Anální hák, Anal Hook

Anální hák, Anal Hook

Anální hák je erotická pomůcka, která se používá v BDSM, a to především při anální bondáži. Hák bývá vyrobený z kovu a má různé zahnutí - na delším konci má kroužek na provléknutí lana, na kratším kouli nebo vajíčko, které se zasouvá do análního otvoru (případně i vaginy). To je často odšroubovatelné a snadno vyměnitelné za jinou velikost.

Anální hák může připomínat anal lock, kroužek na konci háku je však mnohem menší, protože slouží pouze pro provlečení lana.

Anal bondage a další hrátky s análním hákem

Anální hák obvykle využívá dominant k tomu, aby svého suba kontroloval nebo svázal. Často se používá k tréninku poslušnosti, trpělivosti a schopnosti udržet pozici.

anální bondage, s pomocí análního háku
Ukázka základní anal bondage

Jak využít anální hák

Ke kruhu na dlouhém konci přivažte lano a část s koulí opatrně zasuňte do řitního otvoru tak, aby se delší část háku zvedala podél subových zad. Teď můžete:

 • Přivázat k háku subovy vlasy (způsob hair bondage).
 • Přivázat suba k posteli nebo jinému objektu.
 • Použít ho k závěsným hrátkám (jenom pro velice zkušené riggery).
 • Chytit kruh rukou a kontrolovat suba jako na dálkovém ovládání (ale komunikujte spolu a vyvarujte se prudkých pohybů, jinak mu můžete snadno ublížit).
 • Uvázat kolem něj postroj, na který si navleče oblečení a může vyrazit do práce nebo do společnosti (ale pozor, ať na něm hák nezůstane příliš dlouho).
 • Nechat ho dělat s hákem domácí práce.
 • Přiložit k háku vibrátor a rozvibrovat ho tak.
 • Můžete ho použít k dráždění prostaty.
 • Dobře očištěný hák můžete také vložit do vaginy a použít ke dráždění bodu G.
 • Protože je kovový, můžete ho zchladit nebo nahřát a použít ho k hrátkám s teplotou.

Jak si vyrobit jednoduchý postroj, kdybyste chtěli použít hák jako anal lock

Bezpečnost při hraní s análním hákem

 1. Pozor, aby se koule během hry neuvolnila a neodšroubovala (mohla by vám vyndávání háku hodně znepříjemnit).
 2. Pokud si hrajete s lany, mějte po ruce bezpečnostní nůžky.
 3. Nezavěšujte suba přímo za hák, jinak mu vážně ublížíte!
 4. Uzle na háku příliš neutahujte.
 5. Pokud to bolí, přestaňte!
 6. Mějte připravené bezpečné slovo.
 7. Pozor na háky bez koule či vajíčka na konci – snadno vám natrhnou vnitřek rekta.

Související zdroje


Související hračky


Související témata

Anal lock

Anal lock

Anal lock je speciální typ análního kolíku, který se obvykle používá v BDSM. Po vsunutí do análního otvoru totiž nejde jenom tak vyjmout.  Doslova zamkne vstup do řitního otvoru – z toho také vychází název anal lock, neboli anální zámek.... ...

Anální sex

Anální sex

Anální sex je sexuální styk do análního otvoru. Do tohoto pojmu se zahrnuje i dráždění análního otvoru jazykem, tzv. rimming, prsty, tzv. anal fingering a análními pomůckami. Anální styk může být velmi příjemný pro oba partnery.... ...

BDSM

BDSM

BDSM označuje široké spektrum nejen erotických technik, které se spolu partneři dobrovolně rozhodli praktikovat ve vzájemném submisivně-dominantním vztahu (D/s). Je běžné, že v normálním životě se jedná o rovnocenné partnery a jejich podřízenost/nadřazenost se projevuje pouze v sexuálním životě.... ...

Bondage

Bondage

Bondage (česky bondáž nebo také erotické svázání či znehybnění) je jednou z velmi rozšířených technik BDSM. Jejím cílem je zvýšení prožitku ze sexu zejména díky omezování pohybu i smyslů a prožitku z ponížení na straně jedné a dominance na straně druhé.... ...

Vybíráme z e-shopu