Piercing jako katalyzátor sexu

Je intimní piercing pouhá okrasa nebo vzrušující pomůcka pro neskutečné sexuální prožitky? Malý kousek kovu, o kterém vaše okolí ani netuší, může posunout váš seuxuální život do zcela nových dimenzí.

Piercing jako katalyzátor sexu

Co říkáte na intimní piercingy – lákají vás a vzrušují nebo jste se s tím ještě nesetkali a názor nemáte? Mám pro vás sérii článečků o ženských i mužských intimních piercinzích. Pojďte se trochu vzdělat a třeba i nalákat a inspirovat. Je věčná škoda o této oblasti nic nevědět :)


I ve starověku již muži věděli, že protnout svůj pyj skrz naskrz vede k nebývalým prožitkům
I ve starověku již muži věděli, že protnout svůj pyj skrz naskrz vede k nebývalým prožitkům

Existuje obrovská škála piercingů mužských i ženských genitálií. Některé z nich jsou pouhou estetickou ozdobou (větinou ty, které jsou jen skrz kůži). Jiné přímo dráždí citlivá místa a zvyšují tak sexuální prožitek. Když si necháte propíchnout genitálii, žalud penisu nebo klitoris, zažijete při sexu dosud nepoznané.

Krášlení těla piercingem není žádná novodobá novinka, již staří egypťané před několika tisíci let svá těla propichovali na znamení společenského postavení nebo jako symbol dospívání, vstup chapce mezi muže. Převedeno do dnešní doby by bylo zajímavé. Jen si představte, že bohatý a mocný člověk by se poznal podle toho, že má propíchnutou konkrétní část těla :)

Postupem času piercing ztratil své společenské uplatnění a dokonce by se dalo říct, že mnoho lidí považují jeho nositele za vyvrhele nebo miniálně rebely na okraji slušné společnosti. Naštěstí my s tím takový problém nemáme a proto se můžeme kochat a nechat inspirovat rozličnými pěknými i bláznivými piercingy.

Na začátek vám ukážu základní rozdělení piercingů, ať máte přehled. A v dalších dílech se vrhneme na podrobnější popis oblíbených typů, včetně různých foteček a recenzí reálných nositelů. Máte se na co těšit :)

Mužské genitální piercingy

Starověcí Římané dávali kruhy do genitálií svým otrokům, aby tak měli pod kontrolou jejich sexuální život. Dnes takové "pásy cudnosti" používáme spíše jako hru. Když si ale představím, že to byla tvrdá realita, běhá mi z toho mráz po zádech. Sláva moderní době!

Piercingy mužských genitálií můžeme rozdělit na piercingy těla penisu a piercingy kůže. Vhodá pokožka k propíchnutí se nachází zejména na a v blízkosti šourku a pak také uzdička. Z piercingů penisu jsou nejčastější propíchnutí přímo žaludu.


Poradíš mi, kam bych si měl dát další piercing?
Poradíš mi, kam bych si měl dát další piercing?

Piercingy kůže kolem pohlaví

Kůže v mužské intimní oblasti se podle umístění piercingů dělí do tří oblastí: kůže šourku, hráz mezi šourkem a análem, kůže přímo na těle penisu.

Hráz

Guiche – piercing hráze, oblasti mezi šourkem a análem.

Kůže na penisu


Já jich napičítala 37, kolik vidíš ty?
Já jich napočítala 37, kolik vidíš ty?

Frenum
Frenum

Frenum – propíchnutí kůže na povrchu penisu, kroužky nebo tyčinky. Nejoblíbenější je vpich skrz uzdičku.

Frenum ledder – více piercingů typu frenum, které vizuálně vytvářejí žebříček na hřbtu penisu, klidně od žaludu až po kořen penisu.


Foreskin
Foreskin

Pubic – propíchnutí kůže úplně nahoře penisu v oblasti, kde začíá ochlupení, nejčastější jsou šperky typu banánku.

Foreskin – obvykle používané jsou kroužky, propíchnutí vede skrz předkožku.

Šourek


Hafada
Hafada

Scrotal – propíchnutí kůže šourku. Scrotal je obecný pojem pro jakýkoliv piercing kůže varlat. Pak má další typy, jako jsou například:

Scrotal ledder – za sebou několik scrotal piercingů, které tvoří žebřík.

Hafada – varianta scrotal piercingu v horní části šourku.

Propíchnutí penisu


Ampallang
Ampallang

Přitvrdíme. Většina piercingů je umístěna do žaludu, jen výjimky mohou vést dále do jeho těla, například Deep Prince Albert. Šperky vedoucí skrz penis mohou jít přes močovou trubici (která je dezinfikuje) nebo mimo.


Kombinace vkusného tetování a piercingu je vždy zaručenou trefou do černého
Kombinace vkusného tetování a piercingu je vždy zaručenou trefou do černého

Ampallang – tyčinka skrz žalud horizonatálně. Velikost šperku je nutné přizpůsobit velikosti penisu při erekci.


Apadravya
Apadravya

Apadravya – tyčinka skrz žalud horizontálně. Stejně jako Ampallang může či nemusí procházet skrz močovou trubici.

Magic cross – kombinace Ampallangu a Apadravya, čili dvě tyčinky, které při čelním pohledu na žalud tvoří magický kříž.


PA
Prince Albert

Prince Albert (PA) – kroužek (podkova, banánek) dovnitř vchází močovou trubicí a ven vychází v oblasti uzdičky. Toto je nejoblíbenější a nejčastější piercing! Doslova král mezi mužskými piercingy.

