Nippleplay v hlavní roli: Jak na stimulaci bradavek a masáž prsou

Nenechávejte prsa a bradavky stranou a zjistěte, jak je více zapojit do intimních radovánek. Prozradíme vám, jak je stimulovat, masírovat a hýčkat tak, že se možná dočkáte i bradavkového orgasmu.

Nippleplay v hlavní roli: Jak na stimulaci bradavek a masáž prsou

Ať už jsou malá, velká, pevná, povislá, přírodní či umělá (nebo mužská)… každá prsa jsou skvělá a hraní s nimi je zábavné a nesmírně vzrušující. A co teprve bradavky! Tyhle čudlíky v sobě skrývají tolik nervových zakončení, že dokážou nejednu šťastnou ženu přivést k bradavkovému orgasmu. Pojďte zjistit, čím vším můžete potěšit nejen dámský, ale dokonce i pánský hrudník.

Prsa, a především ta ženská, přitahují pohledy mužů (i mnohých žen) a jsou významnou erotogenní zónou. Jak je tedy možné, že při sexu tak často zůstávají stranou?

V průzkumech řada žen (i mužů) přiznává, že se jejich prsům a bradavkám při sexu nedostává tolik pozornosti, kolik by si přáli. Jako by se při intimních radovánkách všechno podstatné odehrávalo pouze tam ,,dole“. Pojďte to změnit a využít jejich velké vzrušivosti ve svůj prospěch.

Jak zacházet s ňadry a bradavkami? Citlivě

Jen málokterá žena je se svým obsahem dekoltu stoprocentně spokojená. K dámským ňadrům proto vždy přistupujte taktně a citlivě. I jeden neomalený vtípek dokáže způsobit velké šrámy na duši. 

Všechny čudlíky, citrony, pomeranče a melouny, které dostanete k dispozici, berte jako cenný poklad – prsa ani bradavky nemůžete hned vší silou „hňácat“, jako to dělají v pornu, pokud k tomu nedostanete výslovné svolení. Existují i lidé, pro které jsou například doteky v těchto partiích naprosto nesnesitelné. Proto buďte jemní, komunikujte a řiďte se reakcemi svého protějšku

Každá prsa jsou jiná – to je na nich tak krásné.
Každá prsa jsou jiná... a to je na nich tak krásné (zdroj obrázku: pexels.com)

Zajímavosti o prsou a čudlících

 • Při sexu se prsa i bradavky o něco zvětší a ztvrdnou. Dochází k tomu vlivem hormonu oxytocinu, který se uvolňuje během sexuální stimulace, a zvýšenému průtoku krve do oblasti prsou.

 • Velikost a tvar ňader se může lišit na základě etického původu. Například Afričanky mají často větší a kulatější prsa než ženy asijského původu.

 • Lámete si hlavu s malými hrbolky na svých dvorcích? Už nemusíte. Jsou to totiž Montgomeryho žlázy, které produkují sekret na ochranu a zvlhčení povrchu bradavek.

Bradavkový orgasmus

Můžeme si myslet cokoliv, vědci však jednoznačně hlásají, že bradavkový orgasmus není mýtus – podle statistik ho alespoň jednou v životě prožije zhruba 29 % žen. Nevěříte?

Existenci „nipplegasmu“ se jako jedni z prvních rozhodli prozkoumat Nan Wiseová a Barry Komisaruk z Rutgersovy univerzity. Najali si několik žen, nechali je hrát si s bradavkami a vše zkoumali pomocí magnetické rezonance. Výsledky studie byly překvapující: vědci zjistili, že stimulace bradavek aktivuje stejné mozkové centrum jako dráždění genitálií. Takže bradavkový orgasmus doopravdy existuje! 

Jak vypadá bradavkový orgasmus?

Lidé popisují bradavkový orgasmus jako něco, co se nenápadně přiblíží a pak z ničeho nic exploduje. Příjemné pocity se mohou šířit po celém těle, postupně gradovat… a najednou BUM!

