Pubic hair, pubické ochlupení

Pubic hair, pubické ochlupení

Pubické ochlupení je ochlupení, které roste v oblasti intimních partií. Konkrétně v oblasti genitálií, třísel a částí stehen. Toto ochlupení se začíná u člověka projevovat v období puberty

Ženám ochlupení roste nejvíce na stydkém pahorku a stydkých pyscích. Mužům zejména u kořene penisu a šourku. Ochlupení na intimních partiích dorůstá maximálně do 10 centimetrů a časem se chlupy stávají tmavší, hrubší a převážně kudrnaté. Ovšem najdou se světlé typy lidí, například blondýnky nebo zrzky, které mají ochlupení světlé a mnohdy menšího rozsahu.

V dnešní době je módním trendem chloupky odstraňovat pomocí různých technik jako je například použití žiletky, vosku, brazilské depilace nebo epilátoru.

Mezi hlavní důvody, proč si dnes lidé pubické ochlupení odstraňují patří například hygiena, estetický dojem, náboženství a příjemnější sexuální prožitek. Například u sexuálních praktik jako je lízání (cunnilngus) nebo felace.


Související hračky


Související témata

69

69

69 možná není nejpopulárnější sexuální poloha na světě, ale společně s misionářem a pejskem patří k těm nejznámějším. Celý článek...

Hirsutofilie

Hirsutofilie

Hirsutofilie je sexuální odchylka, která se projevuje sexuální přitažlivostí velmi chlupatými partnery. Celý článek...