Sex s autem? Mechafil Edward Smith měl sex s tisícovkou aut.

Za 45 let svého sexuálně produktivního života měl Edward Smith více než 1000 milenek. Pouze jediná z nich však byla z masa a kostí, ty zbylé jsou totiž auta. Nedávno se tento mechafil nadobro usadil s Volkswagenem Broukem, který koupil před 30 lety z druhé ruky. Zajímá vás, jaké je to sdílet nejintimnější chvíle s plechovými stroji? Pojďte s námi nahlédnout do soukromí muže, kterého vzrušují silné stroje.

Sex s autem? Mechafil Edward Smith měl sex s tisícovkou aut.

 „Někteří muži s oblibou pozorují prsa a zadky krásných žen, já si rád prohlížím přední a zadní části krásných aut.“

I když miluje Edward svého Brouka z celého srdce, rád se poohlédne i po jiných vozech.
I když miluje Edward svého Brouka z celého srdce, rád se poohlédne i po jiných vozech.

Svou nevšední zálibu ve strojích u sebe Edward začal pozorovat už v 17 letech. Nejprve ho vzrušoval samotný pohled na nablýskaná auta, později s nimi začal vyhledávat i fyzický kontakt. První milostnou aférku prožil Edward s legendárním Astonem Martinem. Jednalo se o stejný model, ve kterém plnil v té době své mise filmový James Bond.

K ničemu vážnému však tehdy ještě nedošlo, padla první pusa a vášnivé pohlazení, nic víc. O panictví Edward přišel nedlouho po tom, jeho první skutečnou milenkou se stal sousedovic Volkswagen Beetle, vzpomíná dnes 63letý mechafil z amerického Washingtonu.

Jako mladík se Edward obával reakcí okolí a tak se se svou úchylkou nikomu nesvěřoval a svoje milostné avantýry provozoval potají. Dnes už se za svou odlišnou sexuální preferenci nestydí: „Vím, že někteří lidé si nejspíš myslí, že milovat auta je divné, svět je ale plný divných věcí. Nikomu svým jednáním neubližuju a ani jsem to nikdy neměl v úmyslu.“

  • Sexuální přitažlivost mechanickými stroji se odborně nazývá mechafílie. Mechafilové nesměřují svou sexuální touhu jen na auta, objektem jejich zájmu se mohou stát jakékoliv stroje. Nejčastěji se však jedná právě o auta, případně motorky nebo čtyřkolky. Vzácnější už bývají milostná vzplanutí k helikoptérám, letadlům, motorovým člunům nebo sněžným skútrům.
  • Sexuální náklonnost k autům je někdy chybně označována jako autofetišismus nebo autoerotika. Oba výrazy však nemají s auty nic společného. Autofetišismus je forma narcismu – extrémní zbožňování sebe sama a svého těla. Autoerotika je jiný název pro masturbaci.
Edward Smith v dobách, kdy udržoval milostný poměr s vrtulníkem.
Edward Smith v dobách, kdy udržoval milostný poměr s vrtulníkem.

Od jeho prvního sexu se strojem uplynulo už více než 45 let a za tu dobu Edward vystřídal pěknou řádku mechanických milenek. Měl období, kdy ho vzrušovaly řvoucí motory, užíval si tak se sportovními Mustangy i luxusními Jaguáry. Jednu dobu dokonce udržoval poměr s bojovým vrtulníkem. Se ženou měl sex jen jednou v životě, jenom se však utvrdil v tom, že jeho srdce patří dámám s plechovými nárazníky.

VW Beetle jménem Vanilka je Edwardova životní láska.
VW Beetle jménem Vanilka je Edwardova životní láska.

Jakmile nechal Edward svým sexuálním touhám volný průběh, střídal jedno auto za druhým. Byly i doby, kdy zvládl mít sex každý týden s jiným autem. Trvalejším vztahům tehdy nevybouřený Edward moc neholdoval, za zmínku stojí snad jen volnější vztah s Opelem GT, kterému říkal Cinnamon a delší milostný poměr, který udržoval s Fordem Rangerem jménem Splash.

Před nedávnem se ale cosi změnilo. Edward pocítil silné milostné vzplanutí k Volkswagenu Beetle, který vlastní už více než 30 let. Své nynější partnerce říká Vanilla a věří, že jí zůstane věrný do konce života.

„Vanilka je ta pravá. Když ji svírám v náručí, cítím neskutečnou energii. Většinu času jsem s ní nesmírně spokojený, jenom je mi občas líto, že se mnou nemůže mluvit. Kdyby se jí něco stalo, nezvládl bych to. Za svou lásku se nestydím, nikdy nejsem na pochybách, prostě ji miluju.“

Video: Jak vypadá sex s autem?

Mnozí z vás si asi kladou otázku, jak sex s autem ve skutečnosti vypadá? Živelné tvary karoserie či elegantní detaily interiéru v mnohých provokují emoce. Určitě pak nelze odsoudit člověka, kterému otvor výfuku či škvíra mezi čalouněním připadá více sexy, než jakékoliv tělesné otvory na lidech.

Mechafilové své sexuální fantazie dotáhnou do konce. Nejdříve je vhodná erotická předehra – pár vášnivých polibků na sexy partie jejich miláčka. Fajnšmekři nezapomenou zapnout motor, aby karoserie nestudila a jejich protějšek byl pěkně rozehřátý. Pak stačí na autě najít vhodný otvor či škvíru a erotické hrátky mohou pokračovat až do vyvrcholení.

Vzrušující líbačka s autem
Vzrušující líbačka s autem

Milovník aut - sex do tankovacího otvoru
Milovník aut - sex do tankovacího otvoru

Nezapomeňme také na něžné pohlaví. Žen, které se milují s auty (ne ty, které se 'milují v autě' nebo 'milují auta') bude asi výrazně méně než mužů. Přesto předpokládáme, že i takové se najdou. Když na ně přijdou choutky, mohou použít například řadící páku.

Video: Muž, který měl sex s 1000 auty


Video: Edward Smith - muž, který měl sex s 1000 aut (zdroj: Youtube.com)