Když partnerka nechce sex tak často jako ty

Jak povzbudit sexuální apetit partnerky, která na to po delší době ve vztahu nemá ze „záhadného“ důvodu chuť? Přečti si ověřené instrukce pro všechny trvale nadržené samce!

Když partnerka nechce sex tak často jako ty

Dlouhodobé vztahy jsou krásná věc. Pokud si tyhle luxusní choutky dopřáváš, je ti jasné, že to není zadarmo. V long-term vztazích je téma sexu dokonce jedno z nějtěžších. Jak si zachovat přitažlivost, chuť, vášeň, když už jste si zevšedněli? Jak zaznělo v nesmrtelném videu při opravě Lakatoše: "Neřešitelný problém, hoši." :) Zas tak krutě bych to neviděl. Zkusíme to dneska trochu rozebrat a uvidíš, že řešení existuje.

Jednou je unavená, pak to má dostat, jindy se zase vymluví na to, že neděláme nic romantického. Když si vzpomenu na naše začátky, tak jsme byli jak králíci na kokainu. A dneska? Škoda mluvit! To je jako normální? Ještě pár dní a prasknou mi koule...“, stěžuje si mi zoufalej kolega z práce, který má doma přes dva roky sice hezkou, ale v poslední době netečnou květinku. Dokonce si myslel, že je to jeho výhradně chyba. Chlapa v takové situace nejčastěji napadne:

 • Kvůli tomu pivnímu pupku mě už nechce, musím začít cvičit.
 • Řekl jsem něco špatně, musím koupit drahej dárek.
 • Našla si na sex milence, musím ho zabít.
 • Přišla na moje nevěry, musím se zabít.
 • Je unavená z péče o rodinu, musím na sex zapomenout.

Uplně špatně. Většina ženskejch časem vychladne prostě jen tak. To je právě ten důvod, proč udržuju převážně krátkodobé vztahy. Pobavit se a nepřemlouvat, aby vůbec něco bylo. Na druhou stranu jsem si tím také jednou až dvakrát prošel, takže pár rad pro oživení sexuálního života v dlouhodobém vztahu mám. Nejdřív se ale podívejme na fáze sexu v delším vztahu, jaké jsem vysledoval (čest výjimkám).

Postupné vychádání vášně v dlouhodobém vztahu

 • Čekání na první sex, vášeň a touha funguje na 100%.
 • První sex, objevuješ její úchylky, ona tvoje a rozdáváte si to prakticky každý den.
 • Po pár týdnech kromě sexu začínáte řešit věci, které k sexu vůbec nepatří. Jsi v dlouhodobém vztahu kamaráde!
 • Když spolu začnete bydlet, sexu je nejdříve více, aby se s dalšími týdny začal vytrácet.
 • Po čtvrt roce spolu spíte tak 2-3x do týdne.
 • Další měsíce vášeň mizí. Bez větší snahy a chutě poznávat nové jde intimní život do kytek.
 • Po půl roce jsi rád, když si ho k ní schováš tak jednou za týden.

Žiješ ze vzpomínek na divoký sex? Něco je špatně!
Žiješ ze vzpomínek na divoký sex? Něco je špatně!

Takhle určitě nesmíš naléhat na sex

Jak reaguje průměrnej chlap, když mu partnerka po sté odmítne dát? Otočí se zády a jde spát. Případně si ho jde vedle do místnosti vyhonit. A jak reaguje průměrnej chlap, když to trvá věčnost? Je nasranej, doma to skřípe a začne si hledat bokovku. To je úplně normální věc. Problém je v tom, že většina z nás se bojí zeptat a hledat chybu u sebe. Pokud nevíš, kdy se vše zlomilo, je důležitý to zjistit. Prvním krokem by ale určitě neměla být nevěra a vyčítání. Přece si nechceš partnerku znepřátelit, když je tvým cílem vyměňovat si s ní pravidelně genetické informace.

