Společná masturbace není tabu. Přestaňte se stydět a udělejte si dobře!

Ručka “šmátralka“ mizí v rozkroku v tom samém okamžiku, kdy za sebou vaše polovička zavře dveře? A co takhle pokořit další metu a zkusit to tentokrát spolu? Společná masturbace totiž může být mnohem zábavnější a užitečnější, než si myslíte!

Společná masturbace není tabu. Přestaňte se stydět a udělejte si dobře!

Masturbace je zcela přirozená součást lidského života, i přesto však děláme všechno pro to, aby nás s rukou v rozkroku nikdo nenachytal. I dlouholetí partneři se o autoerotice zpravidla stydí mluvit, natož aby tuto příjemnou kratochvíli provozovali společně. Což je ale velká škoda! Společná masturbace totiž dokáže posílit intimitu a zlepšit sexuální prožitky. Tak odhoďte stud a zábrany, dneska vám poradíme, jak na to. 

Je všeobecně známá věc, že autoerotika eliminuje stres a zlepšuje zdraví, ale “leštit kládu“ a “klikat na myšku“ společně? Pro mnohé muže jistě zhmotnění divokých představ, pro většinu žen ale nemyslitelná noční můra. Přitom společná masturbace dokáže spolehlivě zahnat intimní nudu a stereotyp. Můžete si ji střihnout v rámci předehry, jen tak pro radost nebo v případech, kdy klasický penetrační sex není možný.

Nezpochybnitelné výhody společné masturbace

  • Vyženete nudu z ložnice
  • Lépe se poznáte a při sexu konečně budete vědět, kam sáhnout
  • Jízda na “červenou“ vás neláká? Masturbovat se dá čistě i během menstruace
  • Společná masturbace je ideální pro líné večery, kdy se vám do toho nechce divoce bušit
  • Zapomněli jste kondom nebo včerejší antikoncepční pilulku? Raději neriskujte a masturbujte!
Společná onanie
Neodsuzujte společnou masturbaci. Její benefity jsou nedozírné!

Už jste to spolu dělali milionkrát. Tak proč se stydět?

Společná masturbace má mnoho výhod, ale jak už tomu v oblasti sexuálních témat bývá zvykem, i tento druh onanie je ve společnosti naprosté tabu. A může za to stydlivost. Někteří lidé (a ženy obzvlášť) se stydí za své tělo a jeho projevy, navíc se děsí i představou, že je partner bude analyzovat a soudit. Opak je však pravdou. Všechno, co během této akce uděláte, bude na muže působit jako afrodiziakum. Takže nemá cenu se stydětvždycky u toho budete vypadat sexy. Pokud se i přesto ostýcháte, netlačte na pilu a zkuste na to jít pomalu. Nemusíte rovnou pořádat závody v tom, kdo dosáhne orgasmu rychleji.

Je spousta možností, jak si spolu dělat dobře

Nabízejí se hned čtyři vzrušující možnosti, jak společně masturbovat: ona se dívá, on se dívá, oba se dráždí a přitom se na sebe dívají a oba se dráždí navzájem. Stydlivkám bude pravděpodobně nejpříjemnější začít se vzájemnou masturbací, která nemá daleko od sexu (jste blízko sebe a nemáte dostatečný rozhled ani čas se pozorovat). Je ale dost dobře možné, že během oboustranné ruční akce nedosáhnete orgasmu. Jak je to možné? Při vzájemné masturbaci se totiž každý více než na vlastní potěšení soustředí spíš na blaho své polovičky. Na prolomení ledů to však stačí bohatě.

Ale chcete se přeci o tom druhém dozvědět něco víc, viďte? V tom případě se budete muset trochu odvázat. Není třeba se obávat, stačí pár otrkávacích cvičení a za pár dní už budete před svou polovičkou “mastit“ zcela bez ostychu.

TIP PRO MUŽEPánové, oprosťte se od divokých představ, které jste odkoukali v pornu se sličnou prsaticí onanující před bandou ztopořených mladíků. Společná masturbace neznamená, že si před vás partnerka bez ostychu sedne, roztáhne nohy a bude půlhodinu trhat masturbační rekordy. Na svou polovičku nespěchejte a do ničeho ji netlačte.

