Sexuální poloha instalatér, plumber

Instalatér, Plumber

Instalatér je sexuální poloha určená pro blowjob. Má dvě základní varianty - na zádech a na kolenou.

Instalatér na zádech

V první variantě si instalatér lehne pod dřez – tj. žena si lehne pohodlně na postel, muž si klekne nad ležící ženu, kolena cca u jejích uší, a žena se začne podrobně věnovat jeho „trubce“.

Tipy a triky

Tato poloha může být pro ženu docela pohodlná, obzvlášť pokud si podloží hlavu a krk polštářem. Může zkoumat partnerovy koule, penis a mít vše plně pod kontrolou. 

Pánové, experimentujte s různými polohami. Možná vám vyhovuje být na všech čtyřech, možná se raději napřímíte nebo se opřete o stěnu, je-li poblíž.
Pokud žena svolí, je poloha dobrá pro irrumatio (kdy muž přiráží do pusy podobně jako při vaginálním sexu). Poloha není vhodná pro deepthroat.

Dámy, možná si budete chtít nechat volné ruce, abyste muže mohly v případě potřeby odstrčit.

TIP: Pokud žena chce, aby jí muž její laskavost vrátil, může s partnerem vyzkoušet polohu Lady Godiva

Instalatér na kolenou

Ve druhé variantě musí jít instalatér na všechny čtyři, aby si pořádně prohlédl "odtékání trubek".

Muž si přidřepne, nohy a kolena široce od sebe, chodidla na zemi kvůli lepšímu udržování rovnováhy. Žena (instalatér) jde na všechny čtyři, hlavou mezi jeho pokrčené nohy.

Tipy a triky

Tato varianta je pro oba náročnější a méně pohodlná než ta předchozí, pánové ale mají dobrý přístup k ženiným zádům, prsům (zespodu), a pokud jsou dost dlouzí nebo ohební, tak i k zadku.

Zatímco první variantu je lepší provádět na posteli, při druhé variantě se raději postavte na zem –⁠ mužům se bude na pevném povrchu lépe udržovat rovnováha. V ideálním případě buďte na koberci, nebo si vezměte polštáře, aby ženu nebolely kolena a lokty.

varianta sexuální polohy instalatér
Jakkoliv poloha vypadá nezvykle, můžete v ní nalézt zalíbení.
  • Typ milostné polohy – partner nahoře
  • Fyzická náročnost – snadné
  • Poloha vhodná pro – orální sex

Související zdroje


Související témata

Sexuální polohy

Sexuální polohy

Existuje celá řada sexuálních poloh, které si můžete vyzkoušet pro zpříjemnění svých postelových dobrodružství. Vytvořili jsme pro vás malý seznam erotických poloh, abyste nemuseli listovat celou Kámasútrou.... ...

Vybíráme z e-shopu