10 vět, které partnerce určitě neříkat

 • Ty jsi frigidní?
 • Když to nebudeme dělat, najdu si milenku.
 • Já jsem normální, to ty nechceš sex.
 • To bejvalka to chtěla bez přemlouvání.
 • I moje rodiče to dělaj častěji než my dva.
 • Bejt tebou, tak si tam dole vymetu pavučiny.
 • Já vim, určitě tě bolí hlava, že jo?
 • Počkej, až přijde den, kdy ani já nebudu chtít.
 • Tak mi ho aspoň vyhul.
 • Chceš to dělat jen po skleničce vína.

3 způsoby, jak se správně zeptat ženy a nedostat facku

 • Miláčku, je něco, co tě v našem intimním životě trápí?
 • Nechybí ti naše milování?
 • Poradíš mi, co můžu udělat, abychom měli častěji sex?

Mimochodem mít sex o samotě při sledování péčka na netu udělá z tvého papouška pěkného úchyla. Už jen chybí, aby se začal takto předvádět před návštěvou. Zachraň si reputaci dřív, než bude pozdě!

Jak často máš mít sex v manželství?

Studie provedená SPSP (Society for Personality and Social Psychology) mezi 30 tisíci amerických párů v průběhu čtyř desetiletí odhalila, že množství sexu není spojeno s pocitem štěstí ve svazku. Pro udržení intimity je však ideální mít sex alespoň jednou do týdne.

No a tyhle bláboly vám na snižování sexuálního apetitu v manželství řeknou v manželské poradně:

 • Vyzkoušejte změnit životní rytmus, například si najděte hlídání pro děti. Najděte si na sebe čas.
 • Zkuste se na vše podívat očima toho druhého.
 • Pokud sex není, vše řešte autoerotikou. Zkuste v tom druhém vyvolat touhu.
 • Netlačte na pilu. Chuť na experimentování může způsobit zbytečný strach, který k sexu nepatří.
 • Nenechte se ovlivnit okolím. Ideální frekvence pohlavního styku neexistuje. Pokud vám vyhovuje sex jednou za rok, není to vaše chyba.

Jestli už vám oběma z rodinky doslova hráblo, není se co divit, že sexuální divoška je pryč.
Jestli už vám oběma z rodinky doslova hráblo, není se co divit, že sexuální divoška je pryč.

Jak chuť na sex vnímají ženy v delším vztahu?

Když něco nevíš, zeptej se ženy. To stejné jsem udělal já a rozhodil sítě mezi zadanými kamarádkami, které přiznávají, že to se sexem v dlouhodobém vztahu není žádná sláva. Jaké příčiny uvedly?

Evča, 33 let, 5 roků ve vztahu

Přijde mi, že o sebe přestal pečovat. Není to tak, že by mě nepřitahoval, ale zkrátka kašle na módu, tam dole se taky pravidelně neholí a pak čeká, že budu celá žhavá. Když mu to řeknu, tak se urazí. Nemůže se divit. Abych byla nadržená, potřebuju vidět, že se mi chce líbit.

Denisa, 27 let, 2 roky ve vztahu

V poslední době se štěkáme jak psi. Má nějaký problémy v práci, já jsem taky každý den utahaná, tak se pak prostě nemůže divit, že po hodině hádek na něj nenaskočím. Chtěla bych zažít fajn den, bez řešení. Musí si mě nějak všímat. Pak budu mít náladu.

Simonka, 28 let, 3 roky ve ztahu

Jednou mě podvedl a já mu to odpustila, ale nezapomněla jsem na to. Když tak máme někdy sex, já si na to vzpomenu. Představím si ho, jak to dělá s jinou. A ihned mě přejde chuť. Možná je to moje chyba, měla bych se přesto přenést, ale může si za to sám.

Lze vůbec zvýšit ženinu chuť na sex?

Když se ti partnerka přizná k tomu, že tě pořád miluje, ale zkrátka na to nemá tak často chuť jak ty + s tím sama chce něco dělat, řešením může být podpořit její libido a uvolnění. Na vině může být i nevhodně zvolená anča. Co určitě vyzkoušet?


