Fetish Night Prague – dostaveníčko pro fetišisty, sadisty i masochisty

Baví vás plácání, svazování a výprasky? Děláte to rádi v úchylných oblečcích z latexu, kůže, lycry nebo jakéhokoliv jiného materiálu? Pak vás možná trochu mrzí, že svou slabost pro nevšední módu a alternativní sexuální praktiky nemůžete projevovat veřejně. Konečně je tu akce, na které se nemusíte stydět za to, co se vám líbí. Buďte tím, čím chcete být, hlásá moto Fetish Night Prague, tak trochu jiné párty.

Fetish Night Prague – dostaveníčko pro fetišisty, sadisty i masochisty

Poslední listopadový víkend bude v Praze patřit fetišistům. Již druhý ročník párty, která se řídí pouze pravidly SSC, Fetish Night Prague, se koná v sobotu 29.11.2014. Večer před akcí se můžete ještě navnadit, případně se na ni přímo vybavit, na Fetish Marketu, na kterém se sejdou prodejci fetiš oblečení a pomůcek pro BDSM.

Ukázka bondage na loňském ročníku Fetish Night Prague
Ukázka bondage na loňském ročníku Fetish Night Prague

Na své si na Fetish Night přijdou jak drsňáci, tak milovníci romantičtěji laděného roleplayingu. Dvě scény budou patřit nejrůznějším tematickým vystoupením, módním přehlídkám a praktickým ukázkám. Konkrétně se můžete těšit třeba na přehlídku latexového oblečení, ukázku bondage nebo SM show. Koho by nebavilo se jenom dívat, v prostorách klubu Cover Place, kde se Fetish Night koná, bude k dispozici i play aréna s profesionálními pomůckami pro vaše zvrhlé hrátky. Neopakovatelnou atmosféru atomového krytu, ve kterém se klub Cover Place rozprostírá, dobarví předepsaný dresscode, samozřejmě ve fetiš duchu.

Fetish Market

Kdy: pátek 28.11.2014, 18:00 – 22:00

Kde: klub Kotelna, Praha

Fetish Night Prague

Kdy: sobota 29.11.2014, start ve 20:00

Kde: klub Cover Place, Praha

Na akci se pochopitelně nepotkáte s nikým mladším 18 let, a aby se návštěvníci pražské Fetish Night mohli pořádně odvázat, ani s žádnými čumily „zvenku“. Na akci se totiž nedostane nikdo, kdo na sobě nebude mít odpovídající oděv – tedy cokoliv z jakéhokoliv fetiš materiálu (kůže, lack, lycra, PVC, latex…), případně nějaké vkusné sexy prádýlko, či role play kostým.

Ukázka odpovídajícího dresscodu na Fetish Night.
Dresscode na Fetish Night: Romantický outfit
Ukázka odpovídajícího dresscodu na Fetish Night.
Dresscode na Fetish Night: Co je lesklé, to je sexy
Ukázka odpovídajícího dresscodu na Fetish Night.
Dresscode na Fetish Night: Poník bude poslouchat

Kromě neopakovatelných zážitků a nových inspirací pro váš sexuální život, si dost možná z akce odnesete i nějakou tu modřinu. Nemusíte se ale bát, na Fetish Night se všechny hrátky řídí pravidly SSC, pokud se tedy sami nebudete chtít hrátek účastnit, nikdo vás samozřejmě nutit nebude.

Vstupenky na akci jsou k dispozici na oficiálních stránkách Fetish Night Prague, do konce října dáte za jednu sympatických 400 Kč.

Vybíráme z e-shopu