Pomůcka Magic banana propojuje trénink a rozkoš

Kvalitnější sexuální prožitky, objevování nejtajnějších zákoutí ženského těla, zpevňování svalů pánevního dna a s tím související prevence nebo eliminace zdravotních obtíží. Všechno tohle je možné získat díky jednomu banánu. Kouzelnému banánu.

Pomůcka Magic banana propojuje trénink a rozkoš

Magic banana je speciální pomůcka pro ženy, které chtějí posílit intimní partie pomocí kegelových cviků. Kegelovy cviky, jako kompenzační cvičení pro ženy po operaci vaginy nebo pro ty, které mají intimní zdravotní problém, například s inkontinencí, světu představil americký gynekolog A.H. Kegel už v roce 1948. Podrobně se popisu této techniky věnujeme v samostatném článku věnovaném kegelovým cvikům pro ženy.

Magic banana krom toho, že je skvělým nástrojem pro cvičení pánevního dna, umí se proměnit i v erotickou pomůcku poskytující doposud nepoznanou rozkoš. Specifický tvar a neobvyklá kostrukce tohoto „kouzelného banánu“ přináší nové prožitky i sexuálně nadprůměrně zkušeným uživatelkám a právě díky tomu si patrně získal takovou přízeň žen po celém světě.

Magic banana navrhla kanadská cvičitelka jógy Janeson Rayne, která se svým týmem pomůcku vyvíjela celých třicet let. O název si svým tato inovativní sexuální hračka „řekla“ sama svým tvarem, který díky charakteristickému prohnutí připomíná právě ono žluté ovoce. Jedná se o smyčku z pružného materiálu, která se zavádí hluboko do pochvy. Zatínáním těch správných svalů dochází nejenom k jejich posilování, ale tento proces je doprovázen i velmi příjemnými pocity. Navíc Magic banana zavedený v ženském těle při cvičení dokáže stimulovat bod G a tak se cvičení pro mnohé stává mnohem více příjemným než jen užitečným.

Ohlasy žen, které „kouzelný banán“ samy vyzkoušely, jsou k přečtení na oficiálních stránkách Magic banana. O tom, zda se skutečně jedná o „nejúžasnější ovoce všech dob“, jak uvádí ve svém příspěvku dvacetiletá studentka Emily, se však budete muset nejspíš přesvědčit na vlastní kůži. Magic banana je k dostání za 69$, tedy v přepočtu za 1 380 Kč.


Janeson Rayne představuje svůj Magic banana

Související hračky