Deep PA (hluboký Prince Albert) – podobně jako PA, ale kroužek je posunutý dále (=hlouběji) v těle penisu a může být i většího průměru.


Reverse PA
Reverse PA

Reverse PA (obrácený Prince Albert) – obrácený v tom smyslu, že kroužek zapuštěný do močové trubice neústí nahoře u uzdičky, ale vede do dolní části žaludu (při čelním pohled na špičku penisu PA vede nahoru, reverse vede dolů). Při aplikace obou variant Prince Alberta budete mít vlastně dva kruhy nad sebou.

Dolphin – kroužek v žaudu obdobně jako u PA, jen vede hlouběji do těla penisu.


Dydoe
Dydoe

Dydoe – propíchnutí okraje žaludu, nejčastěji kroužek nebo krátká tyčinka. Oblíbené je vícenásobné propíchnutí vedle sebe.

Docela šikovný jednostránkový přehled mužských piercingů je tady na sepuka blogu. Pozor, některé obrázky jsou dost brutální.

Ženské soukromé piercingy

Teď pojďme kouknout, co si propichují děvčata :) Je to zejména klitoris a jeho okolí, stydké pysky, oblast mezi pysky a pak hráz.


SCo myslite - má propíchnutý jen pupík, nebo byla ještě odvážnější?
Co myslite – má propíchnutý jen pupík, nebo byla ještě odvážnější?

Klitoris a jeho okolí


Vertical hood
Vertical hood

Clitoral – malý kroužek přímo skrz venkovní část klitorisu. Kdo si troufne, zažije opravdu extrémní vzrušení.

Vertical hood – svislý piercing předkožkou klitorisu, obvykle banánek, lze také kroužek. Je to jeden z mála piercingů, které vedou pouze skrz kůži a přitom násobí sexuální vzrušení. Je to jeho bezprostřední blízkostí ke klitorisu.


Kdo pozná všechny použité typy piercingů vyhrává jízdní kolo
Kdo pozná všechny použité typy piercingů vyhrává jízdní kolo

Horizontal hood
Horizontal hood

Horizontal hood – vodorovný piercing předkožky klitorisu, obvykle kroužek.

Triangle – kroužek umístěný v kůži pod klitorisem. J podobný horizontal hood, jen je umístěn hlouběji pod kůží. Varianta je Deep triangle, která je ještě více zasunutá pod kůží.


Christina
Christina

Christina – svislé propíchnutí kůže začínající v nejhornější části kůže nad klitorisem a pokračující dále nahoru až do ochlupení. Je to nejhornější varianta v této oblasti.

Nefertiti – dlouhé svislé propíchnutí banánkem, kombinace Christiny a vertical hood, čili začíná nahoře v chloupcích a končí ve spodní části předkožky klitorisu.

Isabela – dlouhé svislé propíchnutí začínající v místech, kde nahoře končí předkožka klitorisu, dole končí přímo v klitorisu.

Princess Diana – malé kroužky nebo tyčinky vodorovně nebo svisle pod kůží předkožky klitorisu, často v páru po stranách.


A jaké si ty budeš hrát s jejím piercingem?
A jak si ty budeš hrát s jejím piercingem?

Stydké pysky a oblast mezi nimi


Velké pysky
Velké pysky

Velké pysky – kroužky skrz kůži. Téměř vždy jsou kroužky párové. Velké pysky jsou poměrně masitý kus genitálií, takže snesou celkem slušnou zátěž co se týče tahání, závaží, svazování kruhů atd. S tímto typem piercingu si můžete vyhrát asi nejvíce.


Malé pysky
Malé pysky

Malé pysky – kroužky skrz kůži. Snesou menší zátěž než velké pysky.

Princes Albertina – malý kroužek skrz úsní močové trubice. Má to být ženská alternativa k pánskému Princi Albertovi... no rozhodně jsou oblíbenější ženské piercingy.

Scrunty – tyčinka vedoucí verikálně nebo mírně zešikma dolů skrz močovou trubici.

Hráz a anál

Fourchette – tyčinka začínající v dolní části vagíny a končící uprostřed hráze.

Anal – tyčinka začínající uprostřed hráze a končící v horní části análu.

Guiche – kroužek nebo tyčinka v oblasti hráze mezi vagínou a análem.

Suitcase – kombinace dlouhého fourchette a analu, dlouhá tyčinka od vagíny až do análu.

Na blogu sepuky je taky přehledný obrázkový seznam dámských piercingů. A opět varování, obrázky jsou Not Safe For Work.

Další vzrušující varianty piercingu pro muže i ženu


Piercing bradavek je většinou slušivý, ale těmhle kozičkám to extra sekne. Volba šperku je základ!
Piercing bradavek je většinou slušivý, ale těmhle kozičkám to extra sekne. Volba šperku je základ!

Bradavky – banánky, kroužky, v podstatě jakýkolikv šperk vedoucí skrz mužskou nebo ženskou bradavku.

Jazyk – patří piercing jazyka mezi intimní piercingy? Tak určitě!! Nezapomínejte na kouzelný orální sex :-P

Mikrodermální piercing – to je takový piercing, který nevede skrz kůži dovnitř a ven, ale má jen jeden výstup. Je vlastně ve tvaru T a aplikuje se pod kůži.

Uf. Typů piercingů je fakt dost a to jsem ještě nenapsala všechny varianty. Pro základní přehled to ale stačí. Kdybyste chtěli pátrat více, tak třeba na wiki je to rozpracováno ještě podrobněji.

V dalších pokračováních tohoto článku se koukneme zejména na ty, které přímo mohou ovlivnit vzrušivost a zlepšit váš sex.


Související hračky