Sprej s efektem zpevnění a zúžení vaginy Lovely Lovers TightUP, 50 ml

Sprej s efektem zpevnění a zúžení vaginy TightUP

Užijete si intenzivnější postelové chvíle ve dvou

Chcete při sexu dopřát sobě i svému partnerovi intenzivnější rozkoš? Intimní sprej Lovely Lovers TightUP vám pomůže ke zúžení vaginy a dosažení orgasmu. Sprej vás potěší svěží mentolovou vůní. Obsahuje aktivní složky (např.  Více
  • má zpevňující účinek a zlepšuje pružnost pochvy
  • pomáhá ke snadnějšímu dosažení orgasmu
  • oběma z páru zlepšuje prožitek ze sexu
skladem

Kdy zboží dostanu?
455

ks
Popis a parametry
Sprej s efektem zpevnění a zúžení vaginy Lovely Lovers TightUP, 50 ml

Chcete při sexu dopřát sobě i svému partnerovi intenzivnější rozkoš? Intimní sprej Lovely Lovers TightUP vám pomůže ke zúžení vaginy a dosažení orgasmu.

Sprej vás potěší svěží mentolovou vůní. Obsahuje aktivní složky (např. vilín, arginin a jírovec maďal), které zlepšují pružnost pochvy a mají zpevňující účinek. Panenský efekt (stažení poševních stěn) si můžete užívat až 30 minut.

lehce hřejivý efekt, postará se o silnější prokrvení intimních partií a zvyšuje citlivost a vnímání sexuálních podnětů. Ženám pomáhá ke snadnějšímu dosažení orgasmu (mnohdy i několikanásobnému) a oběma z páru zlepšuje prožitek ze sexu.

Sprej se snadno aplikuje a má rychlý účinek. Je vytvořený na vodní bázi, takže je zcela bezpečný a nevyvolává podráždění. Navíc nezanechává skvrny a může být použitý zároveň s kondomy a erotickými hračkami.

Pomůže ke snadnějšímu dosažení orgasmu i ženám, které jinak potřebují větší vzrušení a silnou stimulaci. Je vhodný i pro ženy, které mají po porodu ochablé poševní svaly.

TIP: Jestliže vám nevyhovuje forma spreje, máme i lubrikační gel se stejným účinkem.

UPOZORNĚNÍ: Pouze k zevnímu použití. Při nesnášenlivosti nebo alergické reakci na některou z obsažených látek přípravek přestaňte používat. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před vysokými teplotami.


Sprej s efektem zpevnění a zúžení vaginy TightUP vyrobený firmou Lovely Lovers

Široká nabídka gelů pro zúžení vaginy na Vibratory.net. Kvalitní produkt od firmy Lovely Lovers má doma dohromady 65 zákazníků. Podívejte se na jejich názor a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Lovely Lovers na Vibratory.net

Na Vibratory.net si můžete vybrat z 30 produktů od tohoto výrobce. Další zboží od firmy Lovely Lovers se nachází tady.Parametry

  • Obsah: 50 ml
  • Balení: plastová lahvička s rozprašovačem
  • Použití: Naneste malé množství tekutiny na intimní partie pomocí rozprašovače.
  • Složení (INCI): Water, Glycerin, Mentha Piperita Extract, Aesculus Hippocastanum Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Mentha Arvensis Leaf Oil, Arginine, Hydroxyethylcellulose, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Aroma, D-Limonene
  • Skladování: Uchovávejte na chladném místě.
  • Výrobce: Lovely Lovers (Polsko)