Líbejte se, ať vám neuschne!

Nechci vás strašit, ale váš sexuální život v následujícím roce jednoznačně závisí na tom, jak pečlivě se budete líbat pod rozkvetlým stromem.

Líbejte se, ať vám neuschne!

Co víte o prvomájové líbací tradici?

Většina z vás asi ví, že je potřeba ženu na prvního máje líbat, aby neuschla. Vlhkost ženy je při sexu praktická, rozhodně tedy líbání nepodceňujte! Zajímavé ale je, že se tradice starají jen o neuschnutí ženy. U mužů to žádná pověra neřeší. Zřejmě se nepředpokládá, že se to některému muži stalo. Zato o ženy je potřeba pečovat :)

Proč na prvního května a pod rozkvetlým stromem?

Kvetoucí strom je vnímán jako symbol plodnosti.

  • Tématice plození je v přírodě zasvěcen celý květen. Mláďata narozená v květnu jsou nejlepší, déšť v květnu je pro půdu blahodárný a květnové mateřské mléko je nejkvalitnější.

I lidé se přírodou inspirují natolik, že chtějí ve svých ženách probudit a povzbudit plodnost. Nebo minimálně sexualní apetit, což bez pochyby je předstupeň k plodnosti. Ne že by líbáním některá žena otěhotněla, rozhodně však není špatné zapracovat na její vzrušivosti.


Vyhlídněte si pěkný strom, někde stranou civilizace a lidí a můžete to hezky rozjet
Vyhlídni si pěkný strom, někde stranou civilizace a lidí a můžete to hezky rozjet

Klasický líbací strom je třešeň, ale není to dogma. Je nutné přihlížet k nadmořské výšce a průběhu celého jara. V podstatě najdeš-li jakýkoliv rozkvetlý strom, máš vyhráno. Rozhodně je lepší líbat ženu pod rozkvetlou jabloní než hořekovat nad tím, že nenajdu třešeň a riskovat její uschnutí!!!

  • Není prokázáno, že by třešeň měla na lubrikaci ženy větší vliv než třeba jabloň.

Kam vlastně patří polibky?

Obecně platí, že se ženy líbají na rty.  Když se ale podíváme na vlastní účel samotného líbání "aby neuschla", bylo by zřejmě správnější líbat i její skvostnou studánku. A bude-li technika líbání (lízání) správná, oba uvidíte, že pramen na vyschnutí nevypadá, spíše naopak :-D Takže najdi klidné místečko a hurá na to! Meze jsou již docela teplé.

Jak na úžasné líbání

Zaměříme se ale přeci jen na klasické líbání na rty, to bude pro tento den rozhodně praktičtější.

Vůně a čistota – půlka úspěchu zaručena


Zamysli se i nad tím, co během dne budeš jíst
Zamysli se i nad tím, co během dne budeš jíst

Je jasné, že svěží dech je základ. Ale spíše decentně, nemusíš zrovna porazit partnerku štiplavým tornádem. Takže postačí si vyčistit zuby, použít Tic Tac nebo jemné Orbitky. Černý Halls nebo Listerin asi nech raději doma, jinak tvoje ústa budou připomínat vydezinfikované sterilní prostory veřejného koupaliště.

Také přehnaně použitý parfém v tuto chvíli může být obtěžující. Jemně si stříkni za ouško, nebo možná jen na prsty a za ušima se vůní potři. Ačkoliv člověk sám vůni necítí, tak u polibků má nos jen pár centimetrů od partnerova ucha. Nedoporučuji stříkat (vůni) nikam jinam, zapomeň na krk nebo ušní lalůček, nikdy nevíš, kde všude polibky přistanou. A je fakt, že voňavka moc dobře nechutná, spíš je pěkně hnusná.


Sluší? Snad, ale na líbání to bude opravdová
Sluší? Snad, ale na líbání to bude opravdová "chuťovka".

Příprava pro pány

Je fajn, když tvá ústa neškrábou. Pokud ti vousy nerostou, tak máš do jisté míry vyhráno. Pokud však ano, tak jsou jen dvě akceptovatelné varianty. Hladké oholení těsně před akcí nebo vícedenní strniště, ketré už není tolik pichlavé. Není nic horšího než se ráno oholit a večer odřít partnerku jako smirkovým papírem.

Ani dlouhé několikatýdenní vousy zřejmě nebudou to pravé ořechové. I když ti možná sluší, tak věř tomu, že dámě moc vonět a chutnat nebudou.