Jak dosáhnout bradavkového orgasmu

Nečekejte, že vás čudlíky přivedou k orgastické extázi hned na první pokus, a zároveň počítejte s tím, že se to nemusí podařit každému. Ale neklesejte na mysli, stimulace prsou a bradavek vás dostane do kolen i bez vyvrcholení.

 1. Než se vy, nebo váš/e partner/ka zaměříte na bradavkový orgasmus, nezapomeňte na atmosféru a předehru

 2. Začněte se dotýkat celého těla a jakmile začne vzrušení stoupat, zaměřte se na bradavky.

 3. Masírujte je a střídejte různé způsoby stimulace (čtěte dál a dozvíte se, jak na to).

 4. Zhluboka dýchejte a vnímejte, jak tělo reaguje.

 5. Zapojte do hry i svaly pánevního dnazkuste je rytmicky stahovat.

 6. Na to, co se bude dít dál, už žádný univerzální návod neexistuje. Nespěchejte, hrajte si s různými vjemy a počkejte si, kam až vás rozkoš zavede.

TIP: Máte zkušenost s několikanásobným orgasmem? Než se zaměříte na bradavkový orgasmus, zkuste se nejprve „udělat“ svým oblíbeným způsobem. Je klidně možné, že jedno z vyvrcholení bude právě TO.

Říká se, že větší prsa jsou vzrušivější. To je však, narozdíl od bradavkového orgasmu, mýtus
Říká se, že větší prsa jsou vzrušivější. To je však, narozdíl od bradavkového orgasmu, mýtus (zdroj obrázku: pexels.com)

Nippleplay aneb způsoby stimulace bradavek a prsou

Ať už se chcete pokoušet o bradavkový orgasmus či nikoliv, zkuste na prsa při sexu nezapomínat. Náležitě se vám odmění – pokud se budete citlivým oblastem hrudníku pečlivě věnovat, několikanásobně tím zvýšíte vzrušení a tělo připravíte na výbušnější orgasmy

Než se však pustíte do akce, berte v úvahu, že ženské tělo významně ovlivňuje menstruační cyklus. Prsa mnohých žen jsou proto v období těsně před menstruací mnohem citlivější. To může znamenat dvě věci:

 • Stimulace se stane ještě příjemnější, takže si užívejte, co to dá.
 • Prsa začnou být bolestivá a doteky nepříjemné. Nevadí, nechte prsa pár dní odpočinout a zkuste to jindy. 

Líbání prsou a lízání bradavek

Přejíždějte po prsech se zavřenými nebo lehce pootevřenými ústy. Líbejte je a hrajte si s nimi, jak se vám zlíbí. Pak do hry zapojte svůj mrštný jazyk. Olizovat prsa a bradavky můžete například takto:

a) použijte celou plochu jazyka a prsa lízejte jako zmrzlinu
b) použijte špičku jazyka a prsa olizujte krouživými nebo kmitavými pohyby

Při laskání ústy využijte také sladké rekvizity. Potřete prsa čokoládou, šlehačkou, medem nebo jinou oblíbenou delikatesou a s chutí vše slízejte do poslední kapičky. Tahle sladká forma bodypaintingu vám zachutná.

Při hře se neomezujte pouze na čudlíky

Muži se často mylně domnívají, že nejcitlivější částí ženských ňader jsou právě čudlíky, a proto soustřeďují veškerou svou pozornost právě na ně. Prsa však skrývají obrovské množství citlivých nervových zakončení, proto je rozmazlujte celá.

Sání ňader a bradavek

Přicucněte se a sajte – nejprve něžně a postupně přidávejte na intenzitě. Sáním bradavky prokrvíte, díky čemuž pak budou intenzivněji reagovat na různé podněty. Sání střídejte s lízáním a polibky. Pokud se vaší polovičce sání bradavek zalíbí, můžete vytasit silnější kalibr v podobě vakuové pumpičky (ale s podtlakem opatrně, aby se hýčkání nezměnilo v torturu).