Společná masturbace
Ukažte své polovičce, jak si to děláte, když je zrovna pryč.

Před společnou masturbací se nalaďte na stejnou vlnu

Pokud vás společná masturbace láká, ale partner či partnerka o tom zatím nemá ani zdání, zkuste nahodit nenápadnou udičku. Až bude vaše polovička v práci, napište jí lechtivou zprávu, že byste dnes večer rádi vyzkoušeli něco nového. Ke zprávě připojte pár smajlíků nebo gif vystihující situaci, abyste potlačili napětí a křeč.

Příklady žhavých zpráv

  • Po práci tě budu čekat nahá/nahý v ložnici. Pospěš si, jinak začnu bez tebe.
  • Dnes příliš nenamáhej své ruce. Večer je budeme potřebovat ♥.
  • Nevydržel/a jsem na tebe čekat. Až přijdeš domů, ukážu ti, co jsem dělal/a.
  • Dnes jsem se naučil/a pár nových triků. Nemůžu se dočkat, až ti je všechny ukážu.

Dočkali jste se pozitivní odezvy? Tak to už nezbývá nic jiného, než si připravit romantické prostředí, ve kterém se budete oba cítit bezpečně a uvolněně.

Zapalte svíčky, načněte lahvinku a vypněte si mobil. Možná to zní jako klišé, ale tyto věci mají na romantiku pozitivní vliv – v tlumeném světle se nebudete tolik stydět, dvojka v žíle vám dodá potřebnou kuráž a vypnutý mobil nezazvoní, když budete zrovna v tom nejlepším. Zároveň je dobré si nachystat pár rekvizit ulovených v sexshopu. Erotické pomůcky vám ušetří spoustu námahy a potu. Navíc fungují jako skvělá prevence tenisového lokte, který má masturbace často na svědomí (což je jediné zdravotní riziko společné onanie)

Zrychlená verze společné onanie pro odvážné

Jestliže se před partnerem neostýcháte, zdlouhavé přípravy můžete vynechat. Prostě se svlékněte a nalákejte svou polovičku do ložnice. Vzájemnými doteky se nejprve trochu nažhavte a pak prohlaste: ,,Dneska začnu první. Budeš se koukat?“. Pak už bude jen na vaší polovičce, jestli vás bude pouze pozorovat nebo se přidá.

Společná masturbace
Partnera můžete během masturbace i povzbuzovat, ale pozor, aby to nevyznělo spíš komicky.

Kdo nic nevidí, ten se nestydí

Ze začátku vás nejspíš pohltí mírné rozpaky, což je ale naprosto v pořádku. Zkuste se nejprve vyhnout očnímu kontaktu. Vyřazení zraku z provozu zesílí ostatní smysly a hlavně se lépe uvolníte. Použijte šátek nebo masku na oči a zahalte se do tmy. Hlavně nepodvádět! Především ženám pomohou pomalé začátky odbourat stud. A až si zvyknete masturbovat ve své přítomnosti, můžete zapojit zrak (žena například odloží šátek jako první, aby mohla pozorovat svůj masturbující protějšek). Vaše milostná dobrodružství tak budou postupně nabírat na obrátkách.

TIP: Společně masturbovat můžete klidně i ve vaně, kde mazaně skryjete ruce pod voňavou pěnu. Spolu s ní se pak velmi rychle rozplynou i rozpaky. Nakonec si to tam můžete i rozdat. Přečtěte si, jak na sex během společné lázně.  

Společná masturbace s maskou na oči
Dámy, masturbovat před oslepeným partnerem už není tak děsivé, že?
A i když na vás neuvidí, bude vzrušením bez sebe.

Společná, nebo vzájemná masturbace?

Společná masturbace znamená, že to budete dělat spolu, ale každý zvlášť. Vlastně si předvedete takové žhavé a hlavně poučné divadélko o tom, jak to máte nejraději a co vás zaručeně přivede k orgasmu. Je vhodné se střídat v tom, kdo se zrovna kouká (a nemasturbuje) – takhle se toho naučíte nejvíc.

