Šperky, které umí ženám udělat dobře

Ménage à quatre, tak se jmenuje kolekce šperků, které jsou mnohem víc než jen ozdoby. Jedná se o sadu čtyř prstenů navržených tak, aby dokázaly svou nositelku sexuálně uspokojit. Namísto drahokamu mají ve svém středu různé tvary rozličných materiálů, které jsou navrženy pro stimulaci klitorisu a dalších citlivých partií ženského těla. Kdo dnes ještě potřebuje diamanty?

Šperky, které umí ženám udělat dobře

Masturbace je v mnoha zemích považována za tabu, obzvláště týká-li se ženské části populace. Krom náboženství má na tento fakt vliv i postavení žen v patriarchálních společnostech. Muži si vztah ke svému přirození vytváří už od raného věku a i to je jedním z důvodů, proč holdují onanii bez výčitek.

Většina erotických hraček pro ženy, které jsou na trhu k dostání, je určena k vaginální penetraci. Jejich výrobci a prodejci se neustále snaží přesvědčit zákaznice, že pouze průnikem mohou dosáhnout toho pravého orgasmu. Přitom dle statistik je zřejmé, že žen, které jsou schopné dosáhnout vaginálního orgasmu je mnohem méně než těch, které jej dosahují klitoriálně. Navíc to, jestli je žena schopná dosáhnout vyvrcholení, či nikoliv, je z velké části záležitost psychická. Náležitý trénink je tedy na místě.

Řada šperků Ménage à quatre by se tak mohla stát vhodným dárkem pro ženu, která touží po luxusu a současně si ráda užívá nebo touží více poznat své tělo.  Design šperků Ménage à quatre byl navržen v souladu s výsledky výzkumu, kterého se účastnilo 600 žen. Nakonec spatřil světlo světa projekt překypující elegancí s nádechem erotiky.

Model La douce má po části svého obvodu silikonové smyčky, které dokáží velice jemně stimulovat. La rêveuse je šperk několika kuličkami místo kamene, které svým rozmístěním připomínají hrozen vína. La joueuse je hravý prsten se silikonovými výstupky a La non-timide je vyroben celý ze stříbra a vyzdoben špičatými výstupky.

Model La Douce
Model La Douce
Model La rêveuse
Model La rêveuse
Model La non-timide
Model La non-timide
Model La joueuse
Model La joueuse

Zkuste si představit svou ženu, jak zvlhne kdykoliv během dne jen pouhým pohledem na svůj prsten. Vzrušující představa, že? Pokud již začínáte mít jasno hledně volby dárku pro svou milou pod stromeček, budeme vás muset zklamat. Sbírka na realizaci šperků Ménage à quatre byla založena koncem května a o měsíc později skončila s pouhými osmi sty vybranými dolary na účtu. Pokud vás projekt zaujal a nedělalo by vám problém do něj investovat zbývajících 25 200 dolarů, zkuste kontaktovat jeho autory.


Související hračky