Erekční kroužek, škrtící kroužek na penis

Erekční kroužek, škrtící kroužek na penis

Škrtící erekční kroužky jsou erotické pomůcky, které se nasazují na kořen penisu a zabraňují odtoku krve při ztopoření. Dochází tak k prodloužení erekce. Některé kroužky lze využít také k současnému zaškrcení penisu a varlat.

Síla obepnutí penisu erekčním kroužkem ovlivňuje délku a tvrdost erekce. Příliš utažený kroužek znemožňuje i částečný průchod krve do penisu a neměl by se používat déle jak 20 minut, jinak hrozí požkození tkání. Naopak slabý kroužek odtoku krve nezabrání a lze jej použít jen jako ozdobu.

V případě nesprávného použití erekčního kroužku hrozí trvalé poškození penisu.

Pokud pozorujete bolest, změnu barvy penisu (do modra) či výrazný otok, kroužek okamžitě sundejte. Jestliže to není možné, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

Pokud trpíte cukrovkou, onemocněním kardiovaskulárního systému nebo užíváte léky na ředění krve či psychofarmaka, zkonzultujte použití erekčního kroužku se svým lékařem.

Erekční kroužky dělíme na pružné (ze silikonu, gelu), pevné (z kovu) a utahovací (stahovací provázek). Některé kroužky jsou vybaveny stimulačními výstupky, případně i vibrační patronou.

Chcete se o erekčních kroužcích dozvědět více? Přečtěte si článek Příručka Nadsamce – Ultimátní návod, jak ovládnout erekční kroužek.

Související zdroje


Související hračky


Související témata

Erektilní dysfunkce

Erektilní dysfunkce

Erektilní dysfunkce (též impotence) je neschopnost muže dosáhnout erekce a udržet si ji pro úplný pohlavní styk při 50 - 75 % pokusů. Je nejčastější poruchou sexuálních funkcí a trpí jí až polovina mužské populace nad 40 let.... ...

Podvázání koulí

Podvázání koulí

Podvázání koulí (také podvazování, anglicky ball binding či ball bondage) je jednou z bondage technik v rámci BDSM her. Zahrnuje pevné uvázání provazu v horní části šourku za účelem jeho zaškrcení vedoucího k silnějšímu sexuálnímu prožitku. Spolu se šourkem lze stáhnout i kořen penisu.... ...

Erekční kroužek - související

Související hračky

Články na téma

Vybíráme ze Sexypedie

Vybíráme z e-shopu