Sex ve vaně: 9 tipů, jak si užít koupelnové tsunami vášně

Jen si to představte. Horká voda, něžné doteky a šampaňské (či jiný mok), co rychle stoupá do hlavy. Žádné hádky ani rušivá energie vycházející z mobilu. Tady jste jen vy dva a dokonalý relax s bonusovým orgasmem. Sex ve vaně prostě musíte vyzkoušet!

Sex ve vaně: 9 tipů, jak si užít koupelnové tsunami vášně

Z práce do práce, děti a povinnosti… Kdy jste si naposledy udělali chvilku jen sami pro sebe? Láska se musí utužovat, jinak ji časem ochromí rutina. Poradíme vám, jak ozvláštnit vztah a moc se přitom nepředřít.

Společná koupel vám umožní oddych po náročném týdnu. Je to ideální příležitost pro načnutí lahvinky, na kterou se už roky práší ve spíži. A je jen na vás, jestli si to rozdáte hned ve vaně nebo se po čachtání přesunete do postele.

Není to jen prachsprosté “šukání ve vaně“

Nemyslete si, že stačí napustit vanu a ošoustat partnerku, div nevytopíte sousedy pod vámi. I na takové labůžo je dobré se připravit. Pokud stojíte o obyčejnou rychlovku ve vaně, žádné rady netřeba. Pokud ale stojíte o skvostný zážitek, který obohatí vaše soužití, směle do toho. Společná koupel je úžasná předehra i příležitost zasunout. Můžete chvíli jen tak odpočívat a pak se na to vrhnout jako kapříci v období tření.

Nemáte vanu? "Sprchaři" se mohou inspirovat článkem Erotické pomůcky pro sex ve sprše.

Drink ve vaně
Alkohol z vás udělá vodní víly

Zapomeňte na sex ve vířivce, doma je to lepší

Spousta z vás možná sní o žhavém sexu ve vířivce, ale málokdo ji doma má. Vířivky jsou většinou jen na veřejném koupáku. Než se tedy o bublinkový koitus na tajňáka pokusíte, uvažte následující:

1) Všude jsou kamery, takže pobavíte plavčíky.
2) Veřejné vířivky milují důchodci, čumilové, honilové a děti, co čůrají do vody.

Jasně, můžete si připlatit a otestovat vířivku v privátním wellnesu nebo v bytečku pro milence, jenže... Před vámi tam mělo sex asi 1 000 dalších, takže kdo ví, co všechno tam plave.

Domácí lázně jsou prostě lepší. Tečka.

Zapomeňte na sex ve vířivce
Vývar z lidí? Ne, díky.

1. Ukliďte koupelnu

Vana plná chlupů a vlasů, plný koš na prádlo a zatuchlé ručníky? To není moc sexy. Den sice nemá 48 hodin, abychom stíhali neustále uklízet, pokud si to však chcete rozdat ve vaně, je dobré ji uklidit. Odstranění všech rušivých elementů je nezbytné. Není totiž nic horšího, než myslet na to, kdo zase poplival to zrcadlo, mezitím co vám partner žmoulá bradavky.

2. Ujistěte se, že jste sami a nikdo vás nebude rušit

Sotva jste zahnali ratolesti do postele? Zamkněte se a nechte puštěnou televizi nebo rádio, přes které ti malí ďábli neuslyší vaše chichotání a vzdechy

Máte jenom psa nebo kočku? I tak zavřete dveře do koupelny. Všichni totiž víme, jak tito roztomilí tvorové umí narušit kouzlo společné chvilky.

Máte pouze jeden druhého? Ztlumte si mobil a do koupelny ho nenoste.

Sex v koupelně
Tak pooojď, jsme sami!

3. Nenapouštějte plnou vanu

Abyste nemuseli čelit potopě hned po prvním zásunu, nechte si dostatečnou rezervu. Pokud napustíte vanu až po okraj, přeteče, sotva tam strčíte nohy. Pamatujte, že méně je více. A připustit trochu vody si můžete vždycky.

4. Vykouzlete romantickou atmosféru

Snad každá žena miluje (a hlavně shromažďuje) svíčky. Čajové, obyčejné či voňavé… na tom nesejde. Zapátrejte ve svých železných zásobách a zapalte plamínky. Mihotavá světýlka vás oba naladí na tu správnou vlnu.

Společná koupel
Plátky růží, chlupaté nohy a svíčky... to je ono! 

5. Nezapomeňte na bublinky a olejíčky

Co by to bylo za lázeň bez bublinek! Pěny do koupele vytvářejí hustou a krásně voňavou pěnu, ve které se doslova rozplynete. Vaši šanci na úspěch (chceme přece dostat kocoura do trouby) ještě podpoříte pěnou s afrodiziaky nebo feromony. Po takové náloži vůní můžete očekávat doslova vlnobití vášně.

Další variantou jsou bomby do koupele – pozorovat, jak se taková šumivka pomalu rozpouští je neuvěřitelně uklidňující. Po rozpuštění bomby vznikne barevná relaxační lázeň s opojnou vůní.

S přísadami opatrně. Pokud si to chcete rozdat rovnou ve vaně, nepřehánějte to s pěnou ani šumivkami. Příliš mnoho přísad by mohlo uškodit přirozenému prostředí vaginy – zvlášť při sexu, kdy se chtě nechtě něco dovnitř dostane. Takže všeho s mírou.

