Svorky na bradavky i klitoris - Když se tortura změní v rozkoš

Neexistuje lepší pocit, než zkoumat limity vlastního těla a rozkoše. Sevřít, nebo povolit? Ve chvíli, kdy si budete hrát se svorkami na bradavky bude tato otázka více než aktuální a palčivě vzrušující.

Svorky na bradavky i klitoris - Když se tortura změní v rozkoš

Opojný pocit moci pramenící z reálné či pouze iluzorní nadvlády nad tělem partnera je vzrušující výpravou do světa fantazie, kde je nejen způsobování, ale i přijímáni bolesti vrcholem blaha. Pevné skřípnutí znamená bolest, náhlé uvolnění svorky zase další vlnu bolesti.

Dobýt citlivá místa

Všichni - zvířata i my, lidé, v případě nebezpečí útočíme na senzitivní oblasti na těle protivníka. Snažíme se najít slabinu a využít její existence ve vlastní prospěch. A to stejné přenášíme i do sexuálních hrátek. Balancování na hraně bolesti a slasti je obzvláště populární v případě citlivých míst, jakými jsou třeba bradavky a genitálie. Ze své podstaty jsou to místa utajená, schovaná pod mnohdy několika vrstvami oblečení, které je chrání a zároveň vytváří atmosféru jakési posvátnosti a nedotknutelnosti.

O to přitažlivější je pak tato místa nejen obnažit, ale pohrát si s nimi a třeba skrze ně způsobit partnerovi či partnerce menší či větší bolest a potvrdit tak svou nadvládu. Nestačí jen disponovat tělem partnera - kdo má všechno, ten chce víc. Cílem je zmocnit se jeho tajných a citlivých míst jako dobyvatel. Ukořistit a spoutat. A pak panovat nad dobytým územím podle vlastních pravidel.


Dobýt citlivá místa a nepustit je.

Stimulace bradavek jako brána k slasti

Většina párů si stimulaci bradavek velmi užívá. Ať už se jedná o jemné či hrubší doteky, lízání, kousání nebo sání, citlivá oblast bradavek je ideálním místem, kam v rámci sexuální předehry zaměřit svou pozornost. Jejich mírně bolestivá stimulace totiž může být hodně vzrušující.

ZAJÍMAVOST: Vědecké studie prokázaly, že stimulace bradavek aktivuje v mozku tytéž oblasti, které se “probudí” při dráždění klitorisu nebo vaginálním průniku. Pozornost věnovaná bradavkám tak může vést k mnohem silnějšímu orgasmu.

Pocit bolesti vzniká tlakem a zpomalením krevního oběhu v místě, kam byl skřipec umístěn. Při doteku takto "ošetřeného" místa nám naše nervová zakončení hlásí bolest. A nebo je to slast? Právě nejistota a nemožnost v počátcích tyto pocity rozlišit je to, co na sexuálních hrách, v nichž hlavní roli hrají svorky, tolik láká muže i ženy. Pomocí skřipců samozřejmě můžete "potrápit" i stydké pysky či klitoris.

Bolest může být zvýšena nejrůznějšími zoubky na vnitřních stranách svorky, případně tahem za řetízek. Při orgasmu se bolest odplaví, ale při sundávání svorek se vrátí zpět, a to v nové a snad ještě silnější vlně. U řetízkových "postrojů" se svorkami dochází ke stimulaci bradavek a pysků například prohnutím zad a napnutím řetízku, který tyto dvě citlivé oblasti spojuje.


Taháním za řetízek můžete zvýšit bolest na bradavkách.

Typy svorek na bradavky

Na balkoně určitě najdete pár kolíčků, zásuvky v koupelně zase skrývají vlasové sponky a pinety. Pokud si však chcete "mučení" bradavek užít naplno, pořiďte si raději pořádné svorky. Skřipce na bradavky, klitoris i pysky mívají jednoduchý mechanismus, díky kterému je jednoduše připnete a zase odepnete. Navíc mohou mít kovová závaží, ozdobná peříčka, rolničky či jiné ozdoby.

