výrobce speciálních erotických pomůcek pro fantasy nadšence, obzvláště pro furíky. V jejich nabídce najdete dilda ve tvaru dračích penisů, umělé psí penisy, dilda ve tvaru dračího jazyka nebo umělé vaginy, které mají věrně napodobovat intimní partie dračice.

Dildo od Bad dragon ve tvaru dračího jazyka. Na výběr je ze čtyř velikostí a nespočtu barevných variant. Cena začíná na 65 dolarech (1 300 korunách) za nejmenší a 180 dolarech (3 600 korunách)za největší dildo.
Dildo od Bad Dragon ve tvaru dračího jazyka. Na výběr je ze čtyř velikostí a nespočtu barevných variant. Cena začíná na 65 dolarech (1 300 korunách) za nejmenší a 180 dolarech (3600 korunách)za největší dildo.

e-shopu Bad dragon seženete dilda všech možných i nemožných tvarů a barev a kdyby vám náhodou žádná erotická pomůcka z nabídky nevyhovovala, můžete si navrhnout penis přesně takový, jaký si ho představujete ve svých nejdivočejších fantaziích.

Smyslná dračí vagina od Bad dragon. Je dostupná v pěti barevných variacích a její cena začíná na 130 dolarech (2 600 korunách).
Smyslná dračí vagina od Bad dragon. Je dostupná v pěti barevných variacích,
její cena začíná na 130 dolarech (2 600 korunách).

Firma Bad Dragon byla založena v červnu roku 2008 za účelem poskytnout mnohem širší výběr fantasy erotických pomůcek, než jaký byl tehdy na trhu k dostání. Jejich nabídka je unikátní nejenom tvary svých produktů, ale i možností volby co se materiálu a barev týká. Každý si tak může svůj umělý fantasy penis sladit se svým kostýmem tak, jak potřebuje.

Tohle dildo je napodobeninou penisu ledového draka. U Bad dragon vyjde na 70 dolarů (1 400 korun).
Tohle dildo je napodobeninou penisu ledového draka.
U Bad dragon vyjde na 70 dolarů (1 400 korun).

Realistické psí penisy

Dva nejprodávanější modely od Elypse Art, větší Vixen a menší Magic
Dva nejprodávanější modely od Elypse Art, větší Vixen a menší Magic

Pro milovníky a milovnice pejsků připravila firma Elypse Art.com speciální dilda, která jsou věrnými kopiemi opravdových psích penisů. Aby samotný akt co nejpřesněji napodoboval skutečné psí páření, kdy dojde v určité fázi ke zduření penisu a k jakémusi „uvíznutí“ uvnitř vaginy sexuální partnerky, modely psích penisů od Elypse Art jsou vybaveny nafukovacími měchýřky. Momentálně nalezneme v nabídce Elypse Art čtyři základní typy psích penisů.

  • Vixen je přesná anatomická replika penisu labradorského retrívra. Se svými 26 centimetry se jedná o největší model v nabídce Elypse Art.
Model Uni je přesnou replikou penisu kokršpaněla.
Model Uni je přesnou replikou penisu kokršpaněla.
  • Druhým největším a současně nejoblíbenějším modelem je Magic, který věrně kopíruje tvar penisu menšího dalmatina. Jeho celková délka je 22 centimetrů.
  • Třetím modelem z řady psích penisů tohoto výrobce je Neo. Ten je dlouhý 15 centimetrů a jedná se o přesnou repliku penisu menšího boxera
  • Uni je nejmenší psí penis z nabídky, dosahuje celkové délky necelých 15 centimetrů a jedná se o napodobeninu penisu kokršpaněla.

Všechny modely jsou vyrobeny z lékařského silikonu ve velmi realistickém barevném provedení. Cena jednoho realistického psího dilda je 125 dolarů, tedy něco kolem 2 500 korun.

Další zvířecí penisy

Mezi nejoblíbenější furry zvířata patří lišky. To by bylo, aby se nedalo sehnat pořádné liščí dildo. Jedno takové nabízí obchod YiffyToys.de, jmenuje se Foxcoon, je necelých 23 centimetrů dlouhý a pořídíte jej za 65 Euro, tedy za 1 625 korun.

Foxcoon – dildo ve tvaru liščího penisu
Foxcoon – dildo ve tvaru liščího penisu
Například umělý dvaceticentimetrový vlkodlačí penis koupíte v e-shopu Zeta Paws za 115 dolarů, tedy v přepočtu za zhruba 2300 korun.
Vlkodlačí penis koupíte v e-shopu Zeta Paws za 115 dolarů, tedy v přepočtu za zhruba 2 300 Kč.

Jenže, jak zmiňujeme pořád, ve furry světě fantazie nezná mezí. Co když je vaše furry „já“ třeba vlkodlak, krokodýl, delfín, fénix, klokan nebo velryba? Ani tehdy nemusíte zoufat, i dilda napodobující penisy těchto zvířat se dají na internetu sehnat.