Lízání bradavek si užívají i muži
Veškeré způsoby stimulace, včetně lízání bradavek, si užívají také muži (zdroj obrázku: depositphotos.com)

Dotek materiálů a textur

Vyzkoušejte také hlazení a šimrání trochu jinak. Přejíždějte přes prsa důtkami nebo saténovým šátkem, pošimrejte je peříčkem nebo o ně otírejte heboučkou kožešinku. Doma jistě vyštracháte spoustu zajímavých věcí, se kterými se dá něco vymyslet.

TIP: Chcete intenzitu rozmanitých vjemů ještě zesílit? Vyřaďte z provozu zrak. Nasazením masky na oči zesílíte citlivost na doteky, zvuky i vůně, čímž sami sobě nebo své polovičce připravíte mnohem silnější zážitek.

Jemné vibrace

Schováváte v šuplíku vibrouše? Najděte mu další využití a poškádlete vibracemi také citlivé oblasti hrudníku. Položte špičku vibrátoru na bradavky nebo jím přejíždějte přes celá ňadra. Vrrrr. Stačí jen chvilička na nejnižší stupeň vibrací – zamezíte tak nepříjemným pocitům nebo krátkodobému znecitlivění. 

Hrátky s teplotou

Asi tušíte, jak moc jsou prsa a bradavky citlivé na teplotní změny – jen si vzpomeňte, jak se vaše čudlíky smrsknou, když se třesete zimou. Tohle je však mnohem příjemnější než procházka v mrazivém vichru.

Spousta žen i mužů hodnotí hrátky s teplotou jako nesmírně vzrušující. Jak ale takové stimulace docílit? Inspirujte se následujícími příklady:

 • Prsa ochlaďte kostkou ledu, stačí jen chvilička. Následně je rozehřejte svými polibky.
 • Vložte si kostku ledu do úst a prsa hýčkejte svými rty.
 • Masírujte bradavky chladivým nebo hřejivým lubrikačním gelem.
 • Pokapejte prsa teplým olejem z masážní svíčky (po sfouknutí plamínku chvilku počkejte a pak kapejte olej z větší výšky, aby se trochu ochladil).
 • Přejíždějte přes prsa skleněnou erotickou pomůckou, kterou jste předem zchladili v lednici nebo nahřáli v teplé vodě.

Hrátky s teplotou se mohou rychle proměnit v mučení, pokud je nebudete provádět s citem. Ale i to je něco, co dokáže spoustu žen a mužů rozrajcovat.

