Sprej s efektem zpevnění a zúžení vaginy Lovely Lovers TightUP, 50 ml

Sprej s efektem zpevnění a zúžení vaginy TightUP

Užijete si intenzivnější postelové chvíle ve dvou

Chcete při sexu dopřát sobě i svému partnerovi intenzivnější rozkoš? Intimní sprej Lovely Lovers TightUP vám pomůže ke zúžení vaginy a dosažení orgasmu. Sprej vás potěší svěží mentolovou vůní. Obsahuje aktivní složky (např.  Více
  • má zpevňující účinek a zlepšuje pružnost pochvy
  • pomáhá ke snadnějšímu dosažení orgasmu
  • oběma z páru zlepšuje prožitek ze sexu
skladem

Kdy zboží dostanu?
455

ks
Popis a parametry
Sprej s efektem zpevnění a zúžení vaginy Lovely Lovers TightUP, 50 ml

Chcete při sexu dopřát sobě i svému partnerovi intenzivnější rozkoš? Intimní sprej Lovely Lovers TightUP vám pomůže ke zúžení vaginy a dosažení orgasmu.

Sprej vás potěší svěží mentolovou vůní. Obsahuje aktivní složky (např. vilín, arginin a jírovec maďal), které zlepšují pružnost pochvy a mají zpevňující účinek. Panenský efekt (stažení poševních stěn) si můžete užívat až 30 minut.

lehce hřejivý efekt, postará se o silnější prokrvení intimních partií a zvyšuje citlivost a vnímání sexuálních podnětů. Ženám pomáhá ke snadnějšímu dosažení orgasmu (mnohdy i několikanásobnému) a oběma z páru zlepšuje prožitek ze sexu.

Sprej se snadno aplikuje a má rychlý účinek. Je vytvořený na vodní bázi, takže je zcela bezpečný a nevyvolává podráždění. Navíc nezanechává skvrny a může být použitý zároveň s kondomy a erotickými hračkami.

Pomůže ke snadnějšímu dosažení orgasmu i ženám, které jinak potřebují větší vzrušení a silnou stimulaci. Je vhodný i pro ženy, které mají po porodu ochablé poševní svaly.

TIP: Jestliže vám nevyhovuje forma spreje, máme i lubrikační gel se stejným účinkem.

UPOZORNĚNÍ: Pouze k zevnímu použití. Při nesnášenlivosti nebo alergické reakci na některou z obsažených látek přípravek přestaňte používat. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před vysokými teplotami.


Sprej s efektem zpevnění a zúžení vaginy TightUP vyrobený firmou Lovely Lovers

Široká nabídka gelů pro zúžení vaginy na Vibratory.net. Kvalitní produkt od firmy Lovely Lovers má doma dohromady 8 zákazníků. Podívejte se na jejich názor a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Lovely Lovers na Vibratory.net

Na Vibratory.net si můžete vybrat z 30 produktů od tohoto výrobce. Další zboží od firmy Lovely Lovers se nachází tady.Parametry

  • Obsah: 50 ml
  • Balení: plastová lahvička s rozprašovačem
  • Použití: Naneste malé množství tekutiny na intimní partie pomocí rozprašovače.
  • Složení (INCI): Water, Glycerin, Mentha Piperita Extract, Aesculus Hippocastanum Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Mentha Arvensis Leaf Oil, Arginine, Hydroxyethylcellulose, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Aroma, D-Limonene
  • Skladování: Uchovávejte na chladném místě.
  • Výrobce: Lovely Lovers (Polsko)