Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

EKO vibrátory Leaf dostanete ve stylové krabici ze 100% recyklovaného materiálu
EKO vibrátory Leaf dostanete ve stylové krabici ze 100% recyklovaného materiálu

Jednoduchost a čistota se snoubí v produktu, k jehož výrobě nebylo potřeba pokácet ani jeden strom. Life je decentní masážní přístroj na klitoris, je vyroben ze silikonu a samozřejmě neobsahuje žádné ftaláty, latex, nebo jiné alergenní látky. Jeho zelená barva je příjemně uklidňující a designové zpracování tohoto EKO společníka je to, proč si získává tolik pozornosti. Přestože se zdaleka nejedná o první ekologicky šetrnou erotickou pomůcku, v kuloárech se o něm mluví asi nevíce. Možná i proto, že s jeho propagací pomáhala slavná herečka Alicia Silverstone.

Vibrátor Life není jediným přírodou inspirovaným vibrátorem, který kanadská firma Leaf přivedla na svět. Tento velmi tichý intimní společník má ještě několik „sourozenců“. V dohledné době tak bude možné sehnat například i vibrátory Bloom (tvar stonku s listem), Vitality (rašící semínko) a další z této „zelené“ série.

Celá řada EKO vibrátorů Leaf
Celá řada EKO vibrátorů Leaf

Pokud by vás zajímalo, jaké další zelené vibrátory jsou, nebo v brzké době budou, k dostání, tak jeden z nejzajímavějších kousků je EKO vibrátor GÄSM. Ten měl být údajně vyráběn z ojetých pneumatik a recyklovaného dřeva, ale jednalo se o aprílový žert seveřanů ze společnosti LELO. Koncept si však získal tolik pozornosti, že se v upravené, použitelné verzi skutečně objeví na pultech sexshopů a to snad již někdy v příštím roce.  Více informací se dozvíte v samostatném článku o EKO vibrátoru GÄSM.


Alicia Silverstone v propagačním videu vibrátoru Life od společnosti Leaf

Související hračky