7 důvodů, proč si zamilovat erotické masáže

Potřebujete se odreagovat a zároveň toužíte po nevšedním erotickém zážitku? Pak navštivte erotický masážní salon. Přečtěte si, jaké jsou benefity erotických masáží, a zjistěte, kam na ně zajít.

7 důvodů, proč si zamilovat erotické masáže

Na návštěvě erotického masážního salonu není nic špatného. Erotická masáž totiž není jen o “hnětení“ erotogenních zón a bouřlivém orgasmu. V rukách šikovných masérek a masérů můžete kromě vzrušení najít i něhu a poznání...

Není nad to dopřát si pořádnou nálož smyslných doteků od někoho, kdo ovládá své řemeslo. Erotická masáž není učená pouze pro single mládence lačnící po sexuálním zážitku, ale užije si ji každý, kdo potřebuje vypnout a chvíli se soustředit pouze na sebe a svůj prožitek. Šikovné ručičky masérek a masérů vás oprostí od každodenní rutiny a stresu.

Erotická masáž není sex za peníze

Pod pojmem erotická masáž si mnozí představí pouze slušněji pojmenovaný sex za peníze, což je nejčastěji rozšířený omyl. Ano, sice existuje spousta zařízení, kde se za nálepku erotických masáží schovávají obyčejné sexuální služby – přijdete, lehnete si na lehátko v nepěkném krcálku, "masérka" vám jej klasicky vyhoní, vykouří či vyprstí, případně nabídne sex, a za pět minut odcházíte domů s rozpačitými zážitky. Tohle se však rozhodně netýká všech salonů.

Pokud opravdu stojíte o příjemnou intimní masáž, kde jsou hlavní ozdravné doteky, vzrušující atmosféra a pozvolná cesta k orgasmu (bez sexu), vždy se předem informujte o tom, jak celá procedura probíhá, abyste nenaletěli a neochudili se tak o neobyčejný zážitek.   

Erotická masáž
Erotická masáž je velmi intimní zážitek

I ženy si přijdou na své

Sexuálně laděné masáže nejsou doménou pouze mužů – na své si přijdou i ženy. Stále větší oblibě se těší tantrické masáže pro ženy, které představují jednu z cest, jak dosáhnout hlubokého uvolnění a silného sexuálního prožitku.

Co vás čeká v erotickém masážním salónu?

  • Diskrétní a empatický personál
  • Čisté a příjemné prostředí
  • Maximální relaxace a vzrušení

Je erotická masáž nevěra?

Lze erotickou masáž považovat za nevěru? Teoreticky ne – s masérkou ani masérem se nebudete líbat ani provozovat klasický sex. Prakticky však záleží na domluvě obou partnerů, protože každý má hranice nevěry někde jinde. Nezbývá vám tak nic jiného, než si o tom doma promluvit.

Erotické masáže pro páry

Chcete zažít erotickou masáž na vlastní kůži, ale nevíte, co na to vaše polovička? Užijte si ji bez pocitu viny a zkuste to spolu – fyzické i duševní blaženosti můžete dosáhnout i ve dvou. Na erotické masáži pro páry můžete znovu oživit váš sexuální život a naučit se o sobě něco nového. Nemusíte se ničeho bát, protože tam, kde erotické masáže pro páry nabízí, si předem stanovíte hranice a vyberete si, zda chcete:

  • masáž ve společné místnosti, nebo odděleně 
  • jednu masérku či maséra, nebo dvě masérky/dva maséry

Kdo může jít na erotickou masáž a kolik to stojí?

  • Vzrušující zážitek si může dopřát každý nad 18 let.
  • Ceny masáží startují na 1000 Kč/h a odvíjí se od délky a typu masáže.

Nenechte se mýlit, masáž není sex

To, že se masér nebo masérka dotýká vašich intimních partií, automaticky neznamená, že můžete dělat to samé. Erotická masáž je jednostranná záležitost (pokud se předem nedomluvíte jinak) a vaše opětované doteky a všelijaké návrhy jsou zcela nežádoucí.

Erotická masáž pro páry
Erotickou masáž si můžete užít i s partnerkou

Proč si zamilovat erotické masáže?

Důvodů, proč pravidelně chodit na erotické masáže, je celá řada. Pojďme si představit ty nejdůležitější:

1. Vyzkoušíte něco nového

Kdo nic nezkusí, nic nezkazí. Ale kdo nezkusí erotickou masáž, přijde o hodně. Pořádná erotická masáž není prachsprosté honění nebo prstění. Je to nálož těch nejpříjemnějších doteků, které vás dostanou do rauše. K tomu všechny ty olejíčky, ručníčky, bublinky, příjemná hudba, tlumené světlo… tohle doma jen tak nezažijete.

2. Zbavíte se napětí a stresu

Cítíte se pod tlakem a vystresovaně? Tak šup na masáž. V péči zkušených rukou zapomenete na všechny problémy všedního života. Masérky a maséři udělají všechno pro to, abyste se cítili příjemně a oprostili se od všeho, co vás tíží.

