Zkuste nevšední hrátky s piercingem stydkých pysků

Žádný jiný typ dámského intimního piercingu nenabízí tak širokou škálu využití, jako jsou právě kroužky do velkých či malých stydkých pysků. Hezké, vzrušující, hravé, téměř žádná rizika – to jsou hlavní výhody labia piercingů. Pojďte se inspirovat na několik her.

Zkuste nevšední hrátky s piercingem stydkých pysků

Článeček určený všem dámám, které zvažují zkrášlit svou lasturku nějakým pěkným klasickým typem šperku a zatím si nevybraly. V dnešním díle vám představím výhody a možnosti využití piercingu malých či velkých pysků.

Nebojte se roztahování ;-)
Nebojte se roztahování ;-)

Labia čili pysky

Nejčastější a nejoblíbenější dámský intimní piercing je bezpochyby kroužek ve velkých či malých pyscích. Téměř vždy se aplikuje párově (do pravého i levého pysku). Kůže zde má na délku několik centimetrů, nemusí tedy jejich ozdobení končit pouze u jedné dvojice kroužků.

Žádná zásadní rizika u tohoto piercingu nejsou. Kůží zde nevede moc nervových zakončení (ve srovnání například s klitorisem). Při propichování si jen dejte pozor na to, abyste šperky umístili souměrně.

Piercingy dělíme na kroužky do velkých pysků (Outer labia) a malých pysků (Inner labia a Fourchette).

Piercing velkých stydkých pysků

Proč zůstávat jen u jednoho kroužku? ;-)
Proč zůstávat jen u jednoho kroužku? ;-)

Velké pysky
Velké pysky

Párový kroužek skrz kůži velkých pysků. Dámy s opravdu velkými pysky si můžou se šperky pohrát ještě dále, dírky roztahovat a dělat si tak prostor pro tunýlky. Pokud piercing rozšíříte na více páru kruhů pod sebou, vznikne tím tzv. labia ladder, neboli žebříček.

Šperky zde klidně použijte větší a výraznější, prostoru je dost i pro kamínkové ozdoby.

Není krásnějšího BDSM týrání než sešněrovat subince kundičku do pásu cudnosti.

"Mám kroužky v pyscích, chtěl to po mě přítel, udělala jsem to kvůli němu. Na vzrušení to žádný efekt nemá. No ale když se mu to líbí, tak proč ne, ráda mu udělám radost."

Markéta, 40

Piercing malých stydkých pysků


Malé pysky
Malé pysky
Pěkná kombinace Inner labia s Vertical hood
Pěkná kombinace Inner labia
s Vertical hood

I zde je nejčastější šperk kruh nebo tunýlek a umisťuje se párově. Použitelnost tohoto piercingu se odvíjí zejména od fyziologie ženy. Některé mají malé pysky miniaturní a schované, jiné je mají veliké jako sloní uši.

Vizuální efekt i vliv na vzrušivost závisí právě na velikosti zvoleného šperku a jeho umístění vzhledem k velikosti pysků.

Při sexu se tato oblast stává vzrušivou a i když je tento piercing v klidové fázi jen na okrasu, tak při sexu začíná hezky dráždit a vzrušovat oba partnery.

"Piercing malých pysků mám proto, že se mě i partnerovi líbí ozdoby intimních partií a rádi si hrajeme. Piercing mi dělal můj přítel a já zase jeho, v rámci hrátek BDSM. Hojil se déle než klasické píchnutí náušnic, cca 10 dní, ale zase žádná katastrofa. Druhý den po aplikaci piercingu jsem šla 25 km tůru a v pohodě se to dalo zvládnout. Určitě jej nemáme jen na okrasu, co se týká citlivosti a vzrušivosti je to s piercingem opravdu o něčem jiném a to samé zaznamenávám i u přítele. Prokrvení intimních partií při sexu je samo o sobě nositelem vzrušení a s piercingem bych k tomu připočetla ještě asi tak 100% navrch."

Lída,  35


Krásný způsob jak oslavit kulatiny, celý příběh zde
Krásný způsob jak oslavit kulatiny, celý příběh zde

Oslavte se mnou moje výročí

"Letos mi bude 50 a chěla jsem tyto významné kulatiny oslavit něčím opravdu vyjímečným. Něčím, co by oslavilo mne samotnou. Mám také nového mladého přítele, který je příznivcem piercingů a jednou mi ukazoval pár fotek opiercovaných ženských genitálií. Do ničeho mě nenutil, jen taková inspirace a naťuknutí. Zafungovalo to přesně, jak mělo :) Dozrála jsem do stavu, kdy je prostě musím mít! Nemohla jsem se však dlouho rozhodnout mezi Vertical hood nebo Inner labia (nebo dokonce všechny tři?) Proto jsem si vybrala nejdříve ty pysky a pak se uvidí, jaké to bude a jestli budeme pokračoval dál.

