6 nejbizarnějších sexuálních zranění 2/2

Že láska bolí je známá věc. Jaké to je, když bolí i sex jsme vám přiblížili na bizarních sexuálních úrazech v první části tohoto článku. Na další tři nezvyklé zranění při sexu se podíváme i v následujícím jeho pokračování. Věděli jste, že některé polohy z Kámasutry mohou být nebezpečné?

6 nejbizarnějších sexuálních zranění 2/2

4. Nekonečné vzrušení díky herní konzoli

Konzoli Wii Fit propadly převážně ženy. Mají totiž větší sklony toužit po dokonalé postavě než muži.
Konzoli Wii Fit propadly převážně ženy. Mají totiž větší sklony toužit po dokonalé postavě než muži.

Toto zranění sice nevzniklo přímo při sexu, ale má s ním mnoho společného. 24letá Amanda Flowersová z Manchesteru si velmi oblíbila novinku od společnosti Nintendo, herní konzoli Wii Fit. S její pomocí cvičila tak urputně, až uklouzla a spadla rozkrokem přímo na ovládací desku. Od té doby se musí potýkat se skutečně (ne)příjemným handicapem. Amanda totiž upadla tak nešťastně, že si skřípla nerv v intimních partiích a způsobila si tak neléčitelný syndrom neustálého sexuálního vzrušení.

V současnosti potřebuje Amanda denně alespoň 10 sexuálních aktů, aby se cítila uspokojená. Vzrušit ji nyní dokáží i tak jemné impulsy, jako jsou například vibrující telefon v kapse nebo spuštěný ruční mixér. Amanda Flowersová se nechala slyšet, že jí nezbývá než žít v naději, že najde nadsamce, který ji dokáže plně sexuálně uspokojit. (Zdroj: http://www.huffingtonpost.com/2010/04/14/amanda-flowers-claims-wii_n_537242.html)

5. Kámasútrová akrobacie

Sexuální poloha indrani vyobrazená na ilustraci z Kámasútry.
Sexuální poloha indrani vyobrazená na ilustraci z Kámasútry.

Že experimentovat při sexu nemusí být vždy ten nejlepší nápad, může potvrdit ruský pár ve středních letech, který uvízl v sexuální poloze z Kámasútry. Ivan Sokolov a jeho žena Valentina si půjčili od přítele indickou knihu lásky a rozhodli se některé z popisovaných pozic vyzkoušet. Na jedné z nich se však doslova zasekli. Jedná se o polohu indrani, kdy si partnerka lehne na záda a nohy přitáhne k ňadrům. Muž do partnerky vniká zezadu a opírá se při tom o ruce před svými koleny. Žena potom svoje nohy vloží partnerovy do podpaží nebo mu je položí na hrudník. Rukama se mu opírá o stehna nebo ho obejme kolem zadku.

Ruským padesátníkům tato poloha přišla patrně jako brnkačka, jenže asi pozapomněli, že Valentina trpívá při orgasmu křečemi vaginálního svalstva. K těm bohužel došlo i nyní a milenci v sobě uvízli. Situace byla natolik bezvýchodná, že Ivanovi a Valentině nezbývalo než si zavolat lékařskou pomoc. Přestože mužův penis po hodinách věznění v partnerčině vagině už slušně otékal, dopadlo nakonec všechno dobře. Ivan může být rád, že mu na jeho mužská chlouba zůstala celá a personál nemocnice byl vděčný za skvělou historku na party. (Zdroj: http://www.medindia.net/news/Couples-Got-Stuck-in-Chair-After-Trying-Kama-Sutra-Pose-49862-1.htm)

6. Vdechnutý kondom

Orální sex skončil nešťastným vdechnutím kondomu. Zvláštní na tom je, že mladá žena o tom neměla půl roku ani ponětí.
Orální sex skončil nešťastným vdechnutím kondomu. Zvláštní na tom je, že mladá žena o tom neměla půl roku ani ponětí.

Když přišla 27letá Indka k lékaři, stěžovala si na neustálý kašel, rýmu a horečku. Všechny tyto symptomy se u ženy projevovaly už šestý měsíc v kuse. Není divu, že žádný z odborníků nemohl dlouho přijít na to, co je příčinou problémů mladé a jinak zcela zdravé ženy. Nasadili jí tedy antibiotika a čekali, co se stane. Jenže se nedělo nic. Případ jako stvořený pro doktora House rozlouskl až doktor Jaswant Rai. Udělal pár testů a nakonec pomocí kamery nahlédl do plic mladé nešťastnice. V nich našel uvíznutý kondom, který Indka patrně někdy před půl rokem omylem vdechla při orálním sexu. (Zdroj: http://www.estergoldberg.com/views_from_a_broad/2008/12/a-woman-in-india-inhaled-a-condom-while-performing-oral-sex.html)

 Související hračky