6 nejbizarnějších sexuálních zranění 1/2

Když se řekne sex, většina z nás si představí příjemné chvíle strávené se svým partnerem. Jenže někdy holt nemůže jít všechno podle plánu a slibně rozjeté číslo může skončit i katastrofou. Krom ostudy si pak ze zpackaného sexuálního aktu můžete odnést i nehezké zranění. Že láska bolí je známá věc. Jaké to je, když bolí i sex si ukážeme na 6 případech, které se skutečně staly.

6 nejbizarnějších sexuálních zranění 1/2

1. Cucflek tak silný, že způsobil mrtvici

Takový cucflek může být i docela nepříjemná záležitost. Zvláště, chystáte-li se do společnosti.
Takový cucflek může být i docela nepříjemná záležitost. Zvláště, chystáte-li se do společnosti.

Důsledek příliš vášnivé předehry nebo způsob, jak dát ostatním najevo, že tenhle objekt už někomu patří. Spíš než pod lékařským označením hematom budete znát tuto malou červenou nebo modrou skvrnku pod lidovým označením „cucflek“.

Jedním pořádným cucflekem se snažil svou 44letou partnerku orazítkovat náruživý Novozélanďan. Kousanec lásky se mu povedl řekněme nad očekávání. Milenec totiž nasál kůži partnerky tak silně, že jen několik hodin po jejich vášnivém setkání musela být odvezena do nemocnice. Znecitlivěla jí totiž celá levá ruka. Doktoři se domnívali, že žena prodělala lehkou mrtvici, ale nemohli najít žádný viditelný důkaz. Nakonec si všimli cucfleku na krku a vše bylo jasnější. Příliš silný podtlak vytvořil krevní sraženinu, která krevním oběhem postupně doputovala až do srdce. To už ale vášnivá Novozélanďanka seděla doma u televize a volala si záchranku. (Zdroj: http://www.dailymail.co.uk/health/article-1349201/Woman-suffers-stroke-amorous-partner-gives-love-bite.html)

2. Polibek, o kterém jen tak neuslyšíte

Líbání je samo o sobě bezpečné, ono ohrané 'všeho s mírou' však platí i tady.
Líbání je samo o sobě bezpečné, ono ohrané 'všeho s mírou' však platí i zde.

Když se v prosinci roku 2008 pustil tento čínský pár do líbání, ani jeden z nich tehdy asi netušil, že i tento poměrně běžný projev vzájemné náklonnosti může být zdraví nebezpečný. Přítel mladé Číňanky totiž ženu líbal natolik vášnivě, že jí při tom praskl ušní bubínek. Do nemocnice mladá Číňanka dorazila úplně hluchá na jedno ucho.

V čínských médiích tehdy tato událost spustila poprask a strhla vlnu článků o nebezpečí líbání. Nemějte ale strach, líbání je za běžných podmínek zdraví prospěšná a bezpečná aktivita. Jenom se to s ním nesmí moc přehánět. Ženě z našeho příběhu se údajně vrátil sluch do dvou měsíců od nehody a tak si z této příhody naštěstí neodnesla žádné trvalé následky. Tak snad se alespoň poučila. (Zdroj: http://news.bbc.co.uk/2/hi/asia-pacific/7772902.stm)

3. Zabetonovaný zadek

Věříme, že mezi nemocničním personálem se ze zabetonovaného zadku stala velmi oblíbená historka.
Věříme, že mezi nemocničním personálem žije příběh betonového zadku dodnes.

Peter J. Stephens a Mark L. Taff jsou vážení lékaři přispívající do Academic journalu. Jednoho dne k nim do ordinace přišel zdravý, střízlivý 20letý mladík, kterému v análním otvoru uvízl neznámý předmět. Na otázku, jak k uvíznutí předmětu došlo, mladík odpověděl, že jen tak blbli s přítelem a nenapadlo je nic lepšího, než si do řitního otvoru nalít čerstvý beton… Zbytek příběhu se stal navždy lékařským tajemstvím. Jediné, o čem se páni doktoři zmiňují, je samotný nález, který musel být mladému experimentátorovi vyjmut. Měřil 12x7x5 cm a vážil celých 275 gramů. Slušný kousek, co říkáte? (Zdroj: http://www.well.com/~cynsa/cement.html)

Na co se těšit příště?

V druhé části našeho článku o nejbizarnějších sexuálních zraněních se dočtete například jaké to je, když vdechnete kondom a půl roku o tom nemáte ani páru, přiblížíme vám případ jedné ruské dvojice, která zůstala hodiny zaseknutá v poloze z Kámasútry a zjistíte, že některé herní konzole dokáží člověku "zpříjemnit" život na hodně dlouho.Související hračky