Začínáme s elektrosexem 2/4 – kam umístit elektrody

Dosáhnout orgasmů elektrostimulací nemusíte pouze přikládáním elektrod na intimní místa. V tomto ohledu nabízí elektrosex přehršel možností pro vaši invenci a fantazii. Postupným zkoumáním a experimentováním různě po těle jistě najdete ty nejcitlivější místa i vy. V dnešním článku se dozvíte, jaké elektrody existují a jakou rozkoš od nich můžete očekávat.

Začínáme s elektrosexem 2/4 – kam umístit elektrody

Bradavky

Zdají se být ideálním místem pro využití různých svorek a skřipců. Nicméně, jak už víte, příliš to nejde dohromady s pravidlem zakazujícím používáním elektrod nad pasem, které jsme zmínili minule. Stimulace prsních svalů je velmi vzrušující, ale blízkost srdce je značným rizikem. Proto by se tyto dráhy neměly používat. Ti, kterým riziko nevadí, experimentují nejčastěji s drahami vedoucími od bradavek do podpaží apod. Raději to ale nedoporučujeme.

Přísavky kombinované s elektrodou.
Přísavky kombinované s elektrodou. Zdroj: Meo.de
Elektrosex košíčky na prsa s vodivými pásky.
Elektrosex košíčky na prsa s vodivými pásky.
Bipolární svorky na stimulaci bradavek.
Bipolární svorky na stimulaci bradavek.

Pokud si nechcete erotogenní zonu bradavek odpustit, volte spíše bipolární (dvojpólové) elektrody. Proud neopustí oblast okolo elektrody, takže se snižuje riziko ovlivnění srdce.

Ženské přirození

Klín je hlavním "kolbištěm" elektrosexu jehož členitost se dá využít na tisíc způsobů. Nejjednodušší je využít v prvním díle zmíněná elektrodilda, která se jen zastrčí dovnitř, zapne se proud a všechno se už děje v podstatě samo. Nemusíte použít elektrogel, uvnitř je díky vlhkosti vodivost zaručena.

Až vám hrátky s dildem přestanou stačit. Můžete se vrhnout na jiné druhy elektrod, které již vyžadují více znalostí a příprav. Pro větší názornost se dají používané dráhy rozdělit do dvou kategorií. To jsou tzv. dlouhé a krátké dráhy.

Dlouhé dráhy přes ženské přirození

Dlouhé se jmenují jednoduše díky vzdálenosti obou elektrod, kdy jedna není umístěna na přirození ale někde opodál. Nejefektivnější a nejsnadnější je nalepit dotyčné slečně nějakou velkou elektrodu na zadek. Tato elektroda se nazývá sběrná, a čím větší rozměry bude mít, tím lepšího rozložení proudu dosáhneme. Zapomenout nesmíme ani na důkladné namazání elektrogelem.

S druhou elektrodou si užijeme více legrace. Můžeme si vybrat např. svorku a zkusit ji přicvaknout na jednotlivá místa genitálií. Zkoušíme i širé okolí až ke stehnům. Začínáme samozřejmě s nejnižší intenzitou proudu, neboť zejména klitoris je velmi citlivý.

Proud prochází z vibrátoru na klitoris a zadeček
Proud prochází z vibrátoru na klitoris a zadeček
Proud mezi jednopólovými elektrodami prochází přes tělo, v tomto případě přes klín.
Proud prochází z nohy přes klín do druhé nohy.
  • TIP: Existují i různé fígle jak si s tímto vyhrát. Místo druhé elektrody použijte třeba svůj prst. Zatímco první elektroda spočívá na partnerce, vy si druhou připnete například do půlky ukazováčku, kterým potom můžete šmátrat po jejím těle. Ovšem pozor! Neměli byste se jí dotýkat jinou částí těla než oním prstem, jinak se uzavře obvod a vy si užijete působení proudu víc než byste chtěli.

