Poznej co to je - erotická hračka nebo gadget?

Technologie jdou s dobou neustále kupředu a výjimkou nejsou ani erotické hračky. Díky jejich futuristickému designu kolikrát ani na první pohled nepoznáte, k čemu že má daná věc sloužit. Vyzkoušejte si s námi svůj odhad a tipněte si: Erotická hračka nebo gadget?

Poznej co to je - erotická hračka nebo gadget?

Níže vidíte 10 očíslovaných obrázků. Pozorně se jeden po druhém prohlédněte a zkuste si tipnout, zda se jedná o erotickou pomůcku nebo o technickou vychytávku jiné povahy – gadget. Po srolování stránky si pak můžete přečíst, jak dobře se vyznáte v novinkách erotického průmyslu.

erotická pomůcka nebo gadget? erotická pomůcka nebo gadget?
Erotická pomůcka nebo gadget? erotická pomůcka nebo gadget?
erotická pomůcka nebo gadget? erotická pomůcka nebo gadget?
erotická pomůcka nebo gadget? erotická pomůcka nebo gadget?
erotická pomůcka nebo gadget? erotická pomůcka nebo gadget?

 1. Banana bunker – pouzdro na banán

Bana bunker - pouzdro na banán

Přestože tenhle kousek svým falickým tvarem nápadně připomíná erotickou pomůcku, svým vzhledem klame. Jedná se totiž o chránič na banán. Je určen všem těm, kteří s sebou na svačinku rádi berou do tašky banán. S tímhle „bunkrem“ se vám prý zaručeně nestane, že z banánu budete mít po celém dni nošení v tašce přesnídávku. Banana bunker je k dostání v pěti barevných provedeních a v oficiálním e-shopu dáte za kus necelých 7 dolarů, v přepočtu něco kolem 140 korun.

2. The Cone – víceúčelový kužel

The cone - víceúčelový kužel
Široké možnosti použití kuželu the Cone
Široké možnosti použití kuželu the Cone

The Cone, v překladu jednoduše kužel, je hračka pro dospělé která má nejenom styl, ale je i funkční. Tvarem je uzpůsobený tak, aby zmizel ve vašich útrobách, ale jen částečně. Tento „nedostatek“ nad očekávání dobře kompenzuje vibracemi. S 16 vibračními programy a širokou škálou použitelnosti jej směle můžeme označit gadgetem mezi erotickými pomůckami. Jeho cena se pohybuje kolem 51 liber, v přepočtu něco málo přes 1600 korun.

3. Mypressi twist – ruční pressovač

Mypressi twist - ruční pressovač

Nějaké to vrnění z tohoto přístroje sice dostanete, ale žádný vibrační strojek nehledejte. Mypressi twist je ruční kávovar, který umí připravit presso kdekoliv a kdykoliv a hlavně bez elektřiny. Má v sobě totiž zabudovaný pneumatický motor, který dokáže kávu stlačit pomocí oxidu dusného. Ten je zařízení dodáván ve vyměnitelných kazetách. Cena tohoto gadgetu pro kávomilce je 169 dolarů, tedy více než 3300 korun.

4. Play station pohybový ovladač

Playstation pohybový ovladač

Bezdrátový ovladač pro Playstation 3 sice umí vibrovat, mimo prostředí rozehrané hry jej k tomu však nepřimějete. Pokud byste tuto technickou vychytávku toužili používat i k jinému účelu, než byl původně vytvořen, nejspíš si budete počkat až pro PS3 vydají nějakou erotickou adventuru. U nás je ovladač k sehnání za necelých 700 korun.

5. Tuyo – vibromasážní erotická pomůcka

Tuyo - vibromasážní erotická pomůcka

Možná jste si říkali, že v té přepychové krabičce na obrázku se vyjímá nějaký předražený parfém. Nám v redakci tahle věcička evokuje zlatonku z Harryho Pottera. Jenom roztáhnout křídla a odletět. Pravdou je, že takhle luxusně zabalený dostanete klitoriální vibrátor Tyuo. Tahle vibrační mašinka je k sehnání za 65 dolarů, tedy nějakých 1400 korun.

6. Candeloo – aby se dětem lépe usínalo

candeloo - aby se dětem lépe usínalo

Možná vám tahle hračka evokuje známé králičí vibrátory, ve skutečnosti se však jedná o vychytávku pro děti. Candeloo je lampička pro všechny strašpytle, kteří se v noci bojí tmy. Toto nízkoenergetické osvětlení vydrží na jedno nabití v chodu až 8 hodin. Cena za pár začíná na necelých 40 dolarech, v přepočtu na 900 korunách.

7. Little Rooster – budík, který umí zpříjemnit ráno

Little rooster - budík, který umí zpříjemnit ráno

Zmátl vás netradiční tvar tohoto budíku? Nás ne, protože víme, že má svůj účel. Little Rooster je totiž první budík, se kterým se prý na vstávání budete těšit. Krom funkce měření času a budíku, umí tato netradiční erotická pomůcka i vibrovat. Jenom si musíte dávat pozor, aby se vám po probuzení s little roosterem ještě chtělo vůbec vstát z postele. Cena tohoto „vibrobudíku“ se pohybuje kolem 70 dolarů, tj. 1500 korun v přepočtu.

8. Xenina bondage – pro drsné podmaňování

Xenina bondage - pro drsné podmaňování

Říkáte si, co mezi těmi technologickými vychytávkami dělá tenhle archaický „upevňovač opony“?  Nenechte se zmást, jedná se totiž o moderní erotickou pomůcku pro bondage – svazování. Povrch kovového kruhu je zdobený 22karátovým zlatem. Tohle luxusní svazovadlo ve stylu princezny bojovnice Xeny seženete za 280 eur, tedy za pěkných 7500 korun.

9. Yva gold – ergonomicky tvarovaný vibrátor

yva gold - ergonomicky tvarovaný vibrátor

Další kousek tentokrát z 24karátového zlata nese název Yva gold a jedná se o intimní masážní pomůcku od firmy LELO. Tento vibrátor je tvarovaný tak, aby přesně padnul nejenom do ruky, ale jako ulitý pasuje i na ženské intimní partie. Cena v oficiálním e-shopu je 77000 korun.

10. Crave – vibrátor zkřížený s flashdiskem

Crave - vibrátor zkřížený s flashdiskem

Poslední model našeho malého kvízu je tak trochu chyták. Jedná se sice totiž o gadget a erotickou pomůcku v jednom. Vibrátory Crave jsou věcí, která by neměla chybět v příručním zavazadle žádné manažerky. Na první pohled luxusní „fleška“, při bližším ohledání však zjistíte, že se jedná o důmyslně řešený vibrátor na cesty. Cena v oficiálním e-shopu je 150 dolarů, tedy něco málo přes 3000 korun.

Jak jste si vedli v našem kvízu?

Jak jste si v našem malém kvízu vedli? Znáte nějaké další erotické pomůcky, které se maskují za technologické vychytávky? Podělte se s námi o své dojmy a zkušenosti v diskuzi po článkem.


Související hračky