RodeoH – připněte si penis do spodního prádla

Nový způsob upínání připínacích penisů, takzvaných strap-onů, přináší značka RodeoH. Pryč s nepraktickými postroji, hlásá do všech stran. S jejich spodním prádlem si prý užijete pořádnou jízdu v nejpohodlnějším postroji na trhu. Pokusili jsme se zjistit, co je na jejich chvástání pravdy a sepsali o tom následujících pár odstavců.

RodeoH – připněte si penis do spodního prádla

Největší výhodou postrojů RodeoH je fakt, že jsou současně i spodním prádlem. RodeoH můžete nosit celý den, podobně jako běžné spodní prádlo. Oproti vašim nejoblíbenějším, jistě značně obnošeným, "spoďárům", prý rozdíl vůbec nepoznáte. A až potom přijde na věc, není třeba se soukat do kožených řemínků nebo se snažit utáhnout textilní opasek, který se stejně vždycky (dříve nebo později) povolí. Spodní prádlo RodeoH  se, oproti běžným postrojům, používá velmi jednoduše a pohodlně.

Pro koho jsou spodky RodeoH?

I holky v RodoeH mohou být sexy
I holky v RodoeH mohou být sexy

"Tohle je rozhodně ten nejvíc sexy postroj, který mám. Nosím jej místo běžných kalhotek a nejraději k riflím s nízkým pasem. Lem s nápisem mi z nich leze ven, což je mazec. Navíc mi k objednávce přišla i vojenská známka na krk s nápisem RodeoH, kterou moc ráda nosím, hlavně když moje partnerka má v souvislosti s ní erotické asociace.“

sextoyreviewland

Spodní prádlo RodeoH je určeno speciálně ženám, které se rády při sexu vžívají do mužské role. Záměrně neuvádíme, že se jedná pouze o lesby, pravdou ale je, že tato skupina žen tvoří většinu zákaznické základny.

Další specifickou skupinou, jejíž pozornost si spodky a postroje v jednom vysloužily, jsou transsexuálové female to male (z ženy na muže).

V neposlední řadě se s RodeoH kalhotkami vyřádí i nejedna heterosexuální žena se svým partnerem

Díru na trhu lidé stojící za produkty RodeoH vyplnili dokonale.

Na své si přijdou něžné i mužnější povahy

E-shop RodeoH v současnosti nabízí dva základní modely spodního prádla. Jeden označují prostě RodeoH a jedná se o boxerky nebo kalhotky s kruhovým otvorem na prostrčení dilda (taktéž k dostání v obchodě).

Jejich kalhotky a boxerky pořídíte za cenu začínající na 45 dolarech, tedy na nějakých 900 korunách. K dostání jsou i sady s dildy, kdy cena takového balíčku se pohybuje kolem 105 dolarů, tedy 2 200 korun.

Novinkou jsou modely TRUhK, které jsou určeny k prostrčení oboustranného dilda, určeného k dvojí penetraci. Ty jsou k dostání za cenu kolem 55 dolarů, tedy za 1 100 korun.

V nabídce RodeoH najdete i boxerky bez přidané funkce, prostě na běžné nošení. Pokud se zajímáte i tady o cenu, ta se pohybuje kolem 20 dolarů, tedy 400 korun.

Postroj RodeoH klasického kalhotkového střihu
Postroj RodeoH klasického kalhotkového střihu
Krajkované RhodeoH kalhotky pro něžné dračice
Krajkované RhodeoH kalhotky pro něžné dračice
TRUhK je nejnovější model a slouží k prostrčení oboustranného dilda
TRUhK slouží k prostrčení oboustranného dilda

Krom spodního prádla má značka rodeoH v portfoliu i speciální dilda, samozřejmě plně kompatibilní s jejich spodním prádlem. Vybírat můžete z více než 8 modelů umělých penisů různých barev a velikostí v cenovém rozpětí 65 – 150 dolarů, v přepočtu 1 300 – 3 000 korun.

RodeoH se lidem líbí

V RodeoH si hodně zakládají na vztahu se svými zákazníky. Přece jenom jejich cílová skupina je z velké části komunita a tak se k ní také snaží přistupovat. Přímo na webu RodeoH je k nalezení záložka, která odkazuje do jejich profilu na sociální síti tumblr. Tady spokojení zákazníci sdílí své zkušenosti se spodním prádlem RodeoH, mnoho z nich se nestydí přidat i fotku svojí „výbavy“.

Spokojená zákaznice se chlubí boxerkami TRUhK
Spokojená zákaznice se chlubí boxerkami TRUhK
S touhle ženou zažijete duhové rodeo
S touhle ženou zažijete duhové rodeo
Tohle všechno je součástí jedné zásilky od RodeoH
Tohle všechno může být součástí jedné zásilky od RodeoH

 „Dneska mi do schránky došly nové kalhotky RodeoH a zamilovala jsem se. Konečně postroj, který když si nasadíte, nepřipadáte si jak horolezci před výstupem. A zmínila jsem se, že jsou fakt hodně sexy?“

whatsernamemn


Video o tom, jak je skvělé, že se v postroji RhodeoH necítíte jako v horolezeckém sedáku

Jak se vám osobně líbí postroje a spodní prádlo značky RodeoH? Uvítali byste toto nebo podobné zboží na našem trhu? Podělte s námi a ostatními čtenáři o své názory, zajímají nás!

Vybíráme z e-shopu