Krátké dráhy přes ženské přirození

Elektrostimulace stydkých pysků a klitorisu (krátké drahy).
Elektrostimulace stydkých pysků a klitorisu (krátké drahy).
Zdroj: Teufelchens.tv

Elektrody se při tomto způsobu umisťují nejčastěji na stydké pysky a klitoris či v jejich okolí. Úskalím těchto metod je možnost ovlivnění svěračů a následné pomočení se. Moč samozřejmě zvyšuje vodivost a celá "seance" se tak může stát celkem nepříjemnou. Po začátek se doporučuje neumisťovat elektrody přímo na sliznici ale na kůži v okolí.

Mužské přirození

Nejpoužívanější elektrodou u mužů jsou tzv. kroužky na penis. Oblíbené je umístění jednoho kroužku v oblasti kořene penisu a druhého blízko žaludu. Při správném použití pak dochází ke stahování svalů, které připomíná masturbaci, což většinou končí intenzivním orgasmem. Výhodou je, že se na rozdíl od ruční práce se nemusíte namáhat a vše za vás udělá elektřina.

Klasické elektrody pro muže ve tvaru kroužků na penis.
Klasické elektrody pro muže ve tvaru kroužků na penis.
Elektroda na žalud a kořen penisu nebo varlata.
Elektroda na žalud a kořen penisu nebo varlata.
Kožený návlek na penis s vodivými pásky
Kožený návlek na penis s vodivými pásky
  • TIP: Netradiční variantou je navlečení kroužku na varlata. Pozor ale musíte dát na dostatečné prokrvení, aby kroužek varlata příliš nestahoval.

Využít samozřejmě můžete i jiné druhy elektrod, podle toho co je vám příjemné. Jen je třeba být opatrný v oblasti třísel. Může se stát, že máte náběh na tříselnou kýlu, ke které by vám náhlá kontrakce svalů v těchto místech mohla přispět.

Katétr / dilatátor

Elektro katétr poskytuje silnou sexuální stimulaci.
Elektro katétr poskytuje silnou stimulaci.
Zdroj: Peselectro.com

Elektro katétry pro použití v močové trubici (nebo také urinální elektro dilátory), jsou také zajímavou možností. Měly by se ale používat nanejvýš opatrně a v žádném případě se s nimi nesnažte dostat až do močového měchýře. Navíc je nutné nekompromisně dodržovat zásady hygieny a sterility. Tyto elektrody poskytují velice silnou stimulaci a celkově se jedná o nástroj, který spíše spadá do oblasti BDSM a podobných praktik.

Anální stimulace

Poměrně hodně žen i mužů (včetně těch heterosexuálních) se nevyhýba anální stimulaci. Není se čemu divit, neboť velké svaly v této oblasti jsou pro elektrosex jako stvořeny. Se správným náčiním lze dosáhnout velmi příjemných efektů.

Ideální je použít anální kolík, který už má obě elektrody integrovány na svém povrchu. Na trhu se prodává mnoho druhů v různých velikostech i tvarech. Důležité je opět dbát na hygienu a čistotu. Není dobré používat tyto elektrody pro více lidí. Čas od času je navíc dobré zkontrolovat jejich technický stav. Některé z nich mají elektrody tvořené vodivými pásy, které se mohou začít pomalu odlupovat. Nejlepší je asi používat celokovové elektrody z nerezové oceli, které jsou však samozřejmě dražší.

Bipolární dildo na masáš prostaty a elektrosex.
Dildo na masáš prostaty a elektrosex.
Kovový anální kolík od firmy Mystim
Kovový anální kolík od firmy Mystim
Bipolární anální kolík s vodivými pásy a regulátorem intenzity
Bipolární anální kolík s vodivými pásy a regulátorem intenzity
Co vás čeká příště?

V dalším díle se podrobně podíváme na jednotlivé druhy elektrod a způsob jejich použití. Dozvíte se jak zacházet nejen s nalepovacími elektrodami a svorkami, podíváme se i na dilda, kroužky na penis a i na takové zajímavosti jako jsou elektrické rukavice a bičíky. Navíc si ještě posvítíme na tzv. violet wandy, ze kterých doslova šlehají blesky.Související hračky