Masážní olejová svíčka Ignite Vanilla Sandalwood – Svíčky pro uvolňující i erotickou masáž
Užijete si příjemnou vůni vanilky a santalového dřeva
445
Masážní olejová svíčka Ignite Tropical Mango – Svíčky pro uvolňující i erotickou masáž
Vychutnáte si masáž hřejivým olejem, který voní po exotickém mangu
445
Masážní olejová svíčka Ignite Coconut Pineapple – Svíčky pro uvolňující i erotickou masáž
Užijete si vůni kokosu a ananasu a příjemný hřejivý pocit
445
Masážní svíčka Shunga Aphrodisia Rose Petals – Svíčky pro uvolňující i erotickou masáž
Smyslná masáž vonící po růžích
155
Afrodiziakální masážní svíčka MAGNETIFICO - Enjoy it! Coconut – Svíčky pro uvolňující i erotickou masáž
Vychutnáte si smyslnou masáž provoněnou kokosem
400
Masážní olejová svíčka Ignite Island Passion Berry – Svíčky pro uvolňující i erotickou masáž
Užijete si hřejivou masáž s vůní exotického ovoce
445
Masážní olejová svíčka Ignite Sweet Almond – Svíčky pro uvolňující i erotickou masáž
Užijete si masáž všemi smysly
445
Afrodiziakální masážní svíčka MAGNETIFICO - Enjoy it! Orange and cinnamon – Svíčky pro uvolňující i erotickou masáž
Příjemná masáž provoněná pomerančem a skořicí
400
Masážní svíčka Shunga Excitation Intoxicating Chocolate – Svíčky pro uvolňující i erotickou masáž
Luxusní čokoládová masáž
155
Masážní svíčka A Trip To Orient, 43 ml – Svíčky pro uvolňující i erotickou masáž
Kořenitá afrodiziakální vůně granátového jablka a bílého pepře
175
Afrodiziakální masážní svíčka MAGNETIFICO - Enjoy it! Sandalwood – Svíčky pro uvolňující i erotickou masáž
Smyslná masáž, která vám provoní kůži i ložnici
400
Masážní svíčka Shunga Desire Vanilla Fetish – Svíčky pro uvolňující i erotickou masáž
Smyslná masáž s vůní vanilky
155
Masážní svíčka Shunga Romance Sparkling Strawberry Wine – Svíčky pro uvolňující i erotickou masáž
Romantická masáž s vůní jahodového šumivého vína
155
Masážní svíčka A Trip To Rome, 43 ml – Svíčky pro uvolňující i erotickou masáž
Povzbuzující a lehce kořeněná vůně grapefruitu a bergamotu
175
Afrodiziakální masážní svíčka MAGNETIFICO - Enjoy it! Tropic sea salt – Svíčky pro uvolňující i erotickou masáž
Vychutnáte si vášnivou a krásně voňavou masáž
400
Masážní svíčka A Trip To Athens, 43 ml – Svíčky pro uvolňující i erotickou masáž
Sladší a aromatická vůně mošusu a pačuli
175

Nippleplay mě nevzrušuje, je se mnou něco špatně?

První odbornou studií zaměřenou na přínos nippleplay pro sexuální potěšení byla Nipple/Breast Stimulation and Sexual Arousal in Young Men and Women, podle které jsou tyto hrátky příjemné pro 82 % žen a 52 % mužů. Což zdaleka nejsou všichni.

V případě ultra citlivých prsou pro vás může být jakýkoliv dotek v podstatě za trest. V opačném případě zase nemusíte mít tyto partie citlivé vůbec, takže vás jejich stimulace neosloví. Každé tělo je originál a nemá cenu se do něčeho nutit – naštěstí existuje i spousta dalších druhů rozkoše.

Mučení bradavek a prsou

Mučení prsou a bradavek spadá do kategorie drsnějšího sexu a BDSM. Možná si lámete hlavu nad tím, proč by se někdo dobrovolně vystavoval bolesti, odpověď je však jednoduchá. Spousta žen i mužů vnímá bolest jako něco vzrušujícího a velmi příjemného. Je to pro ně koření sexu. Dokonce existují lidé, kteří bez bolesti nedokáží dosáhnout orgasmu – to už jsou ale extrémy.

Mrkněte se na následující způsoby mučení a inspirujte se, třeba v té špetce bolesti naleznete zalíbení také (a nemusíte kvůli tomu ani sepisovat otrockou smlouvu s místní dominou).

S mučením vždy opatrně

Při mučení bradavek a prsou nezapomeňte, že každý má práh bolesti někde jinde. Co je pro někoho slastí, může být pro jiné už přes čáru. Vždy začněte pozvolna a podle reakcí přidávejte na intenzitě.

Mučení prsou chladem a teplem

Ještě se na malou chvíli vrátíme k hrátkám s teplotou. Tak, jako lze prsa různými teplotami hýčkat, můžete je také pořádně potrápit – stačí jen přitvrdit. Vezměte kostku ledu a přejíždějte po ňadrech tak dlouho, dokud se led úplně nerozpustí. Místo masážní svíčky použijte BDSM svíčku s vyšší teplotou tání a kápněte zblízka. Takhle už vosk pálí o poznání víc.

Prudké změny teplot prsa a čudlíky prokrví, díky čemuž bude další mučení mnohem intenzivnější. Kousněte do promrzlé bradavky a uvidíte, jak intenzivní vlnu bolesti to vyvolá. Brrr!