Do vody můžete přidat i koupelnovou sůl nebo pár kapek esenciálního olejíčku (např. levandule, mandarinka, pačule). Pokud nemáte pěnu, bombu ani voňavý olejíček, použijte olivový olej. Proč? Ačkoli se to nezdá, voda vysouší kůži. Stačí ale přidat trochu oliváče a vaše pokožka bude vyživená a příjemná na dotek.

Bomba do koupele
Jednorožčí sex ve vaně si zamiluje každý

6. Sex ve vodě drhne. Máme řešení!

Ve vodě to prostě neklouže, smiřte se s tím. Voda totiž odplaví poševní sekret, takže to bude hodně drhnout a možná i bolet. Ale nezoufejte, s tímhle si dokáže poradit silikonový lubrikační gel – je hustý, skvěle klouže a ve vodě jen tak nezmizí. Kdo maže, ten jede!

Šprcky a voda si nerozumí

Jestli se běžně spoléháte na kondom, ve vodě vás nejspíš nezachrání. Pod vodou guma nepřilne tak, jak má a může snadno prasknout. Takže opatrně, ať nemáte za devět měsíců malého vodníka.

 7. Milostné polohy pro sex ve vaně

Zaručený návod typu “jak na sex ve vaně“ vám bohužel nedáme. Co si budeme povídat, milování ve vodě není úplně jednoduché, zvlášť pokud máte vanu pro liliputy. Jestliže je jeden z vás trochu korpulentnější nebo příliš vysoký, ve vodě si nevrznete. Vlastně budete mít štěstí, když se do vany nasoukáte oba. Teď ale budeme předpokládat, že jste se tam vlezli. 

Nejjednodušší bude, když si muž lehne do vody jako první a nechá se zasednout partnerkou (poloha na koníčka, jezdeclotosový květ). 

Vyzkoušet můžete spoustu poloh. Experimentátorům a párům s velkou vanou doporučujeme zainvestovat do protiskluzové podložky, která zamezí nehodám a bolestivým otlakům. Nenechte se zmást "důchodcovským dojmem", který tyhle podložky vyvolávají. Nejsou sice úplně hezké, ale pohodlné určitě.

Mezi top výběr milostných poloh do vany zařazujeme polohu zezadu v různých variantách (třeba klečící liška nebo čajové lžičky). Inspiraci na další milostné polohy můžete sosat v sexypedii, ale pozici vždy upravte tak, abyste měli oba hlavu nad hladinou

A teď ten horší případ. Do vany se sice horko těžko nasoukáte, ale o nějakém šoustu nemůže být ani řeč. Nevadí, společně se vykoupejte, nažhavte své fantazie a než voda nepříjemně zchladne, osušte se a rozdejte si to ve stoje přímo v koupelně (ať si milá klidně hupsne na pračku), nebo se voňaví a pěkně heboučcí odeberte do ložnice.

Sex ve vaně
Sexuální polohy ve vodě asi moc střídat nebudete, pokud vaše vana vypadá takto. Ale i tak určitě něco vymyslíte :)

Když už jsme u toho, čisté a voňavé prostředí si doslova říká o orální sex. Vymydlené partie nevyvolají nevolnost ani nejcitlivějším povahám, takže směle do pořádné lízačky a precizního blowjobu.  Jeden z vás si může sednout na okraj vany a vystavit tak své partie pěkně na odiv (kouřit ptáka pod vodou totiž moc nejde). Taková vanová rozhoďnožka je pak skvělá i pro vzájemné holení intimních partií.

Sex v koupelně může být nebezpečný

Při vodních hrátkách buďte vždy obezřetní. Všechno dost klouže a mohli byste si ublížit. A se zlomeným penisem nic nezmůžete, takže opatrně.

8. Udělejte jí to sprchovou hlavicí

Ne nadarmo si ženy oblíbily sprchové hlavice. Až se zase budete divit, co vaše milá dělá v koupelně tak dlouho, tady je odpověď znásilňuje si klitoris proudem vody! Během vodních hrátek tak nešlápnete vedle, pokud jí nasměrujete hlavici přímo do klína. Takový orgasmus sice něco stojí (proteče spousta vody), ale jednou za čas, proč ne. Nezapomeňte však povytáhnout špunt jinak opravdu vytopíte sousedy.

Sprchová hlavice
Sprchovou hlavici vynalezla určitě ženská

9. Vyzkoušejte voděodolná vrnítka

Kde ruka nic nezmůže, vibrátor pomůže. Spousta hraček pro dospělé je 100% voděodolná, takže je vodní radovánky nijak nepoškodí. Za vyzkoušení stojí bezdotykové stimulátory klitorisu, které jsou pod vodní hladinou ještě účinnější. A pokud si na tyhle vymoženosti nepotrpíte, vibrační kachničky jsou do vany jako stvořené.

Masturbace ve vaně je boží

Nenechte se odradit ani v případě, kdy jste sami jako kůl v plotě. I sebeláska je důležitá. Načněte víno, naložte se do horké lázně a oddejte se sami sobě. Vám samotářům navíc odpadá problém s nedostatečnou velikostí vany a ani nemusíte řešit, kdo koho udělá dřív.

Už napouštíte vanu?

Udělejte si chvilku a hupsněte spolu do vany. Jeden druhému budete nádherně vonět, vzájemně se zbavíte (a jistě velmi precizně) nečistot a skvěle si odpočinete. A ať už to nakonec skončí zápichem nebo ne, společná koupel zocelí váš partnerský svazek.

Pomohl vám tento článek? Sdílejte jej dále.
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Poslat odkaz e-mailem

Související hračky