Sex s holkou nejlepšího kámoše

Máš možnost rozdat si to s nádhernou buchtou, ale má to jeden háček. Chodí s tvým nejlepším kámošem! Poradím ti, jak ze všeho vybruslit a zároveň se necítit jak podrazácký šmejd.

Sex s holkou nejlepšího kámoše

Sex s ženskou, která je zadaná, je v pohodě do doby, dokud nechodí s někým z tvého blízkého okolí. Když je to navíc tvůj nejlepší kámoš, jsi v nezáviděníhodné situaci. Jak se zachovat v takové situaci a existují vůbec nějaká pravidla?

Takhle komplikovaný život fakt nechceš!
Takhle komplikovaný život fakt nechceš!

Podvádět nejlepšího kámoše?

Borcův kodex hovoří jasně: Bros before hoes. Přátelství by vždy mělo mít přednost, pokud by sex s nějaku čubičkou měl narušit jeho stabilitu. Žádný jiný sex se tohle pravidlo nesnaží poflusat víc, než sex s přítelkyní kámoše.

Na druhou stranu – touze provětrat škebličku je těžké odolat a život má humor zvrácenější než Petr Čtvrtníček. I ty možná jsi (nebo jednou budeš) v situaci, kdy se budeš rozhodovat mezi zachováním přátelství, nebo análním zvěrstvem s holkou snů. Jak správně vyhodnotit situaci?

Bros before hoes
Bros before hoes

Kdy URČITĚ sex s holkou kámoše NEMÍT

V těchto případech je sex s holkou kámoše bez diskuze tabu.

  • Když s holkou začíná kámoš teprve chodit a ty mu lezeš zcela cíleně do zelí.
  • Když zneužiješ toho, že se na tebe holka kámoše obrátí bezprostředně po jejich rozchodu či hádce.
  • Když kámošovi balíš holku za zády, třebaže ona o tebe zpočátku nejevila zájem.
  • Když se s tebou chce holka vyspat na základě podrazu, který si na kámoše narafičil. Třeba jsi na něj práskl nevěru.
  • Když je po nějaké oslavě plné alkoholu zmrskaná jak prasečí noha a dala by všem.

Kdy sex s holkou kámoše MŮŽEŠ mít

Existují pochopitelně i situace, kdy je sex s holkou kámoše poměrně v pohodě. Slovíčko „poměrně“ je dost důležité, protože vždy záleží na hromadě okolností a tom, jak moc je vaše přátelství silné.

Poslala ti pozvánku do ráje?
Poslala ti pozvánku do ráje?
  • Když je to nějaký čas jeho bejvalka a on má už jinou nabíječku.
  • Když je mu holka absolutně ukradená a nejeví o ni sebemenší zájem. Nejlépe dlouhodobě a zcela otevřeně.
  • Když se „kámoš“ v minulosti projevil jako někdo, kdo je schopný ti bodnout nůž do zad.
  • Když se s kámošem domluvíš!

Domluvit se s kámošem?

I když to zní neuvěřitelně, někdy je skutečně možné domluvit se na tom, že zasuneš do přítelkyně tvého nejlepšího kámoše. Ostatně já sám jsem toho důkazem.

Kamarád s jeho ženou jsou spolu 8 let a hledají všechny možné způsoby, jak si manželské prcání zpestřit. Jednou na working pivu se mi zmínil, že ta jeho by chtěla mít v posteli dva chlapy. Moc se mu to nezdálo, ale situace zrála. Cca po půl roce se naskytla příležitost.

Ničemu nevadí, když se domluvíš na trojce.
Ničemu nevadí, když se domluvíš na trojce.

Přání své ženušky se kamarád rozhodl splnit, avšak jen za předpokladu, že ten další bude někdo, koho zná. Pokud nejste ve vztazích uplní začátečníci, víte, že sexuální experimenty by se měly dělat spíše s neznámými lidmi (např. ve swingers), které, pokud nechcete, už nikdy neuvidíte. Ale chtěli do toho jít, tak co bych jim to vymlouval :-) Asi mají rádi cuckold.

Takže zavolali mně a já neprotestoval. Jeho ženě jsem sympatický a ona má nádherný tělo. Jednou za čas dorazím k nim domů, rozdáme si to a pak si dáme panáka. Bez lží, vztahových motanic a keců.

Výpomoc v těhotenství

Šoustání s partnerkou kamaráda je povoleno také v případech, kdy se za jasných podmínek domluvíte na vzájemné výpomoci. Znám páry, které se takto domlouvají na dobu těhotenství. Těhotná manželka povolí manželovi, aby během doby její „indispozice“ na konci třetího trimestru měl sex s partnerkou jeho kamaráda. Probíhá to tak, že si kamarádku pozvou, muž je připuštěn a těhulka situaci řídí a vypomáhá. Taky na to mají pořízené nějaké pouta a tak. Jakmile bude těhotný druhý pár, role se zase obrátí.

Když těhulka nemůže, kamarádka pomůže.
Když těhulka nemůže, kamarádka pomůže.

Nutno podotknout, že tento přístup vyžaduje velkou důvěru a pochopení. Na druhou stranu je lepší si takto vzájemně a zcela otevřeně vypomáhat, než se někde za zády podvádět, no ne?

Mrkněte se také na článek polohy vhodné pro sex v těhotenství.

Je lepší to držet pod pokličkou?

Když některému z kamarádů klátíš holku a on na to přijde, dostaneš s největší pravděpodobností pořádnou sadu. Za špatného budeš ty a kvůli jednomu číslu obětuješ dlouholeté přátelství. Ze zkušenosti doporučuji nic netajit.

Některá morální dilemata jsou velmi složitá.
Některá morální dilemata jsou velmi složitá.

I v situacích, kdy sex s holkou kámoše můžeš mít, je vždy lepší odkrýt karty. Ostatně kdo jiný by ti měl lépe rozumět, než právě tvůj kámoš. Pokud je vaše přátelství skutečné, dokáže to probrat a dojít k nějakému závěru. Ve všech ostatních případech dostává morálka slušně na prdel.

Autor:

Pomohl vám tento článek? Sdílejte jej dále.
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Poslat odkaz e-mailem

Související hračky

Související témata

Související hračky