Jak si zpříjemnit společnou masturbaci

Věděl, že jeho manželka má zrovna své dny. Byl už smířený s tím, že vytáhne opět svou osvědčenou umělohmotnou pomocnici. Když ulehl na postel a pomalu začal, jeho žena vstoupila do ložnice, posadila se na postel a pozorovala jej. Hrozně se styděl. Ona však nelenila a zapojila se... jak? Zkuste hádat :)

Jak si zpříjemnit společnou masturbaci

Nechceme tady sáhodlouze vykládat o tom, jak by si to měl chlap správně chytit do ruky. Ale spíše jak klasické honění ozvláštnit erotickou pomůckou, trochou exhibicionismu a malou dopomocí ženy.

Těchto pár tipů je určeno pro páry, které by rády svůj běžný sex nějak osvěžily, které se nestydí pozorovat vlastní nahotu a hrát si se svými těly. Společná mastrubace není moc pro stydlivé a nezkušené.

Probuďte v sobě voyeura

Je běžné, že ženy nestojí o to sdílet svého muže s jinou ženou. Ani na sekundu. To ale neznamená, že součástí vašich tajných erotických představ nemůže být pozorovat muže, jak to dělá s jinou, třeba i imaginární ženou. Nejde o to být promiskuitní. Spíše si najít zálibu v tom, že jej budete pozorovat při masturbaci s erotickými pomůckami, které ženu napodobují (např. umělá vibrační vagina). Zvlášní? Trochu úchylné? Jen to zkuste.

Jak začít společnou masturbaci? Můžete jen tiše přijít a pozorovat jej. Nebo jej povzbudit: "Chtěla bych se dívat, jak si to děláš, vzrušuje mě to".

Pozorujte jej, jak si užívá. Pak se přidejte také.
Pozorujte jej, jak si užívá sám nebo se silikonovou vaginou. Pak se přidejte také.

Ženy se, stejně jako muži, snadněji vzruší, pokud mají visuální stimul. Jinými slovy – tím, že budete vašeho muže pozorovat, jeho výraz ve tváři, jeho tělo i penis, vás také nažhaví. Vzrušený tedy nebude jen on tím, co dělá, ale také vy tím, že jej pozorujete a že si všímáte těch detailů, které jsou pro vás nejpřitažlivější.

TIP: Zaměřte se na jeho oči, na ruce a hru prstů, pozorujte jeho penis a varlata jak se pohybují. Nalaďte se na něj a vychutnávejte si to s ním.K dostání jsou různé typy vagín
K dostání jsou různé typy umělých vagín
 

Ať dělá přesně to, co budete chtít

Zatímco jej pozorujete, hrajte si se svou kundičkou. Dělejte si to před ním, ať i on se kochá pohledem na vás, na ni.

Chcete-li udělat hru o trochu zajímavější, určujte mu tempo honění. Plácejte se rukou o své stehno a řekněte mu "Pojď, tady máš tempo".

Řekněte mu, aby se choval tak, jako by to byla opravdová lasturka. Nejprve ať ji líže a "uspokojuje" orálně. Poté ať si nabere na prsty trochu lubrikantu a pomalu postupně ji zevnitř namaže. Pozorujte jej se zájmem a povzbuďte jej (například "Děláš to skvěle!", "Postupuj pomaleji, ať si na tebe hezky zvykne.").

Taková pomalá hra vás oba může dovést až k hranici orgasmu.

Umělé vagíny se prodávají v různých variantách. Většinou jsou již dobře propracované a realistické. Můžete mít umělou vagínu bez vibrací nebo se vzrušit ještě víc s vibrační vaginou. Dají se koupit i takové, které jsou doslova věrným odlitkem některé z pornohvězd (Riley ReidJenna Haze, Christy Mack atd.).

Tipy na masturbaci ve dvou

Zatímco muž bude penisem zajíždět do umělé vagíny, dejte mu svou vlastní k jeho ústům. Umělou pak chytněte do ruky a simulujte tak situaci, že druhá žena na něj nasedá. S vašim zadečkem před obličejem neuvidí, že tam druhá žena není. Samozřejmě, že to ví, ale protože má zastřený výhled, může si to snadněji představit a nebude rušen pohledem na realitu.

TIP: Budete-li do hry také zapálená a vzrušená, budou vzájemné hrátky s umělou vagínou připomínat trojku, o které každý muž tajně sní.

Zkuste taky foťák, kameru nebo mobilní telefon k pořízení několika fotek a krátkých videí z těchto hrátek. Záběry dělejte krátké a takové, aby zachytily vzrušení. Vyvarujte se trapných pohledů, pokud si netroufáte, obličej vůbec nezabírejte.

A malý tip na závěr: umělou vagínu můžete použít také ve dnech, kdy vám není nejlépe nebo kdy sex mít nemůžete. Vašeho muže tím jistě potěšíte. Ptáte se, co z toho budete mít vy? Udělejte první vstřícný krok a váš muž vám to jistě oplatí.

Vybíráme z e-shopu