Sex ve virtuální realitě zprostředkuje zařízení VR Tenga

Znáte tu radu, že když chcete zažít nové pocity z masturbace, máte si sednout na ruku, nechat ji odkrvit, a následně s ní provést vše potřebné? Prý je to pak "jak od cizího"... O něco příjemnější pocity (alespoň co se té odkrvené ruky týká) můžete zažít díky sexuálními přístroji nazvanému VR Tenga.

Sex ve virtuální realitě zprostředkuje zařízení VR Tenga

Ukázka použití headsetu Oculus Rift během hraní počítačové střílečky
Headset Oculus Rift během hraní počítačové střílečky

Prototyp tohoto přístroje sestrojil tým kreativců na Tokijském jamu pro vývojáře. Cílem této sešlosti bylo najít nové možnosti využití pro headsetu Oculus Rift – speciální helmu pro vnímání virtuální reality.

O headsetu Oculus Rift jsme se již dříve na webu Vibrátory.net zmiňovali v článku o první virtuální erotické hře. Ta nese název Wicked Paradise a vyvíjí parta ze společnosti Sinful Robot.

Speciální helma Oculus Rift ve spojení s pohybovým zařízením Nonvit Falcon a honítkem Tenga, dává dohromady přístroj pro skutečné sexuální prožitky ve virtuální realitě – VR Tenga.

Herní zařízení Nonvit Falcon pro realistické snímání pohybu
Herní zařízení Nonvit Falcon pro realistické snímání pohybu

Nonvit Falcon byl vyvinut převážně k použití při hraní počítačových her. Tahle počítačová periferie snímá pohyb hráče a dokáže na něj reagovat v reálném čase. To se hodí například hráčům akčních stříleček, kdy pohyb makety zbraně je přenášen do prostředí počítačové hry. V rámci přístroje VR Tenga toto zařízení snímá vaše přírazy.

Oproti jiným robotickým masturbátorům má VR Tenga jednu velkou výhodu. Nejenom, že dokáže přesně pohyb snímat, ale umí na něj i v reálném čase reagovat, což se pak promítá nejenom do dění ve virtuální realitě, ale i do pohybů, které zařízení vykonává v reálu.


Video: Sexuální přístroj VR Tenga v akci (zdroj Youtube.com)

Že VR Tenga v budoucnu ukojí choutky nejednoho osamělého muže je více než jasné, ale dokáže být tento sexuální stroj skutečným přínosem? Dle slov sexuologa Petra Weisse, kterého vyzpovídali redaktoři Bonuswebu, mohou mít sexuální zážitky ve virtuální realitě jak pozitivní, tak negativní dopad.

"Pro některé lidi to může sloužit jako náhražkové chování s deviantními podněty. Může tedy snížit pravděpodobnost toho, že své deviantní potřeby budou realizovat v praxi. U jiných však nelze vyloučit, že právě masturbace s deviantními podněty dříve nebo později povede k tomu, že své fantazie v praxi i realizují“

A co na sexuální stroj VR Tenga říkáte vy? Zahráli byste si rádi ve chvílích osamění erotickou hru, která se bude řídit ryze vašimi pravidly?


Související hračky