Erotické pomůcky pro sex ve sprše

Jestli už nevíte, čím byste svůj sexuální život okořenili, přinášíme vám právě včas několik tipů na erotické pomůcky, které vám zprostředkují vzrušující zážitky ve sprchovém koutě. Na trhu najdete opravdu široké spektrum nejrůznějších erotických hraček určených k použití ve vodě, my jsme se snažili vybrat ty nejzajímavější z nich.

Erotické pomůcky pro sex ve sprše

Vibrační mycí houba pro nové zážitky z umývání intimních partií.
Vibrační mycí houba pro nové zážitky z umývání intimních partií.

1. Vibrační houbička

Mytí obyčejnou houbou už prý není tak vzrušující jak bývalo, proto přišli tvůrci erotických pomůcek s něčím průlomovým. Do mycí houby přidali vodotěsný vibrátorek, výrobek pojmenovali jednoduše Vibrating sponge (vibrační mycí houba) a aby bylo vše ještě jasnější, zařadili jej do edice „sex ve sprše“.

Houba je samozřejmě skvěle anatomicky tvarovaná, takže padne do každé ruky, ať už se jedná o něžnou ženskou ručku, nebo o mužnou pazouru. K dostání je tenhle fialový skvost ve vybraných sexshopech za cenu kolem 340 korun.

Anální hlavice Cleanstream vám příjemnou cestou pročistí střeva.
Anální hlavice Cleanstream vám příjemnou cestou pročistí střeva.

2. Anální hlavice Cleanstream

Tato anální hlavice je určena všem milovníkům análního sexu. Montáž je prý tak jednoduchá, že ji zvládne i člověk drobnými údržbářskými pracemi v domácnosti nedotčený.

Hlavice Cleanstream je primárně určena k důkladnému vyplachování zadku a střev – tedy ke klystýru, díky výměnným hlavám si však s ní můžete užít i mnohem nevšednější dobrodružství. Například je k této hadici možné dokoupit sadu silikonových nástavců, dostanete tak plnohodnotnou a velmi variabilní anální erotickou pomůcku.

Sada Cleanstream včetně hadice, těsnění a dvou různých typů hlavic vyjde na necelých 40 dolarů, což je v přepočtu asi 800 korun. Sada silikonových análních násad na hadici je k dostání za úplně stejnou cenu.

Díky přísavkovým madlům a opěrkám na nohy se sex ve sprše stane mnohem pohodlnějším.
Díky přísavkovým madlům a opěrkám na nohy se sex ve sprše stává pohodlnějším.

3. Přísavková madla a opěrky na nohy

Tato erotická pomůcka potěší všechny, kteří si rádi užívají sex ve sprše ve dvou. Je jedno, zda jste pár opačného nebo stejného pohlaví, většina z vás stejně řeší ten samý problém – nedostatek místa ve sprchovém koutě. Pomocí madel a opěrek na nohy s přísavkami je možné tento problém poměrně uspokojivě řešit.

Jednoduše je upevníte na zeď tak, aby výsledná poloha co nejvíce zpříjemňovala milování se ve stísněném prostoru. No, a až vás erotické hrátky ve sprše omrzí, můžete madla snadno přemístit jinam – třeba i na kapotu vašeho plechového miláčka (auta :-). Jedno madlo nebo opěrka na nohu pro pohodlný sex ve sprše vyjde u nás na nějakých 400 korun a dá se sehnat ve vybraných sexshopech.

WowerShower je koncept sprchové hlavy, která s edokáže změnit v dildo.
WowerShower je koncept sprchové hlavy, která se dokáže změnit v dildo.

4. Multifunkční sprchová hlava WowerShower

Tato erotická pomůcka sice zatím nikde v prodeji není, nicméně jedná se o velmi zajímavý koncept, a to jak technologicky, tak designově. Jak už název napovídá, tato sprchová hlava v sobě skrývá mnohem více funkcí, než obyčejná, byť třeba masážní, sprcha.

V jedné chvíli se z ní totiž může stát doslova dildo s vodotryskem.

Jak tvrdí sami vývojáři – je to jedna z mála erotických hraček, která vám skutečně zaručí, že zvlhnete. Dle oficiálních stránek výrobce by se na pulty sexhopů měla tahle novinka dostat někdy v letošním roce, cena je zatím neznámá.

5. Hlava s přísavkou Fuck my face

Gumová bruneta s mrkacíma očima má precizně zvarovaný ústní otvor.
Gumová bruneta s mrkacíma očima má precizně zvarovaný ústní otvor.

Na závěr jsme si pro vás připravili jednu lahůdku. Tato gumová hlava s přísavkou má být údajně skvělou společnicí pro osamělé mládence. Sličná brunetka (tedy vlastně jenom její hlava) má velmi těsný a neuvěřitelně hluboký ústní otvor, který prý dokonale obejme každé nádobíčko.

Velkou výhodou této mrkací hlavy je, že rozhodně nebude protestovat, pokud jí do úst budete penis zastrkovat příliš hluboko, přesně tomuto účelu má totiž tahle krasotinka sloužit.

Co říkáte na tuhle gumovou hlavu vy, pořídili byste si jí za necelých 480 dolarů (9600 korun) k sobě do sprchy, nebo vám, stejně jako nám, přijde spíš jako vystřižená z béčkového hororu?


Související hračky