Naučte se rozepínat podprsenku jednou rukou

Znáte ty chvíle, kdy se vaše nehbité prsty snaží marně rozepnout podprsenku vaší partnerky a po několikátém nezdařeném pokusu nezbývá, než pokorně požádat o pomoc? Zaručený zabiják sexuálního napětí. Přitom rozepínání podprsenky není žádná věda a dokonce i jednou rukou to může být pro zkušeného jedince hračka. Stačí se držet tréninkového plánu a cvičit.

Naučte se rozepínat podprsenku jednou rukou

1. Ujistěte se, že nemáte studené ruce

Studené dlaně na holé kůži nejsou příjemnou záležitostí pro nikoho. Ujistěte se, že vaší partnerce teplota vašich rukou vyhovuje.

Zahřejte ruce na tělovou teplotu

2. Vystihněte okamžik

Pokud jste přesvědčeni o tom, že děláte správnou věc ve správné chvíli a na správném místě, směle do toho. Sáhněte jí pod tričko.

Sáhněte jí pod tričko

3. Zjistěte situaci

Nyní přichází výzkumná fáze. Aby proces rozepínání proběhl bez komplikací, bude potřeba zjistit, o jaký druh podprsenky se jedná.

Zjistěte, jakou má na sobě vaše vyvolená podprsenku

4. „Zadovka“

Většina podprsenek má zapínání vzadu. Nejprve tedy vyzkoušejte tuto variantu. Něžně nahmatejte na zádech partnerky podprsenku a zkuste rozpoznat 3-5 cm dlouhé zdvojení látky. V těchto místech je zapínací mechanismus umístěn.

Podprsenka se zapínáním vzadu

5. „Předovka“

Jestliže se vám na zádech vaší vyvolené nepodaří zapínání nahmatat, patrně bude mít podprsenku se zapínáním vpředu. To se nachází na hrudi někde mezi prsy. Tady snadno nahmatáte umělohmotný zobáček.

Podprsenka se zapínáním vpředu

6. „Sportovka“

Jestliže ani v přední části podprsenky zapínání hledáte marně, vaše přítelkyně patrně preferuje pohodlí před luxusem, nebo jste ji zrovna přepadli na cestě do fitka. Má na sobě totiž podprsenku sportovní, nebo, v tom lepším případě, žádnou. Jestliže vaše milá oblékla skutečně sportovní podprsenku, vůbec vám nezávidíme. Většna z nich se převléká přes hlavu a dovnitř se dostává proklatě těžko.

Sportovní podprsenka zapínání většinou nemá

7. Konečně volná

Už máte skoro vyhráno. Pro zvládnutí následujícího pohybu však budete potřebovat trochu cviku a tak nezoufejte, když se vám nepovede podprsenku rozepnout hned napoprvé.

Zastrčte prostředníček mezi podprsenku a záda vaší milé (případně její hruď). Sevřete látku podprsenky z obou stran mezi palec a ukazovák, a opatrně je stiskněte k sobě. Aby došlo k vyvlečení háčků z oček, prsty mírně zkřižte přes sebe. Jestli jste pohyb provedli správně, poznáte okamžitě. Podprsenka propustí prsy ze svého sevření a ty vám hupsnou rovnou do dlaní.

Těžko na cvičisti, lehko na bojišti

Na dospívající chlapce a mladé muže, kteří touží po tom, proniknout do tajů rozepínání onoho složitého kusu spodního prádla, myslel i designér a kreativec Noam Toran. Ten společně se svým kolegou Nickem Williamsonem navrhl podprsenkový trenažer.

Noam Toran navrhl stylový doplňek do pokojů dospívajících chlapců
Noam Toran navrhl stylový doplňek do pokojů dospívajících chlapců
Ovládnutí toho správného grifu chce trénink
Ovládnutí toho správného grifu chce trénink
Bez podprsenky vám bude trenažer k ničemu
Bez podprsenky vám bude trenažer k ničemu

Jestliže se vám nechce utrácet za designovou „blbost“, můžete si vytvořit vlastní tréninkovou pomůcku, podobně jako mladík na instruktážním videu.

A jaký fígl používáte pro rozepínání podprsenky vy? Odhoďte stud a podělte se s námi v diskuzi pod článkem o vaše zkušenosti, neobvyklé zážitky, rady a tipy.


Jak rozepnout podprsenku - instruktážní video

Vybíráme z e-shopu