Vibrační vajíčko

Vibrační vajíčko

Vibrační vajíčko (v angličtině love egg, neboli vajíčko lásky, případně vibrating egg či bullet) je erotická pomůcka pro ženy. Vajíčko je určeno primárně pro vnitřní stimulaci pochvy - žena jej drží uvnitř sevřením vaginálních svalů, dají se však použít také k vnější stimulaci klitorisu, bradavek, penisu či jiných erotogenních míst.

Bývá vyrobeno z plastu nebo silikonu a uvnitř má vibrační motorek. Vibrace se ovládají kabelovým ovladačem, dálkovým ovládáním nebo aplikací v chytrém telefonu.

Vibrační vajíčka s kabelovým ovladačem lze většinou využít i k anální stimulaci, vajíčka s dálkovým ovladačem jsou pak ideální párovou hračkou - lze je používat prakticky kdekoliv, třeba i venku. U některých typů vajíček vibruje i ovladač (lze tedy využít např. ke dvojité stimulaci).

Související zdroje


Související hračky


Související témata

Erotické pomůcky

Erotické pomůcky

Erotické pomůcky jsou takové předměty, které jsou určeny ke zpestření sexuálního života nebo k autoerotice v případě chybějícího sexuálního partnera. Erotické pomůcky mohou být bez vibrací (např. dilda, masturbátory) i s vibracemi (vibrátory, šukací stroje).... ...

Venušiny kuličky

Venušiny kuličky

Venušiny kuličky jsou jednou z nejstarších erotických pomůcek pro ženy. Obvykle jsou to dvě duté plastové kuličky, ve kterých jsou menší kovové kuličky. Při pohybu se malá kulička uvnitř rozhoupe a přenáší tak vibrace vnějšímu obalu.... ...

Vybíráme z e-shopu