Sexuální poloha dublinská šoupačka, dublin shuffle

Dublinská šoupačka, Dublin Shuffle

Tato sexuální poloha je intimní a zábavná zároveň. Říká se jí Dublinská šoupačka, protože pochází z Irska a zahrnuje hodně šoupání, houpání a hledání správného úhlu a pozice.

Dublinská šoupačka není zrovna dělaná na rychlovku – nejspíš vám chvilku zabere, než najdete pozici přijemnou vám oběma. Ale právě v tom se ukrývá její kouzlo – ve společném zkoumání a experimentování. 

Jak na  Dublinskou šoupačku?

Muž si stoupne před postel, zatímco žena si klekne na ni. Pokud nemáte genitálie ve stejné výšce, musíte najít způsob, jak výšku vyrovnat. Je-li menší muž, dá si něco pod nohy, je-li menší žena, podepře se polštáři. Občas stačí, aby jeden z páru roztáhl nohy a snížil se. Jakmile jste ve správné pozici, muž může zasunout.

Jak si pozici užít

Pozici nejspíš začnete v intimní blízkosti, která je ideální pro líbání, objímání a vzájemné laskání. Po čase si ji ale můžete opepřit. 

Dámy, pokud se budete držet jenom zpříma, tolik si pozici neužijete. Raději muži obemkněte ruku kolem krku a zkuste se zaklánět, až najdete příjemnější úhel. Druhou rukou si můžete dráždit klitoris. Muži tak navíc budou mít volnou cestu k vašim ňadrům

Pánové, podepřete svoji partnerku rukou kolem pasu nebo zadku. Vaši dámu jistě potěší, pokud si vezmete vibrační kroužek a přitisknete se k ní pěkně zblízka.

  • Typ milostné polohy – ve stoje
  • Fyzická náročnost – normální
  • Poloha vhodná pro – romantický sex

Související zdroje


Související hračky


Související témata

Sexuální polohy

Sexuální polohy

Existuje celá řada sexuálních poloh, které si můžete vyzkoušet pro zpříjemnění svých postelových dobrodružství.

Dublinská šoupačka - související

Související hračky

Články na téma

Vybíráme ze Sexypedie

Vybíráme z e-shopu