Proč jsou holky s brýlema tak rajcovní?

Někdy mám chuť postavit se na lov před optiku. Pro baby v brýlích mám prostě slabost a vím, že nejsem sám. Právě proto jsem se rozhodl tuhle "úchylku" trošku víc rozebrat.

Proč jsou holky s brýlema tak rajcovní?

Brýle působí na spoustu mužů jako sexuální stimulant. Žena s výraznejma obroučkama působí autoritativně a přísně, a tím pádem si zaslouží majestátně zprznit včetně finálního výstřelu přímo na sklíčka. Proč ti z brejlounek houpne a jak to vidí samotné samičky?

Šéfky, sekretářky, podnikatelky, knihovnice a další mršky

Bývalá kolegyně se v našem korporátu dlouho neohřála, ale i tak nebude zapomenuta. Když nad něčím přemýšlela, sundala si brýle a mezi rudými rty začala jemně okusovat jejich nožičku. Působila sebevědomě, tajemně, nadrženě. Po chvilce sledování jejího chování mi začal okamžitě tvrdnout. Škoda, že nebylo více času na seznámení...

Právě tahle bývalá kolegyně ve mně vzbudila chuť hledat si holky s brýlema z řad různých sekretářek, podnikatelek a dalších ambiciózních dámiček. Pokud i ty na sobě sleduješ dioptrické choutky, uklidním tě. Během posledních dvou měsíců jsem se na to zeptal asi 30 samců a tři z nich (tedy každý desátý chlap) si potrpí na brýle. To je pro mě docela překvapivé.

ZAJÍMAVOST: Společnost Specsavers Opticians se v rámci průzkumu zeptala stovky mužů, jak hodnotí přitažlivost žen s brýlemi. Celkem 45 % se shodlo na tom, že brýle dělají pohled ženy sexuálně působivější.

Čím výraznější brýle, tím víc mi stojí.
Čím výraznější brýle, tím víc mi stojí.

Co si chlapi myslí o holkách v brýlích?

Ondra (34): „Holky s brýlema úplně žeru. Je to fetiš a zároveň prokletí. Stačí jednoduché černé brýle a holka má pro mě rázem o 100 % větší charisma. A když si je ještě posune níž na nos, je prostě k sežrání. Na druhou stranu si někdy uvědomím až příliš pozdě, že se mi líbí jenom ty brýle a holce za nimi bych radši hodil pytel na hlavu."

Michal (29): „Přítelkyně nosí brýle jenom výjimečně – má je na řízení a čtení. Když si dočte knížku v posteli nebo na to chceme vlítnout, odloží je na noční stolek. Jednou se to ale sešlo tak, že si je sundat nestihla. Bylo to super! Skoro jako bych měl doma novou holku. Nevěřil bych, že taková blbost dokáže sex ozvláštnit."

Marek (41): Někdo ženskou postříká nejradši na kozy, další do pusy a já si to užívám na brýle. Přišel jsem na to tak, že si žena před pár lety pořídila takový ty dyzajnový obroučky s čirým sklem. Rajcuje mě už jen to, když si je během akce upravuje."

Spousta chlapů si užívá i finální výstřik na brýle.
Spousta chlapů si užívá i finální výstřik na brýle.

„Začala jsem nosit brýle a chlapi se mohli zvencnout"

Sexuální fascinaci ženami v brýlích potvrzuje i kamarádka Hanka z fitka, která se mezi majitelky obrouček přidala nedávno:

Hanka (31): „Nevidím moc dobře, ale brýle jsem dost dlouho nosit nechtěla. Radši jsem měla čočky. S brýlema bych si připadala jak nějaká knihomolka a představa, že bych je nosila celý den, mě pěkně srala.

Naštěstí se mi podařilo vybrat alespoň hezký obroučky. Mají plné bočnice s blyštivými kamínky. Co jsem je začala nosit, nebylo dne, aby se mě nějaký chlap nepokusil sbalit. Říkala jsem si, jestli to není náhoda, jenže tolik oslovení jsem fakt nezažila.

I kámošky mi nový styl dost chválily, takže si myslím, že mi ty brýle dost sedly. Teď je nosím celý den a nechávám si je i do postele. Při sexu se cítím víc sebevědomá."

Kamarádka se díky brýlím cítí při sexu víc sebevědomá.
Kamarádka se díky brýlím cítí při sexu víc sebevědomá.

Proč jsou brýle na ženách sexy?

Průřez různými anketami a diskuzními fóry odhaluje, že ženy v brýlích jsou sexy především z těchto důvodů:

  • Žena v brýlích působí moudře a zkušeně

  • Brýle jsou symbolem autority, působí dominantně

  • Tvář za brýlemi působí více záhadně a nedostupně

  • Výrazné brýle jsou důkazem toho, že je žena sebevědomá

  • Jsou aktuálně v módě

Žena v brýlích působí často moudře a zkušeně.
Žena v brýlích působí často moudře či zkušeně.

Brýle jako nejlevnější erotická pomůcka

Přemýšlíš, jak si s okořenit sexuální život? Role-playing (hraní rolí) dokáže krásně rozproudit krev v žilách. Už jen samotné brýle mohou z holky udělat přísnou šéfku, která potřebuje ukázat, kdo tomu velí v posteli, případně nezkušenou školačku, která potřebuje zaučit. Zkus a uvidíš sám!

Závěrem nezbývá nic jiného, než ti popřát, abys na nějakou obrýlenou a nebezpečně rajcovní intektuálku co nejrychleji narazil. Takové ženy jsou nedostatkovým zbožím a prcání brejlounky je prostě nezapomenutelným zážitkem.

Autor: Nadsamec

Pomohl vám tento článek? Sdílejte jej dále.
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Poslat odkaz e-mailem

Související hračky