Jak jsem si nechala udělat intimní piercing

Přináším ti reportáž z piercingového salonu, z jedné konkrétní aplikace intimního piercingu. Pokud uvažuješ o ozdobě tam dole, ale neumíš si představit, jak aplikace piercingu probíhá, pak je tento článek právě pro tebe.

Jak jsem si nechala udělat intimní piercing

Máš vybráno? :)
Máš vybráno? :)

Existuje několik způsobů, jak si nechat aplikovat intimní piercing neboli piercing genitálií. Píchneš si ho sám, oslovíš zkušeného kamaráda, lékaře nebo navštívíš piercingový salón. Každé má své pro a proti. Přináším ti několik informací a zkušeností, které ti mohou pomoci s rozhodováním. Nakonec se podrobněji podíváme na jednu intimní ozdobu píchnutou profesionálem v piercingovém studiu.

O intimním piercingu a všech možných i nemožných variantách už jsem tady psala několikrát, máme tady dámské piercingy i pánské piercingy. Máš vybráno? Pak máš splněný první krok. Dalším krokem je výběr toho, kdo ti tento piercing provede.

Mezi několika desítkami majitelů intimních piercingů jsem si udělala malý průzkum na téma komu svěřili právě oni píchání piercingu.

Zde jsou varianty, mezi kterými můžeš vybírat.

 • Píchni si ho sám/sama

  Tato varianta je nejčastější u mužů, ti jednak neradi se svým nádobíčkem někam chodí a taky jsou odvážnější. Co se týče surface piercingů, tak ty si muži převážně píchají sami.

 • Píchal mu/jí to kamarád

  Aplikace piercingu od kamarádů je spíše vyjímečná, ale i tak jej několik lidí přeci jen využívá. Je to vždy však na základě velké důvěry.

 • Piercing píchal lékař

  Vyjímečně se najdou i gynekolové, kteří ženám dokáží aplikovat intimní piercing, ale opravdu to není moc časté.

 • Piercingový salon

  Nejčastější varianta, zejména u žen. Výhoda zkušeného a profesionálního přístupu, za který ovšem zaplatíš.


Připrav si doma sterilní nástroje
Připrav si doma sterilní nástroje

Jdeme na to vše kouknout podrobněji. Pokud máš odvahu, můžeš si piercing zkusit aplikovat doma.

Masochista? Píchni si to sám :)

Stydíš se před někým jiným? Nebo si myslíš, že není potřeba z toho dělat vědu, nažhavíš jehlu a píchneš to sám? No proč ne. Mysli ale, prosím, na několik věcí:

 • pro aplikaci piercingu připrav si sterilní nástroje, hlavně jehlu s kanylou (například vazofix, seženeš ve zdravotnických potřebách),

 • vydesinfikuj místo vpichu i šperk (třeba peroxidem, koupíš v lékárně),

 • nastuduj anatomii místa vpichu, ať nepropíchneš nervy,

 • najdi nejlepší místečko na vpich, prosviť ho světlem, ať netrefíš žilku,

 • zkus najít (alespoň na internetu) někoho, kdo už totéž před tebou dělal a popros ho o zkušenosti.

Máš-li odvahu, pak na propíchnutí kůže doma nic není :)
Máš-li odvahu, pak na propíchnutí kůže doma nic není :)

Nedoporučuji to však z několika důvodů. Nemusíš se trefit. Bolest tě může natolik překvapit, že ti ucukne ruka nebo se zasekneš uprostřed vpichu a to nechceš. Z nedostatku zkušeností nemusíš utrefit správnou hloubku vpichu. Příliš plytká dírka bude mít tendenci vyrůstat.

Řekni zkušenému kamarádovi

Tady je důležitá důvěra a reference. A také bych vybírala někoho, kdo už píchal přesně ten typ piercingu, který ty chceš. Je fajn kámoš, který na střední píchnul všem spolužákům ucho, ale klitoris bych mu nesvěřila :) Tento způsob moc nedoporučuji.


