Lidský záchod, human toilet play

Lidský záchod, human toilet play

BDSM technika lidského záchodu je praktikou extrémně ponižující a dost nechutnou. Provádí se tak, že dominantní partner vykonává malou nebo i velkou potřebu do úst svému submisivnímu partnerovi. Ten vše musí spolykat.

Zvládnutí této praktiky se perfektně hodí pro D/s vztah 24/7.

Tuto ošemetnou techniku ponížení mohou provádět jen D/s páry, které jsou ve svých zvrhlých hrách již hodně daleko. Jinak riskují, že celý vztah zničí. Cílem je, aby z toho oba měli patřičný požitek. U subíka nejde ani tak o to, aby mu to chutnalo, spíše aby si našel zalíbení v takovém posloužení svému Pánovi. Vychutnat v pravém slova smyslu si ji může koprofilik.

Jak se k této praktice dopracovat

S touto praktikou je potřeba začínat pozvolna. Pokud s tím páry nemají zatím zkušenost a rádi by se to naučili, je dobré si trénink rozdělit do dvou fází.

Méně zkušené páry s Human Toilet mohou začít tak, že Dominant počůrá obličej svému subíkovi. Zatím ne do úst. Jakmile si na tuto ponižující novinku oba zvyknou, může začít čůrání na rty a pak i do úst.

Druhý krok, kterým je vykonávání velké potřeby do úst, lze pozvolna natrénovat například tak, že Pán zajde vykonat normálně na toaletu a subík jej pak přijde ústy očistit. Pak lze postoupit dále.


Související hračky


Související témata

24/7 BDSM

24/7 BDSM

Součástí BDSM praktik je aplikování dominantně-submisivního (D/s) vztahu (případně Master-slave, M/s, vztahu Pána a otroka).... Celý článek...

BDSM

BDSM

BDSM označuje široké spektrum erotických technik, které se spolu partneři dobrovolně rozhodli praktikovat ve vzájemném submisivně-dominantním... Celý článek...

Dominant

Dominant

Dominant je osoba, která uplatňuje sílu k ovládnutí partnera či situace. Celý článek...

Humiliation

Humiliation

Humiliation neboli ponížení je psychologická sexuální praktika, která působí hlavně na pocity. Celý článek...

Kink, kinkster

Kink, kinkster

Kink je pojem v sexuální terminologii používaný pro nekonvenční sexuální praktiky, jako je například bondage, dominance a... Celý článek...

Koprofilie

Koprofilie

Koprofilie je sexuální úchylka pramenící z análně-erotického vývojového stádia dítěte. Celý článek...

Sub

Sub

Submisivní partner je takový, který je po dobu trvání hry či erotické scény podřízen svému dominantovi. Celý článek...