Kousání, štípání, kroucení, tahání a mačkání prsou

Mačkat prsa je brnkačka, a stejně tak dobře můžete použít své ruce k dalším kulišárnám. A co teprve kousání? Kniha Kámasútry psala o okusování bradavek už hodně dávno. Tak se nežinýrujte, použijte své zuby a pochutnejte si (s citem). Nebo použijte své šikovné prsty a ňadra zahrňte dávkou štípanců, kruťte bradavkami a tahejte za ně.

Při drsnějších hrátkách se nemusíte omezovat pouze na působení neplechy – spojte příjemné s bolestivým a kombinujte kousání s hýčkáním pomocí jazyka a rtů

Mačkání prsou a bradavek
Není nic jednoduššího, než trápit prsa pomocí šikovných prstíků (zdroj: pinterest.com)

Pravidla při mučení prsou a bradavek

 • Domluvte si bezpečné slovo nebo gesto – přijde vhod, když bude trápené osobě něco extrémně nepříjemné nebo bolestivé. 
 • Nepouštějte se do mučení pod vlivem alkoholu a omamných látek
 • Nepoužívejte hned na začátku plnou sílu – dejte své polovičce čas, ať si na bolest postupně zvykne. 

Spanking prsou

,,Spankovat“ (bít, bičovat, plácat) můžete rukou nebo speciálními pomůckami. V začátcích sáhněte spíše po plácačce či důtkách, rákoskou a bičem už totiž můžete vykouzlit pěkně bolestivá “jelita“.

Nikdy nebijte přes žebra, rány směřujte pouze na prsní svaly nebo ňadra. Pokud si nejste jisti, jak se s pomůckou zachází, používejte vodorovné údery, šikmým švihem můžete trefit něco jiného (třeba krk nebo obličej). A opatrně na bradavky – tam zásahy bolí mnohem víc.

Extrémní vibrace

Když to s vrněním přeženete, slast se snadno promění v torturu (pro extrémně citlivé bradavky je však i malá dávka vibrací pohromou). Speciální vibrátory na bradavky, kterými můžete mučit, mají nejčastěji podobu svorek nebo přísavek s vibrační patronou.

Vibrační svorky na bradavky Nipplettes Purple – Skřipce a svorky na bradavky, klitoris a stydké pysky
Dopřejete bradavkám úžasnou kombinaci silného stisku a silných vibrací
555
Vibrační přísavky na bradavky Pretty Love – Přísavky na bradavky
Skvělá kombinace podtlaku a silných vibrací
1 195
Náš TIP
Vibrační svorky na bradavky s kabelovým ovladačem Fetish Fantasy – Vibrátory na bradavky
Kombinace vibrací a bolesti vás dostane do varu
545

Svorky na bradavky

Pocit bolesti při nošení svorek vzniká tlakem a zpomalením krevního oběhu v místě, kam svorku připnete. Trápení však nekončí ani v okamžiku, kdy se je rozhodnete sundat. Jakmile se začne obnovovat krevní oběh a bradavka bude přicházet k sobě, bolest bude ještě intenzivnější.

TIP: Pokud by už byla bolest nesnesitelná, stačí na bradavku vyvinout tlak (např. prstem či jazykem), čímž se trápení lehce zmírní.

 Jak používat svorky na bradavky

Před nasazením svorek bradavky nejprve rozmazlujte polibky či hlazením, poté je sevřete mezi prsty a pozvolna zvyšujte tlak. Pak nasaďte svorky, ale nepouštějte je a bolest dávkujte postupně. Teprve až po chvíli nechte svorky působit celou jejich silou.

Jaké svorky na bradavky vybrat?

Pokud začínáte, vyberte si svorky s nastavitelnou sílou stisku (při správném nastavení ani nezpůsobují bolest, pouze příjemný tlak). Pokud nemáte svorky na bradavky, použijte kolíčky na prádlo nebo pinetky do vlasů.

