Jak snadno a přitom nečekaně uspokojit muže

Byla skoro půlnoc, seděl u počítače a dodělával práci. Jeho žena už dávno šla spát, ale on měl ještě chutě. Takže klasika, v rychlosti si to udělat a pak do postele. Začal. V tom se ve dveřích objevila jeho žena. Lekl se. Ona s ledovým klidem vzala provaz a svázala mu ruce za židlí. Nemohl nic dělat, byl v šoku. Jeho penis se tyčil vzhůru a tepal vzrušením. Vzala ho do dlaní a pokračovala v tom, co započal...

Jak snadno a přitom nečekaně uspokojit muže

Masturbace je pro rozšiřování obzorů v oblasti sexu stejně důležitá jako soulož. Naučíte se mnoho o svém těle. Vzájemnou masturbací zjistíte také hodně o svém partnerovi, přesto je tato technika často opomíjena. Páry, které jsou ve vzájemném uspokojování zběhlé, budou schopny v posteli provádět cokoliv si představí. Hra rukou není náhražkou pro pohlavní styk, je to něco zcela jiného, co také přináší odlišný prožitek orgasmu. Je také rozdíl v orgasmu, který dosáhnete vlastními silami a v tom, který prožijete za pomoci partnera.

Zdá se vám téma honění ohrané? Máte dojem, že to není nic exkluzivního? Že ho tím nenadchnete? Opak je pravdou. S tzv. handjobem můžete udělat velký zážitek, pokud si ovšem dáte záležet. Nebojte se přidat trochu lubrikantu, vemte si na sebe sexy prádélko a vrhněte se mu na něj.


itlivá a zkušená práce rukou je základem předehry, vyvrcholení i dohry
Citlivá a zkušená práce rukou je základem předehry, vyvrcholení i dohry

Jak být ideální milenkou

Žena, která je vzrušená a miluje svého partnera, jej ráda uspokojí pořádně. A žena, která ví, jak svého muže uspokojit (pomalu, sofistikovaně, ale nemilosrdně), se stane nepřekonatelnou milenkou. Vše, co k tomu potřebujete, je intuitivní empatie a pracovat správně s jeho penisem. Musíte ho dobře znát, to je základ. Dotýkejte se jej na správných místech, dělejte jeho oblíbené pohyby. A také pokud zpomalíte nebo přestanete, musíte jeho penis udržet v erekci a pomocí zkušenosti a citu odhadnout správnou stimulaci tak, ať jej udržíte těsně před vrcholem. Muž se pak jen stěží udrží, aby na vás neskočil, pokud ovšem není přivázaný.

  • TIP: To, co muži milují, je pomalá stimulace penisu, která je udrží dlouho před vrcholem. Dokážete-li to, oddalujte jeho vyvrcholení co nejdéle a opakovaně.

Jeho masturbaci si neberte osobně
Jeho masturbaci si neberte osobně

Pokud masturbuje, neznamená to, že vás zanedbává

Některé ženy si myslí, že když muže přistihnou při masturbaci, že o ně nemají zájem. Není nutné se tím trápit. Pokud večer v posteli usínáte a najednou ucítíte mírný třes na jeho polovině (on si myslí, že spíte), nestyďte se přiložit ruku k dílu a pomozte mu dosáhnout vrcholu. Uvidíte, že to ocení.

Návod na perfektní uspokojení muže

Skvělý efekt bude mít, když začnete jeho penis stimulovat pomalu a po nějaké době mu svážete ruce nebo jej jinak znehybníte. Bude vás moci jen sledovat, jak ho pomalu a s grácií přivádíte k šílenství neustálým odkládáním jeho vyvrcholení. Buďte sexy, usmívejte se, pohlaďte své tělo, vzrušujte i sama sebe. Tím jej přivedete do extáze. A nakonec mu můžete od jeho utrpení pomoci. Bude stříkat jak nikdy.

  • "Pohled na ženu, která si užívá a vychutnává partnerův orgasmus, je nesnesitelně vzrušující."

Takže potěště sebe a vzrušte ho třeba právě tímto způsobem. Možná vás překvapí, jak bude potěšen, když mu s jeho masturbací pomůžete :)

Související témata

Související hračky

Vybíráme z e-shopu