Upskirt, pod sukní, sukně nahoru

Upskirt, pod sukní, sukně nahoru

Upskirt označuje místo pod sukní a znamená i sukně nahoru. Zároveň je to i sexuální fetiš s prvky voyerismu, který se vyznačuje sledováním osob v sukni a sledováním toho, co mají pod ní. Tento pohled pod sukni zkoumá i kalhotky a intimní partie dotyčné.

Nejoblíbenějším objektem tohoto sledování jsou výhradně ženy a dospívající dívky. Muži jsou velmi zvědaví, co ženy pod sukní skrývají a mnohdy hodnotí i jaké kalhotky ženy nosí.

Co je upskirting?

Mnohdy při tomto sexuálním fetiši dochází i k focení a natáčení dotyčných v sukních - pro pořizování fotek rozkroku se ujal pojem upskirting. Takové fotografii pořízené bez vědomí fotografované osoby se pak říká creepshot.

Pohled pod sukni naostro.
Pohled pod sukni naostro.

S kalhotkami i naostro

Mnoho žen chodí bez spodního prádla – tedy naostro. S voyerstvím má upskirt společné to, že k sexuálnímu vzrušení dochází šmírováním a sexuálními představami. Ženy jsou sledovány anonymně, například na ulici nebo na dalších veřejných místech.

Velmi oblíbenou součástí Upskirtu je chtěné i nechtěné zvedání sukní. Velká část žen také úmyslně chodí naostro a nosí krátkou sukni a je si vědoma toho, že ostatní pod ni můžou vidět a být vzrušení. 

Související zdroje


Související hračky


Související témata

Voyeurismus

Voyeurismus

Voyerové dosahují vzrušení tajným pozorováním druhých lidí při souloži, při svlékání, sprchování, nebo masturbaci a to bez...

Upskirt - související

Související hračky

Články na téma

Vybíráme ze Sexypedie