Co znamená upskirt, pod sukní, sukně nahoru?

Upskirt, pod sukní, sukně nahoru

Upskirt označuje místo pod sukní a znamená i sukně nahoru. Zároveň je to i sexuální fetiš s prvky voyerismu, který se vyznačuje sledováním osob v sukni a sledováním toho, co mají pod ní. Tento pohled pod sukni zkoumá i kalhotky a intimní partie dotyčné.

Nejoblíbenějším objektem tohoto sledování jsou výhradně ženy a dospívající dívky. Muži jsou velmi zvědaví, co ženy pod sukní skrývají a mnohdy hodnotí i jaké kalhotky ženy nosí.

Co je upskirting?

Mnohdy při tomto sexuálním fetiši dochází i k focení a natáčení dotyčných v sukních - pro pořizování fotek rozkroku se ujal pojem upskirting. Takové fotografii pořízené bez vědomí fotografované osoby se pak říká creepshot.

Pohled pod sukni naostro.
Pohled pod sukni naostro.

S kalhotkami i naostro

Mnoho žen chodí bez spodního prádla – tedy naostro. S voyerstvím má upskirt společné to, že k sexuálnímu vzrušení dochází šmírováním a sexuálními představami. Ženy jsou sledovány anonymně, například na ulici nebo na dalších veřejných místech.

Velmi oblíbenou součástí Upskirtu je chtěné i nechtěné zvedání sukní. Velká část žen také úmyslně chodí naostro a nosí krátkou sukni a je si vědoma toho, že ostatní pod ni můžou vidět a být vzrušení. 

Související zdroje


Související hračky


Související témata

Voyeurismus

Voyeurismus

Voyeurismus (též skoptofilie) se řadí mezi sexuální deviace. Voyerové dosahují vzrušení tajným pozorováním druhých lidí při souloži, při svlékání, sprchování, nebo masturbaci, a to bez jejich vědomí.... ...

Upskirt - související

Související hračky

Články na téma

Vybíráme ze Sexypedie

Vybíráme z e-shopu