Jednoduché surface piercingy zvládneš i doma sám nebo s partnerkou
Jednoduché surface piercingy zvládneš i doma sám nebo s partnerkou

Zajdi za lékařem

Gynokolog či urolog má jistě nejlepší předpoklady po stránce znalosti anatomie a práce s tělem. Tuto variantu doporučuji, pokud najdeš lékaře svolného k takovému úkonu.

Profi nástroje jsou fajn věc
Profi nástroje jsou fajn věc

Piercingový salón bude rozumný nápad

Přináším ti jednu reálnou zkušenost z piercingového salónu. Jestli i ty zvažuješ tuto variantu a nevíš, do čeho jdeš, zkušenost této slečny, jejíž příběh jsme si s jejím svolením vypůjčili, ti může přiblížit průběh takové akce.

Jít za zkušeným piercerem jsem zvolila i já, když jsem chtěla píchnout svůj intimní piercing. Mám ráda, když se o mé tělo stará zkušený odborník. A za to klidně i zaplatím.

Vybrala jsem si salon s dobrými recenzemi a kde jsem předtím už já sama měla dobrou zkušenost. Byla jsem objednaná na závěr otevírací doby, abychom měli klid.

 • Se slečnou piercerkou jsme se domluvily na tom, kde přesně ten vpich chci vést. V klidu jsme to rozebraly, abychom měly obě dvě jistotu, že se chápeme správně.

Při aplikaci intimního piercingu oceníš klid a zkušenost. Takto jsou na tebe připraveni v Tattoo Dragon.
Při aplikaci intimního piercingu oceníš klid a zkušenost.
Takto jsou na tebe připraveni v Tattoo Dragon.

Slečna piercerka mne zavedla do klidné malé místnosti zařízené přesně pro tenhle účel, bylo tam lehátko a stojánek s nástroji. Přiznám se, že mé hrdinství ze při vstupu do té místnosti poněkud smrsklo.

Když pak slečna zavřela dveře a zamkla vchodové dveře do salonu, pomalu jsem se bála svého původního rozhodnutí.

Chtěla jsem vertical hood, čili propíchnout uzdičku nad poštěváčkem svisle shora dolů.

Už jsem ležela svlečená na lehátku, když si slečna piercerka ještě připravovalala a odezinfikovala všchny nástroje. Kleště, jehlu, kanylu, malý banánek. Byla usměvavá, klidná, v pohodě, dobře jsme pokecaly. To mě trošku uklidnilo.


Pro krásu se musí trpět :) Nelituji však!
Pro krásu se musí trpět :) Nelituji však!

Když se ale ke mně přiblížily kleště a jehla, tak mi bylo jasné, že na útěk je pozdě. Když pak kleště chytly mou kůžičku nad poštěváčkem, nenáviděla jsem sama sebe, že jsem se na něco takového dala.


Jak bych popsala svou bolest při vpichu? Asi takhle...
Jak bych popsala svou bolest při vpichu? Asi takhle...

Ve chvíli, kdy do mě vjela jehla, jsem pochopila, proč slečna zavřela všechny dveře. Jen suše prohlásila: "Jojo, v tuhle chvíli řve každá." Chtěla jsem se smát, ale spíše mi hlasivky vydávaly jiné zvuky :-D

Musím ale uznat, že jakmile dojela jehla skrz, bolest polevila a při zavádění kanyly a následného šperku už nebolelo skoro vůbec. Za dvě minuty jsem už vstávala a oblíkala se, po deseti minutách jsem si to kráčela po náměstí a nevěděla o ničem.

Nepopírám, že další dny to hojení při doteku bolelo. Dostala jsem doporučení na omývání slanou vodou pro desinfekci. Jojo, je to fan nápad, si do rády nalít sůl. Nicméně intimní piercingy se obecně hojí dobře.

Zkušenost mám tedy vynikající a Tattoo Dragon můžu jen doporučit. Jsou profi a fajn."

A jaké máš zkušenosti s pícháním piercingu ty? Napiš mi do diskuze pod článkem.


Související hračky