Koprofilie, koprofágie, kaviár, scat

Koprofilie, koprofágie, kaviár, scat

Koprofilie je sexuální úchylka pramenící z análně-erotického vývojového stádia dítěte. Koprofil má zálibou ve výkalech, sbírá fekálie svých milenek a používá je k onanii. Vzrušuje jej sledování vykonávání potřeby, čichání pachu výkalů apod. Koprofilové také mohou sbírat použité toaletní papíry, se kterými zachází jako s milostným dopisem. Pojmenování pro tyto praktiky je kaviár, scat.

U silně rozvinuté koprofilie už pacient nepotřebuje žádnou milenku, protože mu k ukájení potřeby stačí vlastní výkal nebo výkal jakékoliv ženy z veřejného záchodku.

Jednou z forem koprofilie je pojídání výkalů - koprofágie. U koprofagů také nalézáme zálibu v zavádění potravin do konečníku, odkud je za určitou dobu jazykem přímo vyjídají. Ze zdravotního hlediska je koprofágie velmi rizikovou činností, která může být zdrojem infekcí, např. žloutenky.

Související zdroje


Související témata

Ass to mouth

Ass to mouth

Ass to mouth (v překladu "ze zadku do pusy") je hovorový výraz pro sexuální praktiku, kdy muž provádí anální sex s partnerkou...

Blumpkin

Blumpkin

Blumpkin je jeden ze slangových výrazů týkajících se sexu, které ovšem jen zřídkakdy najdou uplatnění v reálném životě. Určitě ale zaujme koprofiliky.

Dirty Sanchez

Dirty Sanchez

Slangový výraz poprvé použitý britskou gay komunitou v 60. letech. Později rozšířený i v heterosexuálních kruzích. Původně fiktivní praktika, která měla pobuřovat.

Infantilismus

Infantilismus

Infantilismus je parafilie, při které má dospělý člověk touhu nosit pleny a chce, aby s ním bylo zacházeno jako s bezmocným kojencem.

Lidský záchod

Lidský záchod

BDSM technika lidského záchodu je praktikou extrémně ponižující a dost nechutnou.

Mysofílie

Mysofílie

Mysofílie je druh fetišismu, kdy má jedinec patologický zájem o nečistoty, touží být špinavý nebo v kontaktu se špinavými předměty.

Pikacismus

Pikacismus

Pika (pikacismus) je psychologická porucha, která je charakteristická chutí na látky, které jsou nejedlé a z velké části nízkokalorické. Látka může být biologická (např.

Rimming

Rimming

Jedná se o sexuální praktiku, při níž je jazykem drážděna oblast kolem konečníku.

Saliromanie

Saliromanie

Salirofilie je sexuální úchylka, při které jedinec prožívá rozkoš znečišťováním partnera nebo jiných osob močí, výkaly a dalšími látkami (inkoust, bláto, špína).

Sexuální deviace

Sexuální deviace

Sexuální deviace označuje takové chování, které vybočuje z hranic stanovené normality, případně sexuálně motivované chování,...

Vybíráme z e-shopu