Erotické hry: Užijte si sexuální dobrodružství ve virtuálním počítačovém světě

Dnešní svět je plný sexu a jedna realita nestačí. Proto ani ve světě PC her není erotika už dávno tabu. Které hry umožní hráčům a jejich postavám oddat se divokému sexu bez zábran?

Erotické hry: Užijte si sexuální dobrodružství ve virtuálním počítačovém světě

Představte si svět, kde se dá šukat s každým a všude, účastnit se orgií, dopřát si romantickou aférku, rozhodnout se pro sexuální dobrodružství nebo sledovat počínání jiných z bezpečné vzdálenosti. Takový je svět počítačových her - v oblasti sexu vám dovoluje prožít to, co byste normálně nezkusili...

Hrajeme si v sexu, hrajeme si na sex

Hra, tedy jakési předstírání a možnost vyzkoušet si něco, co se nachází mimo sféru našich každodenních životů, je nedílnou součástí našich osobností. Člověk vždy byl a vždy bude hravou bytostí. Rychlý vývoj v herním odvětví, ale i v oblasti robotiky, kde roboti obohacují nejen vojenské obory, ale i ty související se sexem, dokazuje, že touha hrát a vyhrávat je silnější než strach z prohry.

Poddat se pravidlům počítačové hry může být stejně vzrušující jako je bořit. Počítačové hry vytvářejí miliony nových světů, v nichž můžete být přesně tím, kým toužíte. A nebo tím, kým byste se nikdy stát nechtěli. V "kůži" herní postavy můžete šukat s nejroztodivnějšími bytostmi a po vypnutí počítače nepodléhat výčitkám svědomí, že jste si to třeba rozdali v troskách hradu s dvouhlavým obrem.

Explicitní sexuální scény hry Dragon Age jsou pro hráče velkým lákadlem.
Explicitní sexuální scény hry Dragon Age jsou pro hráče velkým lákadlem. (Foto: Nakedskins.com)

Erotika v počítačových hrách

PC hry rozhodně nejsou jen pro děti. A ty, které tu zmíníme v souvislosti s pikantním sexuálním životem postav už vůbec ne. Zapomeňte na devadesátkovou grafiku a nějaké přesunování kostek, pěstování obilí nebo stavění domů, v dnešních hrách najdete všechno, od čeho děti v realitě odrazujeme. Násilí, terorismus, drogy a v neposlední řadě erotika a sex.

Jejich kvalitní provedení, komplexní příběh, propracovanost postav i narativní zvraty jsou zárukou skvělého zážitku z hraní, který ještě prohloubí promakané sexuální scény. Řekněme si to totiž narovinu – někteří gameři se do světa hry noří hlavně kvůli těmto prchavým okamžikům sexuálního vzrušení, které z postav přechází na samotného hráče.

Se novými sexy rozšířeními v The Sims je možné zažít prakticky cokoliv. (Foto: Allsimsmods.com)
S novými sexy rozšířeními v The Sims je možné zažít prakticky cokoliv. (Foto: Allsimsmods.com)

Pc hry na pranýři morálky

Počítačové hry jsou tak trochu obětním beránkem v rámci zábavního průmyslu. Násilí na monitoru počítače prý plodí násilí ve skutečnosti, hraní her má za následek izolaci hráčů ve skutečném světě, na hraní je lehké si vypěstovat závislost a tak dál.

I díky časté kritice konzervativní části veřejnosti se počítačovým hrám věnuje větší pozornost v mainstreamových médiích a jejich pozornost rozhodně přitahují právě hry s explicitně zobrazenými sexuálními scénami. Které počítačové hry tedy stojí za to, pokud vás zajímá hlavně zobrazení sexu? V jakých hrách rozhodně dostanete to, co už dlouho hledáte, tedy s pečlivostí napsané a zároveň žhavé sexuální scény?

Saints Row 4

Ve srovnání s mistry v oboru vytváření poutavých sexuálních scén nepatří tato série k úplné špičce, ale už jen díky propracovanosti postav a flexibilitě jejich možných interakcí si zaslouží pozornost. Autoři Saints Row 4 mají navíc smysl pro humor a nevynechají příležitost, jak se obout například do hry Mass Protocol. Ve hře tak můžete přistoupit k jakékoliv postavě v týmu a okamžitě si to s ní rozdat. Bez odehraných hodin, bez zbytečných řečí. Když je chuť na sex, jdou pravidla stranou.