Radši ty šminky nech v šuplíku
Radši ty šminky nech v šuplíku

Příprava pro dámy

Vykašli se na make-up, pudry, rtěnky a lesky na rty. Maximálně ti dovolím namalovat si oči (ty vám snad moc líbat nebude). Je jasné, že chceš být kočka, ale ber to tak, že kluk netouží olizovat chemická barviva nevábných konzistencí i chutí.

Blízký kontakt, ale raději bez muchlání

Při líbání je velmi příjemné se vzájemně hladit, dotýkat, lehce škrábat. Jakkoliv ale hodně toužíš po svém miláčkovi, nemačkej ho jako byste se roky neviděli. Chápu, že po sobě toužíte, ale lehkými doteky bude vše ještě dráždivější. Můžeš občas pevněji stisknout v dlaních ramena nebo prdelku, ale tím bych skončila.

Naopak je parádně vzrušující se během líbání trochu oddálit, přestoupit na druhou nohu a maličko couvnout a pustit se rty, abyste se pak mohli vášnivě přitáhnout a nahodit další vlnu vzrušujících polibků.

První polibky

Ze všeho nejdřív se hoďte oba do klidu. Tomu pomůže zejména přestat mluvit, lehce se obejmout nebo chytit za ruce, koukat si do očí, případně se mírně usmát. Stačí pár vteřin, pět bude úplně akorát. Zdá se to málo, ale hezky vás to zklidní. Pomalu se přibližte a nejdřív si dejte jen malou pusinku. Pak druhou, třetí a další. Je příjemné prostřídat polibky na horní a spodní ret.


Líbání je jako malý sex. Vaše těla jsou spojena
Líbání je jako malý sex. Vaše těla jsou spojena "horní bránou", vzrušení stoupá a polibky plní svou zvlhčující funkci.

Jak rozjet francouzák

Do těchto nevinných pusinek zapoj nejprve špičku jazyka, trošku jakoby olízni ret svého protějšku. Po pár prostřídáních budeš už odvážnější a jazyk použij více.

Další průběh necháme na vaší společné fantazii. Nastíním snad jen pár pravidel:

  • Jemnost především! Není potřeba se snažit jazykem dosáhnout až na mandle.
  • Přestávky jsou vzrušující mezihrou. Stačí vteřinka nebo dvě, prostě se jen pustit rtů, pootočit hlavu a znova se zabořit.
  • Krátké pohledy do očí v oněch vteřinových přestávkách prohloubí vaše propojení.
  • Dýchat jemně a spíše povrchně, ať u toho nefuníš. A hlavně nezadržovat dech (pokud zrovna nemáš rýmu a nic jiného ti nezbývá).

Brnkni na erotogenní zóny

Rty jsou stokrát citlivější než konečky prstů. Takže už jen líbání samo o sobě, je-li provedeno opravdu s citem a vášní, skvěle funguje jako katalyzátor sexuálního vzrušení.

Při polibcích se však nemusíš neustále držet jen rtů. Náramně vzrušující jsou polibky na krk, šíji i ouška, které můžeš i lehoučce kousat. Viz náš článek o ženských erotogenních zónách.

Během líbání zajeď miláčkovi dlaní do vlasů a trošku promasíruj kůži na hlavě. Jestli máte rádi i lehce dominantní hry, neboj se přitáhnout za vlasy. Krásně se tím odhalí krk, který opět vábí tvé žhavé rty.

Domácí varianty prvního máje

Nemůžeš ven a přesto si nechceš nechat ujít prvomájový polibek. Tady platí známé pravidlo "když nemůže Mohamed k hoře, půjde hora k Mohamedovi". Jinými slovy nech si donést rozkvetlou větévku a podržte si ji nad hlavou. Toto lze považovat za platnou variantu a můžete být v klidu co se týče možného usychání.


I BDSM nadšenci si mohou stylově užít prvního máje. Když se nedostaneš z domu třeba proto, že se nemůžeš hnout, alespoň posloužíš jako vázička.
I BDSM nadšenci si mohou stylově užít prvního máje. Když se nedostaneš z domu třeba proto, že se nemůžeš hnout, alespoň posloužíš jako vázička.

Nakonec krátké instruktážní video i s pár ukázkami, jak by to mělo i nemělo vypadat.


Související hračky