3. Poznáte lépe své tělo

Erotická masáž je jako lunapark pro erotogenní zóny. Ručičky vyškolených masérek a masérů přesně ví, kam sáhnout tak, aby ve vašem těle bouchaly ohňostroje slasti. Během intimní masáže zjistíte o svém těle nevídané věci, které pak můžete zkoušet i doma.

4. Dostanete přesně to, co chcete

Je libo klasickou masáž? Speciální masáž penisu nebo prostaty? Nuru masáž? Netradiční masáž s prvky BDSM nebo foot jobu? Vyberte si přesně to, na co máte chuť. Kvalitní salony poskytují širokou nabídku masáží.

5. Vyberete si masérku

Chtějte vědět, kdo vás bude masírovat – sympatie jsou důležité. V každém kvalitním erotickém masážím salonu si můžete vybrat masérku nebo maséra podle svých preferencí. Bude to prsatá blondýnka, prdelatá brunetka nebo nasvalený hřebeček?

6. Nakopněte své libido a sebevědomí

Neklape vám to v ložnici? Zrovna se vám zhroutil vztah? Tyhle věci umí pořádně rozházet sebevědomí. Přestaňte se soustředit na své výkony a nechte se hýčkat. Po dobře odvedené erotické masáži budete doslova překypovat sebevědomím a sexuální energií.

7. Upevníte své sexuální zdraví

Podle odborníků je pravidelná ejakulace nejlepší prevencí  všech problémů s prostatou. Tečka. Masérky a maséři navíc ovládají techniky, které umí zatočit s předčasnou ejakulací nebo pomalu nastupující erekcí. Ženám masáže zase pomáhají snadněji dosáhnout orgasmu (klasického, vícenásobného i mokrého).

Masáž prostaty (milking)

Prostata je přídatná pohlavní žláza, jejíž sekret je součástí ejakulátu a zvyšuje životaschopnost spermií. Prostata zdravého muže je velká asi jako vlašský ořech, váží zhruba 20 gramů, a je umístěna pod močovým měchýřem a jako prstenec obkružuje močovou trubici. Masáž prostaty je příjemná a vzrušivá. Stimulace prostaty při sexu nebo masáži má pozitivní vliv na erekci a často výrazně i na intenzitu orgasmu.

Masáž prostaty
 Masérka nejprve masíruje tělo, čímž si získá důvěru a naváže intimní atmosféru. Pak se zaměří na masáž penisu, pozvolna se přibližuje k análnímu vchodu a připravuje zadeček na vniknutí.

Jak probíhá erotická masáž?

Jdete do toho? Nejprve si telefonicky nebo e-mailem rezervujte termín a vyberte si druh masáže, její délku a masérku či maséra. Po vstupu do salonu vás přivítá recepční a nabídne vám něco dobrého k pití. Následně vás vybraná masérka (či masér) uvede do pokoje, kde se před masáží osprchujete (často společně), poté se položíte na lehátko nebo postel. Masáž může začít... 

Masérka (či masér) může být nahá, případně ve spodním prádle (podle vašich preferencí). Celou dobu jste spolu v jednom pokoji se sprchou, vše probíhá diskrétně a s ostatními zákazníky se nepotkáváte. Co se stane v salonu, to tam taky zůstane.

Kam zajít na erotickou masáž a jakou si dopřát?

Rabbit Hall

Milking table – Rabbit Hall Praha

,,Milking table je unikátní erotická masáž, která se provádí na masážním lehátku se speciálním otvorem pro mužské přirození. Masáž je rozdělená na dvě fáze. Masáž začíná klasickou formou, kterou je společná sprcha. Ta nechybí u žádné erotické masáže. Jde o příjemný začátek, který vás dokáže příjemně uvolnit.

Po společné sprše se můžete přesunout k lehátku. Masérka masíruje celé tělo jemnými a příjemnými doteky. Nedílnou součásti je i technika tělo na tělo, kdy po vás masérka klouže svým nahým tělem. Druhá fáze se přesouvá pod masérské lehátko. Tady se masérka zaměřuje čistě na Vaše intimní partie. V této části se jinými slovy masérka zaměří na masáž penisu a varlat, a to až do fáze, kdy dojde k vyvrcholení. Počet vyvrcholení je neomezen. Jedná se skutečně o jedinečnou masáž a je vhodná pro experimenty s krásnou masérkou.“

Erotický masážní salon Rabbit Hall

Masáže Infinity

Mýdlová masáž – Infinity Spa Praha

,,Chcete prožít něco jedinečného? Vyzkoušet něco nového? Neváhejte a dopřejte si masáž sultánů, neobyčejný erotický zážitek plný mýdlových bublin, který uspokojí vaše smysly i touhy.

Jaký má masáž průběh? Masérka vás nejprve zavede do pokoje, kde bude celá masáž probíhat. Nabídne vám drobné občerstvení v podobě nápoje. Následně se přesunete do koupelny, kde si spolu budete moci dát sprchu. Ta probíhá pod horkou vodou, aby došlo k rozproudění krve v celém těle.

