Folikulismus, vzrušení z balónků, baloon fetish

Folikulismus, vzrušení z balónků, baloon fetish

Folikulismus je termín označující balónkový fetiš (baloon fetish), tedy neobvyklou fascinaci nafukovacími balónky. Všichni folikulové milují pohled na balónky, ale ne všichni jsou tímto sexuálně vzrušení. Mnozí ke vzrušení a uspokojení potřebují více "akce".

Některé balónkové fetišisty vzruší nafukování balónků nebo sledování osob, které je nafukují, jiné vzrušuje praskání balónků nebo fyzický kontakt s nimi (v podstatě je používají jako erotické hračky). Mnozí prožívají vzrušení i ze sezení na balóncích.

Rozdělení balónkových fetišistů

Sami fetišisté se označují jako looneři (z anglického looners). Ti se pak většinou dělí na dva základní tábory - ti, co rádi balónky praskají  (poppeři) a ti, co praskání nesnášejí a milují spíše fyzický kontakt s balónkem (nepoppeři).

Poppeři buď balónek nafukují tak dlouho, dokud nepraskne, nebo balónek praskají pomocí nejrůznějších předmětů či sezením na nich. Mohou se vzrušit i samotnou představou prasknutí balónku nebo sledováním osoby, která balónek praskne.

Pod pojmem "looner porn" najdete spoustu pornovideí s motivem nafukovacích balónků.

Folikulové jsou v převážné většině muži. Vyhledávají například narozeninové oslavy, různé párty, včetně swingers párty, případně rádi sami tyto a podobné akce organizují. Zároveň však tuto činnost mohou muži provádět také doma s partnerkou, kterou prosí nebo i nutí balónky před nimi nafukovat.

Související zdroje


Související hračky


Související témata

Nafukovací panna

Nafukovací panna

Nafukovací panna je jedna z nejpopulárnějších erotických pomůcek. Vyrábí se od levných variant nerealistického vzhledu, až po věrně vypadající panny.

Vybíráme z e-shopu