Muž v kuchyni vždy ženu příjemně překvapí a pomůže jí to cítit se lépe.
Muž v kuchyni vždy ženu příjemně překvapí a pomůže jí to cítit se lépe.

Jak ženu opět navnadit?

Předpokládám, že chceš aby s tebou kočena flirotovala sama od sebe a lepila se ti na rozkroj jak včelka sosalka na sladký nektar. Zase chceš mít doma dračici, zase si to chceš rozdávat bez toho, aby tě čekalo odmítnutí. Jestli neznáš přesně příčinu, možná ti budou fungovat postupy, která u mě šlapaly na jedničku. Jen předem upozorňuji, že jsem se v boji za obnovení sexuální rovnováhy docela nadřel.

 • Začal jsem víc pomáhat ve společné domácnosti. Pokud jsi už taťka, víc se zapoj do péče o prcka. Utahaná ženská od plotny má k milence sakra daleko. Když začneš doma poklízet, ženě se uvolní ruce, bude tě mít za gentlemana a bude mít víc energie.
 • Přestaň tlačit na pilu. Každodenní dotírání ženu otráví, už vůbec nevtipkuj o tom, jak vám vyprší trvanlivost u lubrikačního gelu. Tyhle žvásty a nátlak nedělá dobře. Stačí jedna trapná poznámka a ženu máš týden napruženou. Bohužel.
 • Vzpomeň si, co dělalo partnerce radost na začátku vztahu a zkus to do vašeho vztahu vrátit. Chodili jste do kina? Nebo někam tancovat? Tak dávno to bejt nemůže, abyste si to nemohli zopáknout.
 • Pozvánka na večeři je sice ohraná, nicméně dej tomu šanci a zapoj trochu fantazie při předehře.
 • Pracuj na jejím sebevědomí, ať vidí, že ti za to stojí. Nešetři komplimenty, zakup jí erotické spodní prádlo, buď ten, pro koho je vždy krásná. Zní to asi dost sladce, ale funguje to. Přetvařovat se nemusíš, jde o to, jak se k tomu postavíš.

Kombinace všeho výše zmíněného a otevřené oči vrátí sex do vztahu. Vymluvit se na frigiditu partnerky je jednoduché. Tak se snaž a aspoň to vyzkoušej. Když se nechytne, začal bych přemýšlet klidně o poradně.


Projdi stará fotoalba a vzpomeň si, na cos ji dřív balil. Možná bude ta pravá chvíle oprášit starou ČeZetu a holku pořádně provětrat. To by bylo, aby ti při pauzičce na palouku nedala.
Projdi stará fotoalba a vzpomeň si, na cos ji dřív balil. Možná bude ta pravá chvíle oprášit starou ČeZetu a holku pořádně provětrat. To by bylo, aby ti při pauzičce na palouku nedala.

Co dělat, když si chceš udržet sex ve vztahu

Vyhasínající vášeň ve vztahu není zrovna vzácnost a já rozhodně nepatřím k těm, kteří by se mohli pochlubit mega dlouhými vztahy. Jsem si ale jistý tím, že často je to jen o snaze a odvaze. Když budete zkoušet nové věci v podobě praktik a erotických pomůcek, nemůžete se začít nudit. Ale pozor, platí zde několik pravidel:

 • Pozdě bycha honit, v posteli musíš být aktivní již od začátku vztahu.
 • Mluvte o sexu otevřeně v každé fázi vztahu, jinak se nestačíte po nějaké době divit, co toho druhého vlastně rajcuje.
 • Dlouhodobá snaha vždy přináší lepší výsledky než jednorázový výkřik do tmy.

Nechuť k sexu je často jen důsledek toho, že nějaká část vašeho vztahu není úplně v richtiku. A s tím lze přeci něco dělat! Chce to jen trochu přemýšlet a snažit se. Házet vinu na druhého je snadné, ale nikam to nevede. Vezmi to do svých rukou!

Autor:

Pomohl vám tento článek? Sdílejte jej dále.
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Poslat odkaz e-mailem

Související hračky