C-string tanga

C-string tanga

C-string tanga jsou moderním typem spodního prádla, zakrývajícím pouze oblast genitálií. Jedná se o specifický výrobek postavený na jiném konceptu než klasická tanga. Spolu s G-string a V-string je toto spodní prádlo jakýmsi dalším "vývojovým" krokem, které intimní prádlo od představení bikin v 60. letech 20. století urazilo.

C-string tanga mají poměrně futuristický design, odlišné jsou od běžných tang i co do použitého materiálu. Zatímco klasická tanga či plavky jsou vyrobeny z textilu, C-string tanga se zhotovují z pružného plastu. Přiléhavost tohoto prádla zajišťuje tvarování do písmene C.

Ženská varianta C-string je vedena (doslova) mezi nohami. Mužský model (se zvětšeným "úložným" prostorem) je z anatomických důvodů veden po boku.

C-string tanga se na trhu objevila poprvé začátkem nového tisíciletí. V tuzemské síti obchodů jsou k dispozici zhruba 5 let.

Koncept C-string prádla
Koncept C-string prádla


Mužská C-string tanga v praxi
Mužská C-string tanga v praxi

Výhody a nevýhody C-string spodního prádla

Mnoho uživatelek uvádí rozporuplné pocity z prvních dní, kdy C-string tanga nosí. Důvod vidí v zejména odlišném materiálu, ale i tvarování výrobku. Jaké výhody ženy nošení C-string prádla zmiňují?

  • možnost opálení takřka celého těla
  • vhodný doplněk ke společenským šatům
  • smyslnost, sexuální náboj

V internetových diskuzích zmiňují některé uživatelky obavu ze společenského trapasu. Díky přiléhavému tvarování a materiálu je však při správném nošení uvolnění C-string tang téměř vyloučené.

Mužský pohled

A muži? Mnozí odsuzují C-string tanga jako příliš odvážná a provokující, další si na ně naopak netroufnou. Pokud najdou k jejich nošení odvahu, vychvalují především pohodlnost tohoto prádla. Stížnosti jsou naopak směřovány na prostor, který je vyhrazen mužskému nádobíčku.

"Nevím, pro koho se to vyrábí, ale mně C-string prostě nesedly. Mám problémy se do nich vejít a neustále mám obavy, že mi někde něco vyklouzne".


Související hračky


Související témata

Banana Hammock

Banana Hammock

Banana hammock čill „banán v houpací síti“ je slangový název pro pánské plavky, případně spodní prádlo typu g-string. Svůj... Celý článek...

Exhibicionismus

Exhibicionismus

Exhibicionistům přináší uspokojení veřejná sexuální aktivita nebo odvážné vystavování se. Celý článek...

G-string

G-string

Tzv. šňůrková tanga (anglicky G-string, gee-string nebo geestring, v překladu G struna) zakrývají ještě o něco méně kůže... Celý článek...

Moose Knuckle

Moose Knuckle

Moose Knuckle je mužská varianta camletoe – příliš těsná látka oblečení zvýrazňuje mužské genitálie. Celý článek...

Tanga

Tanga

Tanga jsou jedním z nejstarších druhů oblečení – nosily je už prehistorické kmeny. Celý článek...