Skřipce na bradavky s peříčky – Skřipce a svorky na bradavky, klitoris a stydké pysky
Sevření bradavek lze libovolně nastavit
95
Kulaté svorky na bradavky – Skřipce a svorky na bradavky, klitoris a stydké pysky
Účinné trýznění i vzrušující a zajímavá ozdoba ňader
275
Svorky na bradavky s řetízkem Steel Power Tools – Skřipce a svorky na bradavky, klitoris a stydké pysky
Bradavky potrápíte smyslnou bolestí
475
Nastavitelné svorky na bradavky s řetízkem – Skřipce a svorky na bradavky, klitoris a stydké pysky
Sami si zvolíte míru sevření bradavek
285
Kuličkový roubík se svorkami na bradavky Fetish Fantasy Extreme – Roubíky s kuličkou (ball gag)
Umlčí i bolestivě poškádlí vašeho partnera
555
Clover svorky na bradavky s řetízkem – Skřipce a svorky na bradavky, klitoris a stydké pysky
Důmyslný japonský mechanismus pro slastné mučeníčko
265
Skřipce na bradavky Butterfly – Ozdoby na bradavky
Absolutně nádherné a příjemně stimulující
315
Clover svorky s kroužky Taboom – Skřipce a svorky na bradavky, klitoris a stydké pysky
Užijete si důmyslné mučení bradavek
225
Svorky na bradavky s ozdobným řetízkem a perlami Taboom – Skřipce a svorky na bradavky, klitoris a stydké pysky
Netradiční šperk, který zaujme
185
Svorky na bradavky s řetízkem Taboom – Skřipce a svorky na bradavky, klitoris a stydké pysky
Poddáte se slastné bolesti
185
Nastavitelné svorky na bradavky s řetízkem Taboom – Skřipce a svorky na bradavky, klitoris a stydké pysky
Dopřejí vám smyslnou bolest na těch správných místech
185
Vibrační svorky na bradavky Nipplettes Purple – Skřipce a svorky na bradavky, klitoris a stydké pysky
Dopřejete bradavkám úžasnou kombinaci silného stisku a silných vibrací
555
Široké svorky na bradavky s řetízkem Fetish Collection – Skřipce a svorky na bradavky, klitoris a stydké pysky
Díky těžšímu řetízku budou vaše bradavky pulzovat vzrušením
355
Svorky na bradavky s řetízkem (ve tvaru kolíčků) – Skřipce a svorky na bradavky, klitoris a stydké pysky
Potrápí partnerčiny bradavky
185
Svorky na bradavky s ozdobnými perlami Taboom, stříbrné – Skřipce a svorky na bradavky, klitoris a stydké pysky
Přitáhnou pozornost k vašim prsům
185
Svorky na bradavky s ozdobnými perlami Taboom, zlaté – Skřipce a svorky na bradavky, klitoris a stydké pysky
Přivedou pozornost k vašim ňadrům
185
Použití svorek na bradavky
K mučení svorkami můžete přidat i pichlavé Wartenbergovo kolečko (zdroj obrázku: pornpics.com)

Elektrosex

Když se řekne elektrosex, spoustě lidem se nejspíš postaví chlupy zděšením. Strach však není na místě. Při elektrosexu se používá proud o malé intenzitě, který způsobuje jemné cukání a chvění svalů. Elektrohračky vám však poskytnou nejen ohromné potěšení, ale v případě zájmu i mučivou bolest. Stačí si zvolit vyšší intenzitu proudu – a to už jsou docela silné kopance. Drsnější hrátky pak dostanou zcela jiný rozměr.

Základní pravidlo elektrosexu č. 1: Při hrátkách používejte vždy pouze certifikované erotické pomůcky, které jsou určeny přímo na bradavky. Všechny ostatní elektrohračky používejte co nejdál od srdce, tedy od pasu dolů. 