Pro začátek začněte klidně oba a následně si prostřídejte role. Pokud se cítíte nepříjemně při přímém pohledu, lehněte si do klína své polovičky a věnujte se pouze sobě. Tahle pozice je vysoce romantická a intimní, takže si ji určitě zamilujete. Taky můžete sedět naproti sobě, ležet vedle sebe nebo vymyslet úplně jinou polohu. 

TIP: Bedlivě pozorujte, jaké techniky na sebe protějšek používá a inspirujte se pro příště, až mu to budete dělat vy.

Vzájemná masturbace se oproti té společné v mnohém liší. Ruční prací tentokrát nebudete uspokojovat sami sebe, ale svou polovičku. On si bude pohrávat s klitorisem, ona mu to oplatí masáží varlat. Tuhle vzrušující hru můžete hrát na mnoho způsobů. Celou dobu se nesoustřeďte pouze na oblast rozkroku, ale věnujte náležitou pozornost i bradavkám, krku a ušním lalůčkůmPohrávejte si s polohami, technikamioddalováním orgasmu, střídejte erotické pomůcky. Tady bude dopamin (hormon štěstí) téct proudem.

TIP PRO SVOBODNÉ MUŽE: Chtěli byste, ale zrovna nemáte s kým? Platforma Bateworld, sdružující muže milující masturbaci, vám poskytne zcela ojedinělý zážitek. Nezáleží na vaší orientaci nebo preferencích, po registraci můžete sdílet svá videa, pozorovat ostatní u masturbace nebo onanovat s ostatními přes webkameru. Podle výzkumu Kyla Mustaina, ve kterém zpovídal uživatele Bateworldu (zhruba 30 % z nich jsou heterosexuálové), společná masturbace kluků a mužů není brána jako homosexuální aktivita.

Ideální pozice pro společnou masturbaci
Ideální pozice pro společnou masturbaci.

Erotické pomůcky pro vzájemnou masturbaci

Vzájemná masturbace není pouze o ruční práci, na pomoc si můžete vzít i šikovného pomocníka. Jak bylo zmíněno o pár řádků výše, erotické hračky vám usnadní práci a postarají se o intenzivnější orgasmy.

Muž se může vybavit mini vibrátorem na klitoris nebo výkonným stimulátorem, kterým svou polovičku dostane na vrchol velice snadno (každopádně rychlost není žádoucí, celou akci si musíte hlavně užít). Ženy se mohou vyzbrojit vibračním masturbátorem nebo honítkem (přečtěte si, jak si užít společnou masturbaci za doprovodu umělé vaginy). Ostřejším milovníkům doporučujeme jiskřivé pomůcky pro elektrosex.

Hlavně nezapomeňte na pořádnou dávku mazadla, aby se během hrátek nic nezadrhlo. Pro jízdu s erotickými hračkami použijte lubrikant na vodní bázi, koupelnové radovánky a klasickou ruční práci vám zpříjemní silikonový lubrikační gel (déle vydrží a ve vodě se jen tak nesmyje)

Masturbace s partnerem
Tohle divadélko si oba moc užijete!

Jak masturbovat

Je možné, že patříte mezi hrstku lidí, kteří vůbec netuší, jak si udělat dobře. Není to nic neobvyklého nebo zahanbujícího. Naopak je skvělé, že jste se dočetli až sem, takže stojíte o osvěžení intimního života. Než se pustíte do společné onanie, můžete nejprve potrénovat sami (třeba před zrcadlem). Inspiraci nasosejte v našich článcích:

Inovujte a užívejte si 

Dokázali jsme změnit váš názor na společnou a vzájemnou masturbaci? Tak vzhůru do toho. Sami uvidíte, jak se prvotní rozpaky rychle rozplynou a vám zbude pouze zápal do společného dosahování vrcholů. Nebojte se experimentovat a zkoušet nové věci. Váš vztah vám za to poděkuje.

Vybíráme z e-shopu