SexFit – kroužek na penis s počítadlem zásunů

Fitness aplikace pro chytré telefony k měření sportovních výkonů dnes používá kde kdo. Na sociálních sítích pak mnozí sdílí statistiky zhltaných kilometrů a spálených kalorií. Nyní přichází kroužek na penis SexFit, který dokáže měřit sexuální aktivitu. Kromě počtu zásunů, jejich rychlosti a dalších parametrů si můžete z naměřených dat dělat grafy a statistiky. Chcete vědět, kdy a kde bude „krokoměr“ na penis k dostání?

SexFit – kroužek na penis s počítadlem zásunů

Moderní technologie mění naše vnímání pohybu i spánku a dělají z těchto aktivit možná trochu vědu. Bez hodinek a náramků, které dokáží sledovat fyziologické funkce člověka při nejrůznějších aktivitách, už mnozí neudělají ani krok. Sdílení naměřených údajů a vzájemné hecování se s kamarády k lepším výkonům je zábava dnešní doby. Dá se říct, že uvedení SexFitu na trh, se nedalo načasovat lépe.

Vibrační kroužek na penis SexFit představila minulý týden britská společnost Bondara. Pod touto značkou byly až donedávna na pultech k dostání především erotické pomůcky pro BDSM praktiky a erotické pomůcky pro páry. S erekčním kroužkem SexFit chce britský výrobce pokrýt nový segment trhu a vedení firmy Bondara očekává díky novému výrobku rapidní nárůst prodejů.

Co umí kroužek na penis SexFit?

Nejdůležitější funkce erekčního kroužku SexFit
Nejdůležitější funkce erekčního kroužku SexFit

Základem zařízení je běžný erekční kroužek, který se při sexu navléká na penis. Krom toho, že kroužek SexFit zvládá vibracemi stimulovat mužské přirození, umí měřit množství spálených kalorií při sexu a počítat frekvenci zásunů za minutu. Mezi další funkce bude nejspíše patřit měření hloubky přírazů a tzv. prošukaná vzdálenost (počet přírazů vynásobený jejich hloubkou).

Naměřená data pak pomocí Bluetooth odešle do spárovaného smartphonu a uloží do mobilní aplikace. V telefonu jsou pak uživateli dostupné statistiky za zvolené období. Ty může nejenom sledovat, ale hlavně sdílet například na Facebooku, nebo porovnávat s ostatními přáteli a uživateli aplikace SexFit.

Vývojáři tohoto počítadla zásunů předpokládají, že zařízení se bude dát pomocí chytrého telefonu i ovládat. Bude tak možné vytvářet si například vlastní vibrační programy a ty potom sdílet s ostatními, nebo ovládat erekční kroužek SexFit na dálku. Jelikož aplikace do chytrých telefonů bude dostupná všem a zdarma, předpokládá výrobce i postupný vývoj dalších aplikací s novými funkcemi různými nadšenci či samotnými uživateli.

Kdy se SexFitu dočkáme?

Měřicí erekční kroužek SexFit je prozatím ve fázi vývoje, ve firmě teprve testují prototyp. Na jeho skutečné uvedení na trh si budeme muset ještě nějakou dobu počkat. Zatím ještě není ani jisté, na kolik by měla tato fitness erotická pomůcka vyjít. V tom, v jakých barvách se budou erekční kroužky SexFit vyrábět, mají však Britové ze společnosti Bondara jasno. Než se SexFit objeví na pultech sexshopů, můžete si zatím rozmyslet, jestli budete chtít růžovou, bílou, nebo černou variantu.

Nechcete čekat na uvedení SexFitu na trh?

Pro nedočkavce myslící převážně v číslech máme jeden tip na závěr. Už nyní se dá na pultech sexshopů sehnat funkčně o něco chudší počítadlo přírazů Sex Counter. Jedná se o škrticí erekční kroužek, který vám nejenom zpříjemní milostné hrátky, ale dokáže vám spočítat přírazy, dobu styku a množství spálených kalorií. Výsledky svých sexuálních výkonů sice pak nevysdílíte na sociálních sitích, ale na druhou stranu za kroužek Sex Counter dáte v průměru přívětivých 200 korun.

Vybíráme z e-shopu