Návleky na penis

Návleky na penis

Návlek na penis je erotická pomůcka, která slouží buď k rozšíření tloušťky a délky penisu, nebo ke zvýšení stimulace partnerky pomocí vroubkování. Narozdíl od erekčních kroužků návleky neprodlouží erekci. Návlek totiž nezaškrcuje krev u kořene penisu, ale je nasazen po celé jeho délce.

Návleky pro rozšíření penisu mají silnou vrstvu, proto dochází ke snížení citlivosti penisu při styku. Při potížích s předčasnou ejakulací to může být výhodné, při nedostatečné vzrušivosti naopak hrozí dřívější ochabnutí erekce.

Návleky pro zvýšení stimulace pomocí výstupků a vroubků jsou obvykle tenké. Při styku působí téměř jako kondom a snížení citlivosti je malé.

Návleky se vyrábějí nejčastěji z pružného plastu (elastomeru), kvalitnější ze silikonu.

VÝUKA: Návleky zvětší penis dočasně. Pokud chcete penis zvětšit natrvalo, přečtěte si článek Jak zvětšit penis aneb odpovědi na vše, co jste chtěli vědět.


Související hračky


Související témata

Erotické pomůcky

Erotické pomůcky

Erotické pomůcky jsou takové předměty, které jsou určeny ke zpestření sexuálního života nebo k autoerotice v případě chybějícího sexuálního partnera. Erotické pomůcky mohou být bez vibrací (např. dilda, masturbátory) i s vibracemi (vibrátory, šukací stroje).... ...

Šourek

Šourek

Šourek (latinsky „scrotum“) je kožovitý vak, v němž jsou uložena varlata. Leží mezi řitním otvorem a penisem. Šourek slouží k regulaci teploty ve varlatech. Spermie totiž potřebují pro svůj vývoj průměrnou teplotu 34,4 °C – tedy menší než je normální teplota lidského těla.... ...

Návleky na penis - související

Související hračky

Články na téma

Vybíráme ze Sexypedie

Vybíráme z e-shopu