Swingers 2/3 – české swingers kluby a jejich pravidla

Dnes se zaměříme na české swingers kluby. Zjistíte, jaká jsou pravidla pro vstup a jak se zajišťuje bezpečnost návštěvníků. Dozvíte se také, jak swinger akce vypadají, kolik stojí vstup na párty a zda jsou povoleny gay nebo bixexuální praktiky. Prostě vše, co potřebujete znát, pro výběr nejvhodnějšího swingers klubu.

Swingers 2/3 – české swingers kluby a jejich pravidla

Každý klub má svá vlastní pravidla pro vstup návštěvníků, zajištění jejich bezpečnosti a hladký průběh erotické párty. Některé podmínky jsou však ve všech klubech stejné:

 • Pravidla návštěvy swingers klubu
  Účastník musí být starší 18 let.
 • Musí být zcela zdravý (nesmí mít pohlavní nemoci, ani žádnou akutní infekci např. chřipku).
 • Vstup je zakázán podnapilým a lidem pod vlivem drog.
 • Účastník nesmí jakkoliv obtěžovat ostatní hosty. Žárlivé nebo agresivní chování automaticky znamená vykázání z klubu.
 • "Ne" je vždy a za všech okolností bráno jako "Ne" a není chápáno jako urážka.
 • Je zakázáno focení a pořizování jakéhokoli audio nebo video záznamu. Lidé v klubu mají povinnost zachovávat mlčenlivost o dění na párty a jejích ostatních účastnících.

Často se ještě vymezuje vhodný styl oblečení, prostor určený ke kouření (cigaret) a pravidla pro užívání sauny a bazénu apod. Na internetových stránkách byste se vždy měli dozvědět dostatek informací o klubu i jeho pravidlech.

Erotická párty pro páry, i pro jednotlivce

Manželské i milenecké páry jsou z pravidla vítány v každém klubu. Samotné ženy také většinou nemají problém se vstupem. Naopak se jim dostává vřelého uvítání a často ani nemusí platit. Na druhé straně samotný muž bude mít situaci komplikovanější a většinou se dovnitř dostane pouze při speciálních akcích (např. gang bang, kdy je převaha mužů 'potřebná').

Muž bez vlastní partnerky se může do swingers klubu dostat také v doprovodu spřáteleného páru. Takový vstup se nazývá 2+1 a pár se musí za svého kamaráda zaručit. Muž se nesmí pouštět do erotických hrátek s jiným párem, pokud k tomu nebude jasně vyzván. V případě porušení pravidel je vykázán včetně páru, který jej přivedl. Vstupy 2+1 jsou povoleny častěji než samostatný vstup muže, ale i tak se objevují spíše na speciálních akcích. Swingers párty pro trojice jsou obvyklé např. v klubech Swingers Club Paradiso, Bunkr, nebo Extasy.

Bazénová swingers párty
Dva manželské páry ve swingers klubu

Ceník swingers akcí

Níže uvedené ceny jsou vybrány a zprůměrovány z několika českých klubů. Konkrétní ceny se proto mohou u Vámi vybraného klubu mírně lišit.

 • Vstupné do swinger klubu - ceny
  Pár muž–žena zaplatí 500 Kč do 2000 Kč za večerní párty, denní akce bývají o 2–3 stovky levnější.
 • Samotné ženy mají vstup zdarma, nebo jen symbolický (např 69 Kč).
 • Na speciální akce, kde mohou i trojice (2+1) nebo samotní muži platí muž bez partnerky obvykle 1000–1500 Kč.
 • Pokud se rozhodnete přenocovat, je obvyklá cena 500 Kč za pokoj, avšak ne všechny podniky tuto službu poskytují.
 • Pokud Vás swingování chytne, můžete se těšit na slevy. Většina klubů poskytuje cenově zvýhodněné permanentky, např. každý pátý vstup zdarma.

Bisexualitě se většinou nikdo nebrání

Podle průzkumů se k bisexualitě hlásí mezi návštěvníky swingers klubů jedna pětina mužů a dvě ze tří žen. Ve většině klubů homosexuální praktiky zakázané nejsou. Dvě ženy jsou mezi swingers návštěvníky k vidění velmi často, dva muži spíš výjimečně. Pokud by se vám snad tento pohled moc nezamlouval, najdete kluby (akce), které jsou čistě heterosexuální.

Lesbičky na swingers
Ženy mají na swingers párty mezi sebou kontakt běžně, bisex mužů je méně.

Gay swingers páry

Dvě ženy se na normální swingers party většinou velmi jednoduše ztratí, protože ženy mezi sebou mají kontakt takřka na každé akci. Dva muži budou mít celou věc mnohem komplikovanější a pokud se chtějí v klubu milovat, je lepší se domluvit s aktuálně přítomnými – ne každému je to příjemné.

Některé kluby pořádají i gay swingers party, je to však spíš vyjímečné. Z českých klubů, které gay akce občas pořádají, patří např. Barocco Boys Club.

