Gynekolofilie, amatérská gynekologie

Gynekolofilie, amatérská gynekologie

Gynekolofilie je sexuální úchylka, při které se lidé vydávají za amatérské gynekology. Součástí jejích vzrušení je amatérská prohlídka ženského pohlaví. Velmi často je tato prohlídka prováděna pomocí gynekologického zrcadla a také stolu, který používají ve svých ordinacích opravdoví gynekologové.

Většina gynekolofilů si vytvoří také prostor, kde tyto prohlídky provádí, například této sexuální zálibě vyhradí jednu místnost v domě nebo část svého bytu. Gynekolofilové si také ve svém volném čase doplňují znalosti ženského těla a mnohdy je jejich prohlídka totožná nebo velmi podobná s prací opravdového lékaře. Nejenže používají stejné nástroje, ale také dokáží vytvořit obdobné sterilní prostředí.

Fingovaná gynekologická prohlídka, kterou gynekolofilové provádí, jim přináší neskutečné vzrušení, které je mnohdy proměněno v sexuální akt. Sex  se tak odehraje přímo na gynekologickém stole a místo erotických hraček může pár použít gynekologické nástroje k dráždění a vzrušování ženských intimních partií.


Související hračky


Související témata

Hraní rolí

Hraní rolí

Hraní rolí je sexuální praktika spočívající v předstírání nejrůznějších postav a předvádění scén, které jsou pro účastníkem... Celý článek...

Katétr

Katétr

Katétry jsou nástroje umožňující přístup do tělesných dutin. Celý článek...