Dragon Age

V této hře můžete být doslova kým chcete. Svého avatara si vytváříte podle vlastních představ, a protože navazování vztahů s ostatními hráči se tu cení, není radno vzhled podceňovat. Na statnou postavu a krásný obličej lze utáhnout hráčku v těle virtuální sexy dračice, která se svého kostýmu rychle a ráda zbaví. Románek s příchutí dobrodružství, šukání na hranici fyzických možností člověka s tajemnou cizinkou, bouřlivý zvířecí sex s rohatým démonem nebo diskutabilní sexy hrátky s bezpohlavní žábou jsou nedílnou součástí hry.

Propracovanost sexuálních scén a možnost oddat se sexu s jakoukoliv bytostí myslitelných i nemyslitelných tvarů se postupem času ještě zdokonalovala a Dragon Age tak umožňuje hráčům překonávat hranice své vlastní fantazie. Máte zájem spíš o romanci nebo vás zlákala nabídka něčeho víc, kde “víc” znamená sex v neuvěřitelných polohách na nejroztodivnějších místech? Pak se vydejte do světa Dragon Age a zcela se mu poddejte.

Fahrenheit: Indigo Prophecy

Seznam sexu v počítačových hrách, toho smyslného, zvířecího, pomalého a romantického, ale i hodně zvláštního a trochu perverzního by nebyl kompletní bez zmínky o Fahrenheit: Indigo Prophecy. Kde jinde totiž můžete být svědky scény, v níž si žena (a s ní i hráč) naplno užije sex s mužem, který je vlastně jen animovanou mrtvolou?

V neuhlazených kulisách konce světa se ložnicí s postelí vystlanou polštáři může stát klidně i hromada páchnoucích kartonových krabic na dně jakési nechutně špinavé díry, kde jsou lidé nuceni přežívat. Pokud vás dostávají nestandardní místa, kde se oddat sexu, staňte se voyeurem maskovaným za hráče ve světě Fahrenheit.

Alpha Protocol

Nahota, sex, mise…zní to jako dobrý slogan? Hlavně jsou to témata, kolem kterých se točí děj hry Alpha Protocol. Postavy spolu mohou komunikovat na různých stupních intenzity a ano, sex je jednou z nich. Navzdory tomu, že hra u kritiků propadla, neměli byste si ji nechat ujít zvláště v případě, že máte rádi roleplay a při slově špion se vám krev přelije z mozku někam mnohem níž.

Hlavní postava Michael Thorton, za kterou hrajete, je tak trochu James Bond  - jeho misí nejsou jen úspěchy v terénu, ale i v posteli. Tajný agent je odhodlaný pro informace podstoupit různá nepohodlí a musí si poradit například s přísně vyhlížející německou blondýnkou. Život špióna je zkrátka série dalších a dalších příležitostí k sexu.

The Sims v sexy hávu

Pro klasiky, kteří se nostalgicky ohlíží za starýmí dobrými hrami prověřenými časem existuje řešení, jak si užít legendu a přitom netratit ani co se týká sexu. Naštěstí existují různá herní rozšíření, díky kterým se do dříve nevinné hry dostane to, co tam vskrytu všichni cheme mít - sex v různých podobách. Patrné je to hlavně u oblíbené hry The Sims.

Stavění domů, z práce do práce a jako vrchol hry zakládání rodiny? Nejen to! Kdo chce svým postavám trochu okořenit život, může si stáhnout ohromné množství rozšíření se sexuální tématikou. Můžete si nainstalovat herní mód, který postavám dovolí chodit bez oblečení, pořádat divoké orgie, osvojit si různé fetiše, projít plastickou operací ňader nebo přivést do jiného stavu holku pod zákonem. A možností je mnohem víc - tvůrci měli evidentně tolik nápadů, že si jako hráč s perverzními detaily vystačíte do konce života.

Sex hry online

Pokud vám jde primárně o vzrušení a nepotřebujete propracované příběhy ani super grafiku, můžete vyzkoušet spoustu online sex her. Na výběr máte mnoho žánrů - můžete si zahrát erotické karty, dívčí striptýz, jednoduché erotické adventury, erotické oblíkačky a mnoho dalších. Tyto hry jsou ideální na oddech, nemusíte je instalovat a většinou jsou zdarma.

Autor:

Pomohl vám tento článek? Sdílejte jej dále.
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Poslat odkaz e-mailem

Související hračky

Související témata

Související hračky