Holky s holkama aneb jak přijít na chuť hrátkám se stejným pohlavím

Povinná četba pro všechny ženy. V každé z nás je kousek bisexuálky a pokud tomu dáš průchod, užiješ si fakt božsky.

Holky s holkama aneb jak přijít na chuť hrátkám se stejným pohlavím

Lehký článeček o tom, jak si to dělají holky a co je na tom lepšího než s muži. Pro koho jej píšu? Zejména pro hetero ženy, které bych tak mohla trochu inspirovat a vyvést z heterosexuálního stereotypu. A snad také pro bi a lesbi dámy, které se do hrátek se stejným pohlaví zatím moc nepouštěly, ale chtěly by to zkusit. No a samozřejmě vítejte pánové, které nalákala úvodka se dvěma holkami :)

Proč bys to měla zkusit s holkou?

Protože to bude stopro jinačí, než s klukem. Některé ženy tvrdí, že s druhou ženou je sex lepší, pro jiné je mužský element při sexu naopak nepostradatelný. Já osobně si myslím, že to vše závisí hlavně na vzájemné sympatii a dobré náladě a pak si můžeš skvěle užít i se ženou!


S holčičkou to bude rozhodně jemnější a mazlivější, o orgasmus však přijít nemusíš!
S holčičkou to bude rozhodně jemnější a mazlivější

Holky jsou obecně citlivější, trpělivější, vnímavější, lépe naslouchají a mají více pochopení.

Žena ví, kam sáhnout. Sice každá reagujeme mírně jinak, ale obecná pravidla jsou stejná.

Možná díky reakcím jejího těla rozšíříš i své možnosti. Třeba ti ukáže něco, co tě do té doby nenapadlo se sebou zkoušet.

O penetraci nepřijdeš, na trhu jsou připínací penisy.

I s holkou se můžeš udělat!

Celkový náboj je zcela jiný, jedinečný. Energie ve vzduchu je jiná, než když je tam chlap.

S holkou to prostě bude mít jiný rozměr, i když máš doma citlivého a zkušeného muže. Chlap se tě nikdy nedotkne tak, jako žena. Polibek je jemnější, pleť je hebká, doteky jsou lehoučké....

Penis ti chybět nemusí

Největší kámen úrazu lesbického sexu je penetrace. Jak to udělat, abyste se neochudily o onen slastný pocit průniku a přírazu?Vychytané kalhotky s vnitřními dildy a připínákem, to musíš mít!
Vychytané kalhotky s vnitřními dildy a připínákem, to musíš mít!

Připínák s výhodou

V dnešní době už máme na trhu velké množství připínacích penisů. Některé se zapínají do kalhotek, jiné do univerzálního postroje.

Doporučím ti však jednu věc. Když budeš vybírat připínák pro hrátky s kámoškou, mysli i na to, že ta z vás, která jej bude mít připevněný, si bude chtít taky užít. Při klasickém hetero sexu si automaticky užívají oba dva, ale u holek je to jiné. Naštěstí existují kalhotky s vnitřním dildem, které se jejich nositelce šikovně zapíchne do dírky. Bývá to už i jako vibrační robertek s ovladačem a regulací síly vibrací. A pro opravdové fajnšmekry existují kalhotky se dvěma vnitřními dildy! Takže obě tvé dírky budou pěkně plné a ty můžeš svou nejlepší kamarádku píchat o 106 :)Ohebný, přesto dost pevný na to, aby vám oběma udělal dobře
Ohebný, přesto dost pevný na to, aby vám oběma udělal dobře

Oboustranné dildo

Další super vychytávka je oboustranné dildo, které vypadá jako by to byly dva robertky spojené proti sobě. Každá se napíchne na jeden konec a vzájemně se proti sobě posouvají pánvemi a tím si navzájem přiráží.

Na co si dát pozor: Bude to nejspíš poprvé trochu složité na koordinaci a stejnoměrnou průchodnost, takže doporučuji použít gelík a začít pomalu. Po chvíli najdete společný rytmus.

Oba typy hraček, jak připínákym tak oboustranné robertky můžou s klidem najít využití i u sexu s muži (ti mají také své dírky ;-) ), takže pokud si to chceš s holkou jen jednorázově zkusit, klidně si hračku pořiď a třeba ji pak doma využijete na nějaké divoké party s mužem :)


Užij si krásu ženského těla. Je úplně jedno, jestli má některá z vás větší prsa nebo hezčí postavu. Vychutnej si to a neřeš blbosti.
Užij si krásu ženského těla. Je úplně jedno, jestli má některá z vás větší prsa nebo hezčí postavu.
Vychutnej si to a neřeš blbosti.

 • Literatura pro lesby
  Literatura pro lesby

  Když nevíš jak na to

  Kromě skromných pokusů o lesbickou postelovou osvětu některých vydavatelství, není v českém jazyce moc zdrojů, které by obsahovaly rady, jak si užívat se ženou.