Věk ani vzhled (většinou) není důležitý

Samozřejmě se nemusíte bát navštívit swingers akci jen proto, že máte třeba nějaké to kilo navíc. Většina swingers návštěvníků nejsou žádní vrcholoví modelové - jsou to prostě obyčejní lidé. Někteří jsou hubení, jiní při těle, uvidíte malá i velká prsa, hezké i obyčejné tváře. Jako kdekoliv jinde.

Jen minimum klubů (většinou to bývají speciální akce) mají určenou horní věkovou hranici pro vstup. Lidé s viditelným fyzickým postižením mohou mít v některých klubech dveře zavřené. Výběr oblečení záleží jen na vás. Nápadité erotické prádlo samozřejmě nikdy nic nezkazí.

Čtyřka v posteli
Takhle krásní na swingers akci rozhodně všichni nejsou.

Jaké sexuální praktiky se na swingers provozují

Téměř nikde nejsou dovoleny násilné či nehygienické sexuální praktiky (mučení, tvrdé SM, piss). Pokud máte kontroverznější touhy, které by někoho mohly pobuřovat, budete si muset zkusit najít speciální akci. Běžný návštěvník swingers si přijde bez problému na své všude. Nejrůznější erotické pomůcky bývají zpravidla roztroušeny všude kolem.

Ve většině klubů jsou náležitě připraveni uspokojit i méně obvyklá přání návštěvníků. Pro milovníky tvrdšího zacházení je v klubu obvykle místnost s pomůckami jako jsou bičíky a plácačky. U lépe vybavených klubů najdete i nějaký ten erotický nábytek avšak pamatujte si, že nejste např. v BDSM studiu.

Pokud použíte po pořádném výprasku od dominy, bude lepší se obrátit na nějaký BDSM salón.

Biče, důtky, roubíky
V některém z pokojů bývají obvykle důtky, biče a plácačky připravené k akci.

Bezpečnost swingers klubů

Personál striktně dohlíží na dodržování všech přísných pravidel. Pokud by se objevil někdo, kdo by ostatní návštěvníky obtěžoval, bude z klubu vykázán. Žárlivé a agresivní chování je navíc potrestáno trvalým zákazem vstupu provinilce do klubu. Rozhodně se nebojte ozvat, pokud se vám něčí chování bude zdát nevhodné.

Bezpečnost swingers z hlediska zachování soukromí

Ve všech swingers podnicích je zakázáno pořizovat jakékoliv záznamy. Nemusíte se bát, že byste se druhý den objevili někde na internetu. Jsou ale i kluby, které své akce natáčí (výhradně s vaším písemným souhlasem). Na těchto akcích pak bývají vstupy i občerstvení zdarma. Záznam z takové akce pak můžete dostat profesionálně zdokumentovaný na DVD.

Soukromí na sex párty
Vložte obsah

Bezpečí v otázce sexuálních chorob

Každý swingers klub je přímo zahlcen kondomy a vy byste samozřejmě měli vyžadovat jejich použití. Pokud se rozhodnete pro sex bez kondomu, vystavujete se riziku. Podmínkou účasti je sice dobrý zdravotní stav, na nic se ale nelze spolehnout.

Hygiena ve swingers klubech

Vzhledem k povaze tohoto podnikání bývají kluby velmi dobře udržované. Seriózní podnik se stará o úklid i během rozjeté akce. Ale na nějaký ten obal od kondomu samozřejmě občas narazíte.

Tipy pro výběr swinger podniku

 • Pokud si myslíte, že dnes, v době internetu, mají všechny všechny podniky kvalitní webovou prezentaci, jste na omylu. Kvalitní stránky má bohužel menší část českých podniků. Doporučujeme proto vybírat z těch, které si na své prezentaci dali záležet, protože už to často odráží kvalitu služeb.
 • Dobrým vodítkem je také fotogalerie interiérů, která vám napoví, co můžete v klubu očekávat. Podniky na úrovni se svými interiéry rády pochlubí.
 • Pokud chcete opravdu maximální relaxaci, vyberte si klub s vířivkou, saunou nebo bazénem. V lepších podnicích si můžete objednat i masáž.
 • Některé kluby dokáží splnit i speciální přání náročných návštěvníků, avšak je třeba se předem domluvit. Příkladem může být osobní otrok či otrokyně na celý večer, pro klienty s dominantními sklony.
Interiér klubu
Interiér běžného swinger klubu
Co vás čeká příště?

Pokud jste se tedy i vy rozhodli získat netradiční erotické zážitky v některém z českých klubů, přejeme vám spoustu vzrušující zábavy! Pokud vás to láká, ale jste stále na vážkách, nenechte si ujít příští článek.

Ukážeme vám interiéry některých českých klubů od vstupu přes sprchy, bar, i pokoje pro milování. Také zodpovíme některé otázky návštěvníků swingers akcí: Co když mně přejde odvaha? Nebudou v klubu čumilové? Berou se nafukovací panny jako partnerka? Seriál ze světa swingers tedy zakončíme i v humorném duchu a rozhodně se máte na co těšit.


Vybíráme z e-shopu