Začínáme s elektrosexem 4/4 – violet wand a jiskřivky

Poslední díl seriálu o elektrosexu věnujeme zařízením, ze kterých doslova šlehají blesky. Violet wand se stal oblíbený nejen u fajnšmekrů elektrosexu ale i u těch, kteří se nebáli jeho laskavého pohlazení elektrickým výbojem. Pojďme se podívat, jak violet wand funguje a jak s ním můžete experimentovat.

Začínáme s elektrosexem 4/4 – violet wand a jiskřivky

Violet wandy neboli jiskřivky

Výboje sršící z jiskřivky
Jiskry sršící z elektrody

Tyto zařízení vypadají jako vytržené z nějakých sci-fi filmů. Historie violet wandů sahá až ke konci devatenáctého století. V jejich vzniku má prsty i slavný vynálezce Nikola Tesla, který sestrojil vysokonapěťový transformátor používaný jako zdroj energie pro přístroje generující vysokofrekvenční výboje.

Ty mají schopnost pronikat do horních vrstev tkáně a prohříváním stimulovat lidské svaly. Díky tomu se začaly ve dvacátých letech v USA vyrábět první violet wandy, které sloužily především jako léčebné prostředky.

O jejich medicínských účincích se dá sice polemizovat, nicméně lékařům zajišťovaly poměrně slušný příjem do jejich pokladen a tak popularita jiskřivek úspěšně rostla. Později se začaly vyrábět i první violet wandy určené pro domácí použití. Zřejmě v té době někdo přišel také na to, že výboje se dají využít i k sexuálnímu dráždění.


Video: Ukázka, jak funguje violet wand (jiskřivka) (zdroj: Youtube)
Moderní podoba zdroje s jiskřivkou pro elektrosex

Konstrukce violet wandu

Stejně jako u všech přístrojů pro elektrosex se i violet wand skládá ze dvou částí. Základem je zdroj, což je vlastně moderní verze původního Teslova transformátoru, která vyrábí vysoké napětí umožňující vznik výboje. Druhá část se je samotná jiskřivá elektroda, ze které výboj vychází a která se přikládá k tělu. Jedná se většinou o vakuovou skleněnou trubici, v níž při výbojích vznikají působivé světelné efekty. Opět zde narazíme na pestrou škálu designů, od podlouhlých válečků až po různé talířovité tvary.

  • Starý violet wand v kufříku - sběratelská rarita
    Zajímavost:  Občas je možné sehnat opravdu starý violet wand. Na první pohled by se mohlo zdát, že taková věc se hodí jen na výstavu. Ve skutečnosti se dá (po generální opravě provedené odbornou firmou) i nadále používat.

    Fajnšmekři se dokonce mohou pochlubit repasovanými historickými kusy starými více než 50 let.

Jak používat violet wand

Nemusíte se bát, že vás hrátky s jiskřivkami brzo omrzí. Nabízí se zde ohromné množství technik a variací. Milovníci violet wandů se dokonce často předhánějí ve vynalézání absolutně nových způsobů jak si udělat dobře.

Erotická předehra s violet wandem
Erotická předehra s violet wandem

Přímé techniky – nejsnazší cesta k rozkoši

Jak už název napovídá, jedná se o nejjednodušší techniku, kde kromě zdroje a elektrody nepotřebujeme zhola nic. Většina lidí si při zmínce o violet wandu vybaví právě tento druh technik, pří které se jiskry aplikují rovnou na tělo.

Postup je jednoduchý. Prostě zapojte elektrodu do zdroje a přiložte k tělu. Brzy zjistíte zajímavou věc. Pocit z protékajícího proudu se celkem překvapivě mění podle vzdálenosti elektrody od kůže.

Zatímco vy byste nejspíš čekali, že při přímém kontaktu s elektrodou dostanete největší ránu, opak je pravdou. Pořádný kousanec zpravidla obdržíte ve chvíli, kdy je přístroj daleko. Přímý kontakt s kůži je naopak často doprovázen pouze velmi příjemným pocitem hřejivého tepla. Pro úplnost dodáváme, že bolest při přeskoku proudu na větší vzdálenosti není nijak zvlášť velká.

Síla jisker překvapivě roste společně se vzdáleností
Síla jisker překvapivě roste společně se vzdáleností
Kufřík s elektrodami pro jiskřivku
Kufřík s elektrodami pro jiskřivku
Každý tvar elektrody vám poskytne trochu jiné potěšní
Každý tvar elektrody vám poskytne trochu jiné potěšní

Doporučujeme vyzkoušet různé druhy (tvary) elektrod. Každá z nich vám poskytne trochu jiný prožitek. Přímé techniky jsou ale jen pouhou špičkou ledovce toho, co vám violet wand může nabídnout. Opravdoví experti na elektrosex se s nimi určitě nespokojí a budou hledat další způsoby jak dosáhnout silnějšího prožitku.

Dráždění bradavek elektřinou
Dráždění bradavek elektřinou

Nepřímé techniky

Částečně jsme podobné techniky popsali už v prvním díle. Na rozdíl od situace, kdy každý partner byl připojen k jedné elektrodě a proud procházel při vzájemném dotyku, zde stačí ke zdroji připojit jenom sami sebe. K tomu poslouží libovolná elektroda, kterou lze připevnit na lidské tělo. Po zapnutí zdroje můžete pozorovat co se děje, když se byť i jen přiblížíte k jiné osobě.

Jako elektrodu můžete použít i např. wanderbergovo kolečko a spojit tak pichlavý pocit s hřejivými výboji.
Jako elektrodu můžete použít i např. wanderbergovo kolečko a spojit tak pichlavý pocit s hřejivými výboji.
Zdroj: Wikipedia.org

Vaše tělo je po zapnutí kompletně zelektrizováno. Můžete například zkusit dráždit erotogenní zóny partnera proudem jisker vycházejícím z vašich prstů. Nemusíte se ale omezovat pouze na použití rukou. Docela netradičním zpestřením může být i líbání nebo orální sex s "elektrickým" jazykem.

V další fázi přijdete na to, že můžete využít nejen vaše tělo ale i všechno vodivé, co se vám dostane do ruky. Poznáte tolik nových možností jak dosáhnout uspokojení, že se vám o tom zatím ani nesnilo.

V sexshopech je k mání široká nabídka příslušenství, ve které si vybere i naprostý začátečník. Zkušenější osoby ale zpravidla hledají inspiraci mimo komerční sféru. Pomůcky pro elektrosex shánějí například ve starých půdách a obchodech s harampádím, odkud si odnáší předměty nezřídka vypadající jako součást vybavení mučírny.

  • TIP: Pro větší zábavu můžete využít třeba i žárovky či zářivky, které se dají rozsvěcovat pouhým dotykem jakékoliv části lidského těla.

Pár slov závěrem

Náš krátký seriál je pouze stručným seznámením s naprostým základem elektrosexu. Dále už je pouze na vás, zda u toho zůstanete či začnete objevovat nezměrné možnosti, jaké toto odvětví erotiky nabízí. V začátcích se ale radši držte všech zásad bezpečnosti, jinak vám hrozí, že místo k orgasmu dojdete spíše k úrazu.

Autor:

Pomohl vám tento článek? Sdílejte jej dále.
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Poslat odkaz e-mailem


Související hračky