Napodobenina penisu bájného ptáka fénixe. Tato XL varianta dosahuje délky 23 cm, je k dostání v e-shopu exotic-erotics.com za 115 dolarů, tedy 2300 korun.
Napodobenina penisu bájného ptáka fénixe. Tato XL varianta dosahuje délky 23 cm, je k dostání v e-shopu exotic-erotics.com za 115 dolarů, tedy 2 300 korun.
Toto delfíní dildo je dlouhé necelých 23 cm, seženete  ho v Zeta Paws za 115 dolarů, tedy za zhruba 2300 korun.
Toto delfíní dildo je dlouhé necelých 23 cm, seženete ho v Zeta Paws za 115 dolarů, tedy za zhruba 2 300 korun.

Fursuity s dírou na penis

Ukázka murrsuitu: hyena
Murrsuit: hyena

I furrsuit, neboli plyšový kostým, do kterého se někteří furríci při zvláštních příležitostech navlékají, může být sám o sobě erotickou pomůckou. Takovým oblekům se pak říká murrsuity, to proto, že mohou být i z jiných materiálů než z plyše, a jsou určeny k furry sexuálním hrátkám.

Murrsuity mají na sobě takové úpravy, aby v nich bylo možné provozovat sex. V rozkroku zpravidla nechybí díra na penis, ať už na umělé dildo, nebo na opravdový penis nositele kostýmu. Některé murrsuity jsou výjimečné svými reálně vytvarovanými genitáliemi. Za příplatek si můžete u výrobce těchto kostýmů objednat například vibrační tlapy nebo uzamykatelný zip. Kostým lze pak použít jako celotělovou bondage. Takový murrsuit seženete od 1 500 dolarů, tedy od 30 000 korun výše.

Ukázka murrsuitu: husky se psím dildem
Murrsuit: husky se psím dildem

Nositelé murrsuitů nejsou kvůli své úchylce mezi furry komunitou příliš tolerováni, mnohdy jsou dokonce vyhošťováni z fandomu a je jim zakazován vstup na společné furry akce. A to všechno jenom proto, že jejich fursuit má genitálie.

Přestože i mezi furíky v klasických furrsuitech se najdou takoví, kteří by rádi vyzkoušeli, jaké to je mít sex v kostýmu svého zvířecího „já“, většina z nich to nikdy nevyzkouší. Nejenom, že v kostýmu by jim při sexu bylo příliš velké horko, ale tělní tekutiny se z plyše dostávají hodně těžko. Vzhledem k vysokým cenám fursuitů si tak postelové hrátky v nich většina furries raději odpustí.

Anální kolíky jako zvířecí ocásky

Pro dospěláky, kteří si rádi hrají na zvířátka je na trhu k dostání speciální artikl. Ani nemusíte být furry, aby vás to zaujalo. Jedná se o anální kolíky, které napodobují zvířecí ocásky. Vmžiku se tak můžete stát prasátkem, liškou, králíčkem, kočkou, štěňátkem, koněm a kdoví čím ještě.

Lišky se ve furry komunitě těší velké popularitě
Lišky se ve furry komunitě těší velké popularitě
I takhle může vypadat částečný furrsuit...
I takhle může vypadat částečný furrsuit...
Důmyslné řešení upevnění ocasu - nemusíte se bát, že vám upadne
Důmyslné řešení upevnění ocasu - nemusíte se bát, že vám upadne

Plyšová zvířátka s realistickou vaginou/penisem

„Mám plyšáka velkého sibiřského huskyho, kterého jsem si koupil v obchodě. Chtěl bych vědět, jaký materiál mám použít, abych mu vytvořil realistickou vaginu.“

uživatel Nonarky, zdroj: zoklet.net

 „Jednou jsem to dělal s plyšovým lvem, bez jakéhokoliv plastu nebo čehokoliv uvnitř. Prostě jsem udělal díru a hupsnul na něj. Ta vata, kterou je plyšák vycpanej, mi uvízla pod předkožkou a způsobila mi infekci. Docela průser. Příště jsem ale použil kondom a bylo to o dost lepší.“

uživatel Hit-the-Bong, zdroj: zoklet.net

Ano, i plyšová zvířátka mohou sloužit jako erotické pomůcky. Většinou se jedná o domácí vylepšení, jako jsou díry v zadních partiích oblíbených plyšových kamarádů. Nepodařilo se nám objevit žádnou plyšovou erotickou hračku, narazili jsme však na plyšáky s vaginami, v tomto případě jde však spíše o žertovný předmět. I když…kdo ví.

Na první pohled obyčejný roztomilý plyšový lvíček
Na první pohled obyčejný roztomilý plyšový lvíček
při bližším ohledání však zjistíte, že tenhle plyšáček má zespod i plyšovou vaginu
Při bližším ohledání však zjistíte, že tenhle plyšáček má zespod i plyšovou vaginu

Zaujal vás svět furry?

Láká vás sex ve zvířecím kostýmu, nebo byste raději vyzkoušeli nějakou tu dračí erotickou pomůcku? Podělte se s námi o své názory a připomínky v diskusi. Sami jsme zvědaví, co naši čtenáři řeknou na trochu netradiční sérii o furry.Související hračky