Propíchnutí bylo pro mě náročné, ale piercer byl úžasný, ohleduplný a měl se mnou trpělivost. Díky němu jsem to zvládla. Když se na to dívám zpětně, tak to sice bolelo, ale jen chvíli, ten strach byl větší než reálná bolest. A rozhodně to stojí za to. Můj partner je z kroužků unesený a neskutečně ho to vzrušuje. Holky, jestli ještě některá uvažujete a váháte, tak rozhodně jděte do toho! Takové tření jinak nezažijete.

Myslím, že intimní piercingy krásně vyzdvihují krásu kundičky a podtrhují ženskost majitelky."

Marie, 50

Fourchette piercing


Fourchette
Fourchette
podní část pysků na hranici hráze
Spodní část pysků na hranici hráze

Piercing v úplně spodní části pysků až u vaginálního vchodu se nazývá Fourchette.

Lze provést jen u žen, které mají malé pysky dostatečně vystouplé až úplně dolů k dírce.

Je to obdobné jako u mužů, kdy je tento název použit pro propíchnutí spodní části koulí. U mužů i žen je to nejspodnější piercing, který se ještě počítá mezi labie/šourek, další za ním už jsou piercingy hráze.

Hrajte si s kroužky


Šněrovačka by Mikhail Nekrasov
Šněrovačka by Mikhail Nekrasov

Není hravějšího piercingu než jsou kroužky v pyscích. Ty doslova svádí k tomu, abyste na ně něco pověsili, zatahali za ně, spojili je a svázali atd. Vzhledem k tomu, že kůže v těch místech snese docela hodně, nemusíte se při hrách nijak zvlášť omezovat.

Něžná šněrovačka

Ať už máte v pyscích pouze kroužky nebo rovnou i roztažené tunýlky, vždy můžete šperkem provléknout šňurku nebo stuhu. Pomocí šňůrek v malých pyscích si žena může stydké pysky roztahovat od sebe, přidržovat si je za stuhy a doslova se tak partnerovi nastavit a nabízet.

Rozhodně však nedoporučuji šňůrky nikam přivazovat (třeba k posteli nebo ke stolu). Při sexu by mohlo dojít k dost nepříjemnému natržení!


Juliino roztahování můžete sledovat zde
Juliino roztahování můžete sledovat zde

Roztahování v praxi

"Pysky jsem si nechala propíchnout zhruba před 10 lety. Začala jsem s velmi malými kroužky (1,6mm silný kov kroužku). Vždy mě lákalo pověsit si na moje závojíčky něco pořádného a zažít tak vzrušující tah. Velmi brzy jsem tedy začla přecházet na silnější kroužky. Postupovala jsem pomalu po malých krůčcích: 2mm, 4mm, 5mm, 8mm. Pořád to ale bylo málo a chtěla jsem zkusit velké kruhy. Pokračovala jsem tedy na průměr kovu 12mm, pak 15mm a teď mám 17mm. To znamená, že moje díry mají v průměru 17mm! Je to mazec!

Láká mě ale dát si tam 19mm, kruhy už jsem si koupila :) Tyhle kruhy už jsou teda pořádná váha. Dohromady váží něco víc než půl kila. Když to srovnám s mými prvními, které měly 2g, tak je to fakt dost jiný prožitek z piercingu. Díky těmto megakruhům se mi i daří postupně natahovat moje velké pysky. Dnes už je mám natažené na úžasných 10cm! Chtěla bych se však dostat na nějakých 15-20cm. Každý muž, který mou kundičku uvidí, je z ní doslova šílený."

Julia, 42


Po sexu ji zamkněte, aby na ni nemohl nikdo jiný
Po sexu ji zamkněte, aby na ni nemohl nikdo jiný

Super šukačka se závažím

Nebojte se experimentovat a použijte drobná závaží. Obzvlášť efektní to bude při poloze zezadu s rozkročenými stehny. Při každém přírazu se závaží zhoupne a tím zatáhne za kůži.

Pás cudnosti sluší každé správné čubičce

Piercing velkých pysků je naprosto ideální k využití na pás cudnosti. Stačí na to už klidně jen jeden pár kroužků. Ten svážete stuhou nebo zamknete malým kufrovým zámečkem. A čím více kruhů pod sebou máte, tím důkladněji bude kudnička zamčená. A je jen na vás, jestli ji zamknete jen po dobu sexuální hry nebo ji ponecháte uzamčenou i delší dobu jako formu nadřazenosti.

A jak si hrajete s kroužky v pyscích vy? Napište nám :)

Vybíráme z e-shopu