Po vodních radovánkách přichází na řadu nanášení horké mýdlové pěny pomocí zahřáté žínky. Pěna má neobvykle hustou konzistenci, aby hned tak neopadla. Skládá se nejen z mýdla, ale i z olejové složky, tak umožní co nejsmyslnější efekt masáže. Vaše tělo bude touto pěnou pokryto celé, téměř od hlavy až k patě. Z tohoto důvodu bývá masáž doporučována i stydlivějším jedincům, zprvu se nebudete cítit nahý. Pokud si budete přát, do mýdla se zahalí i vaše masérka. Již v této chvíli se jistě budete cítit báječně.

Samotná masáž startuje velmi pozvolna. Zkušená masérka nejprve rukama jemně namasíruje ztuhlé svaly, aby dosáhla toho, že budete zcela uvolněn. Jakmile tuto práci odvede, přejde na výraznější masáž, u které šikovná masérka začne používat už celé své tělo. Díky mýdlu po vás bude doslova klouzat. Intenzita masáže je na vás, můžete ji korigovat. V druhé části programu masáže se masérka zaměří zvláště na intimní partie a citlivé erotogenní zóny.

Masérka začne dráždit sexuální body na těle včetně toho nejdůležitějšího. Běžnou součástí masáže je vyvrcholení, které probíhá v jejím závěru. Masáž lze kombinovat i s jinými masážními technikami. Můžete si k ní objednat třeba i přídavek lesbishow. Každá masérka se o vás postará od začátku do konce.“

Erotický masážní salon Infinity Spa

Larosa

Královská masáž – Larosa Praha

,,Královskou masáž si s chutí dopřávali už dávní vládci starověkého Řecka a Říma. A dobře věděli proč. Za příjemného hudebního doprovodu a intimního světla svíček se o vás starají dvě masérky (dva maséři) najednou a celkový zážitek z masáže je tak nesmírně silný a intenzivní. Během královské masáže dokonale uvolníte svoje tělo, očistíte ho od všech negativních vlivů a užijete si nekonečné minuty plné slasti a vzrušení.“

Erotický masážní salon Larosa

Coccinelle

Masáž prostaty – Coccinelle Praha

,,Pokud přejete udělat netradiční dárek pro svůj protějšek, na který bude velkolepě vzpomínat do konce svého života, zkuste masáž prostaty. Nebudu se tu rozepisovat, co to je za masáž, v prostoru internetu je spousta informací, ale řeknu Vám, pokud použijete správnou techniku, dostanete svého miláčka do ráje. Já při masáži používám rukavici a lubrikační gel. A protože chlap musí uvolnit své tělo a mysl, tak nabídnu relaxační masáž zad a hlavy.

Existuje několik správných poloh pro nejlepší výsledek, například pozice "dogy style". Ve většině muž dostává momentální erekci, ale když synchronizujete s masáží penisu, tak to pro něho bude nezapomenutelný zážitek.

Tato masáž je velmi osobitá a nemusí být pro každého. Je důležité, aby chlap měl důvěru k dívce a klidnou mysl. Nesmí chybět ani kladný vztah pro takový druh masáže, dále být otevřený a ochotný zkusit něco úplně nového. Určitě nebudete litovat, bude to vzrušující zážitek.“

Sofie z erotického masážního salonu Coccinelle

Luxury Grand

Smyslná masáž s prvky BDSM – Luxury Grand Praha

,,Smyslná masáž je především hra smyslů, která vás odpoutá od starostí a stimuluje sexuální fantazii. Nechte se překvapit, rozhodně nebudou chybět pouta, páska přes oči, sexy oblečky a pokud si to budete přát, ani bičík.

Obyčejné zavázaní očí vám po deseti minutách tmy a pouhého poslouchání okolních zvuků zvedne adrenalin natolik, že každá další minuta bude více a více vzrušující. Při senzorické deprivaci se navíc zbystřují zbylé smysly, jako čich, hmat, a sluch, proto je následná erotická stimulace mnohonásobně účinnější.“

Erotický masážní salon Luxury Grand

INTIMAS Praha

Body-to-body masáž (masáž tělo na tělo) – INTIMAS Praha

,,Body-to-body masáž začíná stejně jako ostatní masáže. Dívka si vás připraví a hebkými doteky na vás začne nanášet horký masážní olej. Společně s rostoucím uvolněním a vzrušením se k vám ovšem začne více a více přibližovat. Jakmile ucítíte její tělo na tom svém, zjistíte, že se celá masáž mění ve skutečně smyslný zážitek, při kterém dívka k masírování využívá i ostatní části svého krásného a nahého těla.

Odevzdejte se do jejích rukou a vychutnejte si doteky jejích nádherných ňader a zadečku po celém svém těle. Zapomeňte na běžné ruční masáže a připravte se na nezapomenutelný pocit tělesné blízkosti a vzrušujícího uvolnění. Vyzkoušejte body-to-body masáž a zjistíte, že i fantazie se může stát realitou!"


Erotický masážní salon INTIMAS Praha

Použité zdroje

Vybíráme z e-shopu