Šukací stroje, fucking machines

Šukací stroje, fucking machines

Šukací stroje jsou zařízení určené pro simulaci soulože. Jsou to složitější varianty vibrátorů a používají se k vaginální i análni stimulaci. Nevýhodou je vyšší hlučnost oproti vibrátorům.

Běžné typy se skládájí z elektromotoru, mechanismu pro převod rotace na kmitavý pohyb a dilda. Pneumatické typy mají místo elektromotoru kompresor a kmitavý pohyb dilda je vytvářen změnami tlaku - jako u zbíječky.

Šukací stroj vypadá obvykle jako sedlo s penisem. U dražších variant může dildo i rotovat, nebo se natáčet do stran. Výhodou bývají výměnné nadstavce a regulace hloubky průniku.

Amatérské šukací stroje, sestrojené např. z vrtačky, mohou být velmi nebezpečné. Profesionální výrobky jsou jištěny z hlediska síly i hloubky průniku tak, aby nemohlo dojít ke zranění.

Mezi známé šukací stroje patří sedlo Sybian, nebo nafukovací postel Louisiana Lounger.


Související hračky


Související témata

Drilldo

Drilldo

Drilldo je stroj na sex (anglicky Sex Machine, potažmo Love Machine), který se dá držet v ruce. Celý článek...

Erotické pomůcky

Erotické pomůcky

Erotické pomůcky jsou takové předměty, které jsou určeny ke zpestření sexuálního života nebo k autoerotice v případě chybějícího... Celý článek...

Vibrátor

Vibrátor

Vibrátor je erotická pomůcka ve tvaru penisu. Narozdíl od dild obsahují vibrátory motor a elektroniku pro ovládání intenzity... Celý článek...

Šukací stroje - související

Související hračky

Články na téma

Vybíráme ze Sexypedie