Další extrémní způsoby mučení prsou:

Zkušení masochisti/tky si libují ještě v mnohem extrémnějších způsobech mučení. Do nich se ale bez zkušeností raději nepouštějte. Jedná se např. o:

 • Podvazování prsou
 • Broušení
 • Propichování jehlami
 • Řezání nožem či žiletkami

Relaxační masáž prsou

Na závěr trochu ubereme na intenzitě a řekneme si, jak správně namasírovat ženská ňadra. Masáže prsou jsou nejen příjemné a sexy, ale také mají spoustu benefitů:

 • plní funkci předehry a uvolňují tělo
 • během masáže se uvolňuje oxytocin, který upevňuje pocit blízkosti
 • pravidelná masáž má na prsa zpevňující účinek
 • mohou fungovat jako prevence proti různým onemocněním prsou (např. cysty a nádory)

Příprava na masáž prsou a bradavek

Než se pustíte do relaxační masáže, zapracujte na atmosféře prostředí. Vyberte si místo, které vám zajistí pohodlný přístup k hrudníku své polovičky. Zahoďte mobil a nalaďte se na něžnosti. Zhasněte světla, zapalte svíčky a pusťte klidný relaxační playlist (pod spojením „relaxing music“ jich na youtube či spotify najdete nespočet).

Posledním a nejdůležitějším bodem na seznamu příprav jsou teplé a kluzké ruce. Masírování suchými „rampouchy“ totiž nebude žádná hitparáda. Ruce si snadno zahřejete v teplé vodě nebo třením o sebe, správný skluz zajistí voňavé masážní olejíčky, díky kterým budou vaše ruce po pokožce příjemně klouzat.

MASÁŽNÍ TIP: Před masáží je dobré prohřát nejen ruce maséra/ky, ale i prsa samotná – budou tak prokrvenější, citlivější a méně ztuhlá. Skočte si proto krátce před masáží do sprchy a prohřejte je teplou vodou, nebo si na hrudník přiložte nahřátý ručník.

Relaxační masáže prsou jsou nejen příjemné, ale také zdraví prospěšné
Nečekejte na partnera. Masírovat prsa si můžete také sama (zdroj obrázku: depositphotos.com)

Postup masáže prsou a bradavek

 1. V první fázi masáže se zaměřte na hlazení hrudníku a horní části prsou. Ruce mějte uvolněné, používejte celé dlaně a netlačte. Hlazení uvolní napětí a vyzmizíkuje vytlačené otisky od spodního prádla.

 2. Nejprve hlaďte jedno ňadro, později druhé. Následně plynulým a pomalým pohybem jedné ruky opisujte osmičky okolo obou ňader.

 3. Se stimulací bradavek počkejte a nechte je chvíli v toužebném napětí. Teprve až po několika minutách začněte lehce a pomaloučku kroužit prsty okolo nich.

 4. Kromě kroužení můžete prsa a bradavky také lehce hníst mezi prsty nebo jemně mačkat. Zapojte také svá ústa a vyzkoušejte výše zmíněné způsoby stimulace (např. lízání, sání nebo jemné kousání).

 5. Další příjemnou technikou jsou krouživé pohyby celými prsy. Umístěte své ruce na prsa a jemně na ně přitlačte. Následně začněte ňadry něžně otáčet v kruhu a hrajte si se střídáním směru i silou tlaku.

 6. Během masáže nemusíte jen „hňahňat“ a kroužit, na ňadra můžete také jemně ,,ťapkat“ prsty. Opět si pohrávejte s intenzitou a rychlostí poklepávání. Pokud se dočkáte kladné odezvy, můžete takto stimulovat i bradavky.

Technik, kterými lze prsa a bradavky hýčkat, masírovat i trápit existuje celá řada. Nemusíte se řídit pouze tím, co je psáno – obecně platí, že když se budete řídit reakcemi těla, nešlápnete (nesáhnete) vedle. Tak už na ty své poklady nezapomínejte a dopřejte si kupu nových zážitků! 

Vybíráme z e-shopu