TIP: Svorky existují v mnoha různě bolestivých variantách. Začátečníci by si měli vybrat svorky s možností nastavení intenzity sevření pomocí aretačních šroubků.

Skřipce mohou být spojené řetízkem, za který můžete tahat nebo na něj připevňovat záváží, pomocí kterých zvýšíte tlak na baradavky. Existují i magnetické svorky na bradavky, které lze použít i jako odepínací piercing (a v případě potřeby jej proměníte na vzrušující BDSM pomůcku).

Kromě klasických svorek seženete i vibrační a hřejivé skřipce či svorky na elektrostimulaci, případně svorky spojené řetízkem s náhubkem, obojkem, kroužkem na penis nebo skřipci na pysky či klitoris. Existují i svorky se speciálními mechanismy, např. clover systémem - u něj se taháním za řetízek zvyšuje síla jejich stisku. Svorky mohou být i součástí erotického prádla.


Svorky mohou být spojené řetízkem třeba s kroužkem na penis.

Jak používat skřipce na bradavky?

Začněte zlehka. Pomalu se krouživými pohyby přibližujte k bradavce, lehce ji sevřete mezi dva prsty, zvyšujte tlak, ale nezpůsobujte bolest. Na to bude dost času, až se ke slovu dostane skřipec. Svírejte střídavě pouze bradavku a celé prso, rozšiřujte sféru vlivu a mačkejte stále silněji.

NÁVOD: Pro postavení bradavek "do pozoru" můžete kromě laskání prsty a jazykem využít i vakuové pumpičky.

Jakmile je bradavka připravená, nasaďte na ni pomalu svorku tak, že ji nejdříve nezapnete úplně, ale prsty budete určovat intenzitu sevření. Pokud budete mít pocit, že si partner na tlak zvyknul, uvolněte sevření a nechte skřipec zapůsobit celou jeho silou. To stejné opakujte s druhou bradavkou a nezapomínejte se při tom věnovat i dalším částem partnerova těla.

Skřipce na klitoris se od těch na bradavky zas tolik neliší, vzhledem k jeho citlivosti se však doporučuje postupovat se zvýšenou opatrností, a to především při nasazování a snímání svorek. Klitoris mění v závislosti na intenzitě ženina vzrušení velikost a tvar, takže může být snímání skřipce po orgasmu bolestivé. Zkuste tedy nejdříve prsty místo, kde se zoubky svorek dotýkají kůže, napnout a pak skřipec zlehka povolit.


Čím těžší závaží, tím větší bolest. Kolik vydržíte vy?

3 pravidla bezpečného použití svorek

1) Nikdy se nesnažte překonávat velkou bolest a při velmi nepříjemných pocitech skřipce okamžitě sundejte.

2) V žádném případě nenechte bradavky nebo klitoris s nasazenými skřipci zmodrat.

3) Abyste předešli jakýmkoliv zraněním, noste skřipce maximálně 15 minut a pak je sundejte, aby se v bradavkách obnovil krevní oběh.


I skřipce na pysky mohou mít různě těžká závaží.

Párová i sólo hra

Nezapomínejte na to, že při hrách se skřipci vás rozhodně nemusí omezovat přítomnost partnera nebo jeho absence. Svorky si nasadťe klidně sólo. Ozvláštněte si masturbaci nebo si dopřejte čas na tréninkvyzkoušejte, co vás vzrušuje, jaká závaží snesete a hlavně unesete, jak dlouho je pro vás příjemné mít skřipce zapnuté a v jakých polohách vás tlak na citlivých místech nejvíc dostává.

Až je použijete v sexu, budete dokonale znát svoje tělo, své možnosti a svoje preference. A pak můžete partnerovi dopřát podobně slastný pocit z objevování, zkoumání a zkoušení vašeho světa sexuálních fantazií...

Pomohl vám tento článek? Sdílejte jej dále.
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Poslat odkaz e-mailem

Související hračky

Související témata

Související hračky