  Videa s touto tématikou sice zabírají velkou část internetu, ale stejně jako heterosexuální porno, i to lesbické je odtržené od reality. Ale není nad to, objevovat přímo v terénu.
   

Povznes se na předsudky

Když jsem se kamarádek ptala, jestli už to zkoušely s holkou a případně proč ne, tak buď mi říkaly, že by jim tam ten chlap prostě chyběl anebo měly problém s jakýmsi konkurenčním nepříjemným pocitem. No jo, my ženy chceme být jediné a nejlepší a často nesneseme konkurenci.

Řeknu ti ale jednu jednoduchou radu. Jestli to budeš chtít zkusit s holkou, tak to vezmi jako zajímavou hru. Oprosti se od té stereotypní představy, že sex musí být jen když se chlap miluje s ženou. A spíše si představ, jaké výhody a přínosy to pro tebe může mít:

 • Tohle nebude klasický sex. Podívej se na to jako na pěknou erotickou hru.
 • Můžeš mít mazlení kolik jen budeš chtít.
 • Nebudeš muset kouřit a věnovat se chlapovi.
 • Máš jedinečnou možnost ochutnat něco nového, cos ještě opravdu nezažila.
 • Žádná z vás nebude méně nebo více sexy. Jestli s někým soupeříš, tak leda sama se sebou.

Nemusíte se celý večer plácat v hlazení po vlasech, nebojte se to pěkně rozjet a užít si tak, že vám chlap fakt chybě nebude!
Nemusíte se celý večer plácat v hlazení po vlasech, nebojte se to pěkně rozjet a
užít si tak, že vám chlap fakt chybě nebude!

Jak začít sex s holkou

Okay, dohodla ses s kámoškou, že to teda zkusíte. Jste spolu doma a daly jste si vínko a teď ve vzduchu visí očekávání, napětí a nevíš jak a kudy na to.


Aby si ženy pořádně užily, muže někdy ani nepotřebují
Aby si ženy pořádně užily, muže někdy ani nepotřebují

1. Vezmi ji za ruku a jemně ji hlaď.

2. Polibte se, pohlaďte po vlasech.

3. Hlaď ji i níže na ramena a prsa. Tady se zastav na chvíli, to je první intimní nárazník. Tady musíš pomalu, ať se obě nezaseknete. Dej si na čas a až budete obě v pohodě a zvyklé na ten dotyk, jdi teprve dál.

4. Pohlaď ji bříško a stehna. To už je hodně intimní. Mazlete se, nespěchejte.

5. Vezmi do své dlaně její ruku a polož si ji do klína. Klidně takhle chvíli zůstaňte a zvykněte si na tu novotu. Hlaďte si je navzájem, to vás spolu s líbáním pěkně propojí.


A jako 11. bod si doplníme: Vezmi si plácačku, pouta a ukaž jí, jaká seš domina (neboli lesdom)
A jako 11. bod si doplníme: Vezmi si plácačku, pouta a ukaž jí, jaká jsi domina (neboli lesdom)

6. Když na prstech cítíš její vlhko, zvedni ruku z jejího klína a olízni prst, ochutnej ji. Dej ten prst olíznout také jí, ať ochutná sebe z tvých prstů.

7. Líbejte se a teď už můžeš pomalu prsty dovnitř její jeskyňky. Zajížděj opravdu pomalu. Dělejte si to stejné navzájem. To je právě super na lesbických hrátkách, že můžeš cítit přesně totéž, co sama děláš, pokud se zkoordinujete.

8. Otočte se na 69 a vzájemně se lízejte. Opět cítíš to, co sama děláš. Jaké to je chutnat jinou ženu? (Přečti si manuál ke klitorisu, třeba najdeš něco nového :))

9. Udělejte si to navzájem prsty, zkuste najít géčko a pohrát si s kundičkami. (V jiných článcích máme i rady a tipy na mokrý orgasmus).

10. Připínákem nebo oboustranným dildem se vzájemně pomilujte, třeba i tvrději. Bude to pěkný kontrast k tomu mazlení a vaše těla už to taky budou potřebovat :)

Důležitá rada zní: nesnaž se to mít podobné jako se svým mužem doma, tohle je fakt jiný vesmír!

Staň se bohyní pro svého muže

Na závěr ještě jedna malá informace: Za tuhle zkušenost tě tvůj muž bude zbožňovat! Nemusíš ho k tomu zvát, stačí mu o tom pak říct a věř tomu, že bude šílet a bude pyšný na svou ženu. Málokterá totiž má na to, aby si k sobě pustila jinou ženu. A přitom na tom nic není :) Máš super možnost být výjimečná a přitom si sama skvěle užít. Tak co ty na to? :)

Muži by jistě byli rádi, kdybych zde naváděla a lákala ženy k tomu, abyste si mohli užívat všichni tři společně. A to zase ne. To je jen mezi námi holkami. Ženy, stražte si svou intimitu a svá tajemství!

Jazykové inspirace, které by se ti možná mohly líbit:


Video: Cviky pro ohebný jazyk (zdroj Youtube.com)

Vybíráme z e-shopu